Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 02.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Явно съм пропуснала някой конкурснови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано26.12.10 17:17



А ти можеше да излезнеш с никнейм Сериозна. До тук става ясно, че насериозно си се интересуваш. От горенаписаното това си личи.

(Прощавайте, след 21 години в английски говоряща страна, официалната форма Ви взе хич да не ми се помества в словореда. Иначе, нямам за цел да съм неучтив)





Тема Re: Явно съм пропуснала някой конкурснови [re: Koфтият]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано26.12.10 17:55



разбирам





Тема Re: Явно съм пропуснала някой конкурснови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано02.02.11 18:48



Засега намерих само легалните условия
-Ами ето!!! Щом си намерила "легалните" условия действай! Жениш се за рЕзания "фиктивно" и го разделяш с 10 000 евра. К'во не е ясно?И отваряш твое шивашко ателие...

После се развеждате и се "влюбеваш" във неговия братовчед... и така "минаваш" цялата рода! Ама си купи и "уширител" (аз отзад,че бая шА сЪ Узориш) ...Ех нация продажна.....

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Дайте инфо за издаване на бг паспорти за чужденцинови [re: !Roxana!]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано16.02.11 06:13



В отговор на:

Според мен, си адвокат, който проучва как да прекара клиент през вратички на закона.

Аз на такава тема и да знам отговора, няма да ти помогна да извършиш престъпление, още повече за албанец, който със сигурност е мюсюлманин и идва в България защото така си купува европейски паспорт.

Да ви еба у смотаните тъпи и продажни адвоокати, и дано идете в червото на дявола сичките, прости продажни тъпи и елементарни муцуни чакалски!

Дееба вашта продажна мама.....на майка си долното черво ще продадете само и само!

За вас съвест и морал няма ли бре простаци!




КУЛТОВО!!! БРАВО, РОКСАНА!!!



Тема Re:нови [re: Шишapkи]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.02.11 23:53



А колко "македонци" се сетиха, че са чисти българи, само заради единия ЕС паспорт ...



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано25.05.11 17:48



А така много правилно му го каза Виливар.Аз лично смятам че само ще са ни в тежест тези (фиктивни) албанци и косовари и подобни.Тук в квартала ни в Норвегия е пълно с косовари които са превзели и пейки и квартала и пр.Шумни,викат,тропат,много ги разбират нещата на циганския си език.Една започна работа в месния хранителен магазин,още три косоварки уреди.17 семейства се нацвъкаха тук само за няколко години.Норвежците просто са си на отделна пейка обсъждайки ги.След като станат от пейката е пълно с люспи от семки,фасове и какво ли не под тях.Ние българите поне си носим торби да си събираме боклука и да го изхвърлим.Тези са като циганите,нямат превъзпитание и интегриране.Интересно тоя нейният човек албанеца,ще живее ли в бг,или му трябва бг паспорт ,само заради евросъюза и нашето членство там.То и в Турция има бая предизборни екскурзианти с бг паспорт,ама в бг са само по изборите граждани на България.Такива (българи) където ще използват само държавата ни не ни трябват.Пък да вземе да си плати направо ня някой съдия или нотариус албанеца,то парите правят чудеса в бг.Глей че го изкарали и роднина на папата по документи.Само където тези вярват в Алах.Само че тукашните ни косовари нагъват свински кремвирши на грил отвън тук та пушек се вдига.Виждали са джамия,ама само по телевизията явно.Нищо сега нека страдат без Югославия.

.....and the grass grows by itself-Basho


Тема Re: Дайте инфо за издаване на бг паспорти за чужденцинови [re: !Roxana!]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано25.05.11 17:52



Точно така,браво за тоя пост.Не ми хрумна че тая може да е адвокат.Търсят под вола теле.Нищо чудно и да го намерят.То бклуците царуват вечно за съжаление.

.....and the grass grows by itself-Basho


Тема Re: Явно съм пропуснала някой конкурснови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано25.05.11 18:01



Фесове използващи България и българите нещем.Да пият соса на бедните българи по глухата провинция.Бизнесмен бил някакъв,най-вероятно наркотрафикант,или сводник.То никой от нормалните държави не е заприритал за бг паспорт.Ще оберем всичките боклуци на източна европа,било то християни,и най-вече не.Пределно ясно ми е ,че тоя ще прави алъш-вериши из бг,от което ще страдат българи.Такива като тебе трябва да бъдат изгонени най-позорно извън пределите на родината ни.Там в албания,или в диарбекира.Заради такива като теб,и заради тъпите ни политици,съм емигрант в момента.Нямате измиране,майка му мръсна и живот.Колко още поколение да ви чакаме.

.....and the grass grows by itself-Basho


Тема Re: Явно съм пропуснала някой конкурснови [re: finntroll73]  
Автор Hecepuo3Ha_ ()
Публикувано26.05.11 21:53



Изобщо не ме чакай, че съм по-млада с цяло десетилетие от тебе

- само още веднъж ще кажа, че тоя човек просто вкарва някой лев в страната ни (в която изобщо пари няма). И стига плю политиците - народа е прост и напълно заслужава управниците си . Освен това политиката не ме вълнува.



Тема Re: Явно съм пропуснала някой конкурснови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано27.05.11 11:28



тоя човек просто вкарва някой лев в страната ни (в която изобщо пари няма).


Толкова ли си сигурна че в България няма пари?Ами вилите в Драгалевци,Всичките палати по черноморието,Градчето на братя диневи във с.Влас?Ами всичките тези последни модели и класи Мерцедеси и Бе Ем Ве-та?Аз ама изобщо не мисля че в Бг няма пари!Друг е въпроса че парите са в не който трябва,и не по законен и почтен начин.Няма наистина да те чакам ,аз вече от бг и от никого там нищо не чакам.Пък и вече от години наред не съм и българин.Така че дори и някога да съм ревал затова че губя бг гражданство,днес ми изглежда че не е имало особенно за какво да се дърпам като магаре и да ме обхващат депресии че с мен свържва българския корен и рода ми.Напротив,докато има българско в кръвта на децата ми,и внуците ми един ден дай боже,ще си останем българи.То може 2050 бг да изчезне като държава и народ.Ще се напълни единственно с етноси и ей такива емигранти като този който се опитваш да уредиш и лансираш.Тук поне това го няма в Норвегия чак дотолкова,вратичките в закона и втория начин.Ами наистина ще си заинтересувана,защо не,просто бизнес нали?Съвеста липсва и на теб и повечето от вашата прослойка.Адвокатската.Виждате само в цифри,като в МАТРИЦАТА филма.Още от време оно си е имало предатели и мекерета.И Левски,и Ботев са предадени и убити от българи.

.....and the grass grows by itself-Basho



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.