Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:48 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: KUKUMlClN]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано13.04.09 13:59



Не се хаби да го убеждаваш, като иска да се връща- прав му път.
Животът в чужбина не е за всеки, и не е лек. Някои не могат да се справят.
Говоря от опит, живея в чужбина, но не мисля да се връщам





Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: 4ereshka]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано13.04.09 14:15



Хората,които са разбрали,че вече не е модерно да се плюе по собственото,българското,и са спрели да се оплакват,започнали са да работят и да мислят с главата си живеят добре.В чужбина колкото и да е успял човек и да има пари,той си остава чужденец.Виждам много българи в чужбина,които мразят България,как се опитват да се правят на чужденци,те просто са за съжаление.А ти драга,пожелавам ти приятен живот като гастербайтер



Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: Kpaличa]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано13.04.09 14:32



Нещо пак си неразбрал, аз не мразя България, не се правя на чужденец, и не съм гастербайтер. Това е моят избор, и се справям.





Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: 4ereshka]  
Авторofffffff (Нерегистриран)
Публикувано13.04.09 15:55



тая черешка е тъпо малко злобно селянче, крещящо по форумите колко и е добре и по цял ден това прави. Е добре де, нА КОЙ МУ ПУКА, все пак?!Много неприятно човече.





Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: Kpaличa]  
Автор KUKUMlClN (леко куку)
Публикувано13.04.09 20:51



Ти нещо не се разбрал. Да прочете някъде да плюя българското? Или да се оплаквам? Отговорих ти на въпроса, какво е лошо в България. И то доста коректно и откровенно. Ела си и дай Боже да си изключението от всичко, което виждаме! Пък пак ще говорим. Даже те моля да пишеш и да обясняваш как я караш в България. Ще помагаме с каквото можем. От все сърце ти желая здраве и успехи!
Само те моля да ми отговориш на въпроса, какво значи да живеш добре. Какво ти влагаш в собствения си израз?



Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: offfffff]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано14.04.09 00:56



Хе-хе, аз съм била злобно човече...

Ами пожелавам ти и на теб да ти е добре, че да не злобееш толкова.



Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: 4ereshka]  
Авторoffffffff (Нерегистриран)
Публикувано14.04.09 09:05



edin srestu drug da tichame, pak ne mojesh da me stignesh

stoto si tupa selska pruchka vupros na mantalitet....



Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: offffffff]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано14.04.09 09:51



А, сетих се кой си

И друг път сме "спорили".



Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: KUKUMlClN]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано14.04.09 20:39



Благораря,но не съм изключение.По твоята логика,в България всички трябва да просят.Ако ти за успял човек разбираш милиардер,това е друго.Всеки човек разбира различно добрия живот



Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: Kpaличa]  
Автор KUKUMlClN (леко куку)
Публикувано14.04.09 21:29



Защо постоянно превратно тълкуваш думите ми? Аз въобще не говоря и не коментирам темата за успеха. От къде излезе, че всички в България трябва да просят, или, че смятам за успял милиардера? Това звучи като заяждане. Аз до сега ти писах наистина сериозни и мотивирани мнения защото мислех, че сериозно се интересуваш за България. От това, което ти написах за себе си, откъде личи, че не полагам усилия или, че не си раздвижвам ума, или, че се оплаквам от неуспех. Точно обратното ти писах. Обаче за децата ни няма перспектива. И ще ти предложа проста логика: ако имаше перспектива нямаше от цяла България да се стичат хората в София. Щяха да се реализират по градовете си. Ама не става. Да ти се вижда нормално? Толкова и в София ще стане. Това е заболяване всеобщо на страната. Ти ми пишеш, че щял да се реши проблемът с циганите. Просто все едно слушам препоръка на БКП. Имаш ли реална представа какъв е този проблем? Ти виждал ли си цигани на село изобщо? Говорил ли си някога с цигани?
Живях и работих една година в Холандия навремето. Много се работи там. Но хората ме ценяха заради способностите ми и желанието ми и работата ми. Шефът ми беше истински милионер само с работа. Никога не беше ходил в Амстердам и не искаше да чуе за него. Не изпитваше нужда. Селски милионер. Не са важни парите, а възможностите нещо да се случи. Правилата, организацията, пазара, коректността, лоялността, хората. Ти ми говориш за живеещи добре, защото си размърдали мозъка. Ами ако не могат да си размърдат мозъка, защото просто са по-глупави, но са честни и трудолюбиви, трябва ли да не могат да успеят?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.