Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 14.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Rasisti li ste?нови  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано08.05.08 01:57



В последно време се сблъсквам с неприятната гледка 50-60 годишен бял англичанин или американец с 16-18 годишна филипинка, тайландка, китайка и т.н. азиятки. Мислех си, и най-изпадналия българин няма да се хване с такава. Явно съм се заблуждавала... Преди известно време се редя на опашка в супермаркета и гледам пред мен някакъв тип около 40 (започнал да оплешивява и побелява) с филипинка около 20. Звъни му телефона и той почва да говори на български. Останах изумена... Викам си и наще изтрещяха като ония идиоти. Сетих се за един познат, който отиде да учи в чужбина и през ваканцията ми казаха, че довел някаква от Корея. Тоя човек моментално ми падна в очите. Гледката смесена двойка бял-черен също не ми е от най-приятните. След толкова време прекарано извън България трябваше вече да съм свикнала и да не ми прави впечатление, но ми става все по-противно.
Мисля си, тия момчета, мъже толкова ли са комплексирани и не усещат как ги използват. Най-вече за пари, паспорт, изхранване на целия катун и заради гените... Обратната връзка бяла с индиец, 4ерен, жълт като жена ме отвращава също. Обикновено жената е с другия заради парите му и е тип пачавра, а той очевидно я използва за друго.
Тия хора не се ли страхуват от болести? Все пак е доказано, че европейския ген е по-устойчив на болести като СПИН, жълта треска и т.н.?





Тема Ти като че ли си :)нови [re: Eva]  
Автор gogoonthego (с единиякраквън)
Публикувано11.05.08 14:28



Миличка, не си наблюдавала в България как българките също се свързват с българи за да ги използват (не че винаги е осъзнато). Това е вградено в женските инстинкти, подсъзнание и съзнание - стремежът към материална и физическа (!) сигурност, в която да отгледат и възпитат децата си. Затова мутрите не са лишени от женска компания („няма плочки - няма секс!“). Може често да е дразнещо (особено за някои чувствителни и умни мъже), но да не подценяваме все пак биологията и психологията на половете. Дразнещо е също, че мъжете мислят с по-малката си глава, избягват трайно обвързване с една жена, и също гледат на повечето си връзки много прагматично - осигуряват си сексапил, секс, високо самочувствие, готвена храна, заместител на мама, домашна помощница, уют, продължаване на собствените гени...

Сигурно те отвратих още повече от света, мъжете и жените, но... аз лично предпочитам даже болезнената истина пред илюзиите и бляновете.

Сега сигурно ще ме попиташ, не вярвам ли в Голямата любов?

Не ме питай

Не подценявай и това, че въпросните българи в чужбина са недолюбвани от местните, логично е емигранти да се свързват с емигрантски половинки (за кратко или за по-дълго)...


Искам вече вън от бълХария

Тема Re: Ти като че ли си :)нови [re: gogoonthego]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 03:10



Не говоря за бракове или съжителство по сметка, мутрите не ме бригат в тоя случай. Мисля, че загалавието на мнението посочва посоката на мислите ми. Не искам да се определям като расистка, но явно съм такава или съм станала такава. Опитах се да се приспособя към Глобализацията, но се получи точно обратното, в момента искам да живея в етнически чисто общество. Дразня се от смесени двойки и мисля, че трябва да се вземат мерки преди да сме почнали да изглеждаме на "развитите" демокрации. Страни като САЩ, Канада, Австралия са емиграционни и за тях може да е нормално привличането на маймуни от целия свят. В Западна Европа са изпуснали одавна нишката и са се населили с танганайци от бившите колонии. Надявам се това да не се случи в Източна Европа с вдигането на стандарта на живот и лесния път на Запад. Според мен трябва да има закон, според който преди да се пресели в страна от ЕС двойката от смесен брак да е живяла в страната на съпруга, съпругата за определен срок 5-10 години щом толкова се обичат. Не искам някакви палестинци, ливанци, пакистанци, филипинци, китайци и др. марсианци да населяват континента заради комплексирани типове, които не са виждали мъж, жена през живота си





Тема Re: Rasisti li ste?нови [re: Eva]  
Автор Gerylin ()
Публикувано18.05.08 00:22



НЕ

Do what you want to do and everything else will be revealed to you.


Тема Re: Мноо съм голем теков!нови [re: Gerylin]  
Автор Гъцo (NEW SELENDUR)
Публикувано18.05.08 16:25



Е са примерно издирвам корените на едни генни мотации дека се тркаят из бегето! И ако ги найдем, 4е ги овесим на некоа липа да ги бесим со катран! Тва са теа дека обркаа народната хигиена на наШио народ, та он от векове фрга кафтаци и баклуци у реките и у морето. И кендзефите си баца безугледно секаде тао мизерен ген! Тепа си детцата...или па тепа кой кога мое и свари! Крка, цуе, на закон се не под4инева! Мрази та се кине




Гъ Цо - аутоназираси ООД

KO!?

Тема Re: Rasisti li ste?нови [re: Eva]  
Автор wasserman (Mr)
Публикувано10.06.08 18:20



Ева ти наред ли си ? В кой век живееш?На кой континент?
Да напомня само че другаря Хитлер поумря и евгениката е незаконна.
Ако ще си говорим за гени-няма европейски гени ,както няма европейски народ.Има европеиска култура но това е друга тема.Даже и да имаше откъде го изсмука това че били устойчиви на СПИН и жълта треска,дай цитати примери ,имена.В природата всичко се стреми към генетично разнообразие хибридите имат по висока преживяемост ,плодовитост и др. При хората също е така виж мулатките и ги сравни с арабките,дето се чифтосват братовчеди и няма какво да говорим.Аз имам много приятели които създадоха смесени бракове и са не по малко успешни от другите.Според мен е въпрос на култура и възпитание.

Nazdrave


Тема Re: Rasisti li ste?нови [re: wasserman]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано30.07.08 22:20



Живея в Европа в 21 век и не искам да се чувствам все едно съм в 3 свят.



Тема Re: Rasisti li ste? [re: Eva]  
АвторKumiko Yanaka (Нерегистриран)
Публикувано02.08.08 16:05



а бре девойко
нещо си мръднала ... не можела да гледа смесени двойки. Смесени двийки е имало от време оно а пък и Римската иперия в Европа съвсем я е популяризирала тази мода/възможност.

Мислех си, и най-изпадналия българин няма да се хване с такава то понеже българите сме една чиста раса ... където сме териториално то кой ли не е минал през "наше село" дори и кръстоносните походи


едва ли можем да претендираме за генна чистота

гледка 50-60 годишен бял англичанин или американец с 16-18 годишна филипинка, тайландка, китайка и т.н. азиятки
Според мен единственото неприятно на тази гледка е разликата във възраста.
И факта, че девойките от тия страни особенно Тайланд обикновенно ги продава семейството им без да ги пита те аджеба харесват ли го тоя гол охлюв. А съпругът очаква безроподна и подчиняваща се съпруга те така са научени.

И тия мъже хич не са комплексирани те са си много хитри, пресметливи и до голяма степен подтисници .... даже и жените да ги използват до някаква степен те ги използват тях също толкова добре ако не и повече.

Няма нищо лошо в смесените бракове стига хората да се обичат.



Тема Re: Rasisti li ste? [re: Eva]  
АвторMнeниe* (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 07:17



къде и кога живееш явно изобщо не ти влияе - звучиш като ограничена и горчива лелка от някое планинско село, дето не е излизала извън околията през живота си.
ксенофобията не е хубаво нещо.



Тема Re: Rasisti li ste? [re: Mнeниe*]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано04.08.08 21:39



Ти пък звучиш като комплексар, на който никое бяло и хубаво момиче няма да пусне за това си готов да бъдеш с първата смръдлива циганка и да издържаш целия и катун. Бъди щастлив с новите ти роднини






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.