Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 12.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: Trinny]  
Авторbg lady (Нерегистриран)
Публикувано06.05.09 19:39



"Е chi shtoto" sled 20 godini v US ne sum sigurna kak shte se chuvstvam v BG. Sega viarvam che shte mi haresa, no ne sum sigurna. Ako izobshto niakoga ste jiveli v chujbina, shte razberete za kakvo govoria. 20 godini sa mnogo dulgo vreme i chovek se promenia.

I hope that helps



Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: bg lady]  
АвторTrinny (Нерегистриран)
Публикувано06.05.09 20:01



Абе всички тук или сме живяли, или живеем или мислим да поживеем извън ......, ама мисълта ми беше кой ще те чака теб да си направиш кефа в БГ и тогава да те вземе на работа





Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: bg lady]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано06.05.09 20:02



Ако изкараш 1 месец,ще можеш да живееш.Опасявам се обаче,че след толкова време изкарано там,тук ще ти е трудно.Ще си нещо като опитомено животно пуснато в джунглата

Все пак ти препоръчвам да се върнеш,само гледай да си далече от цигани



Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: Trinny]  
Авторbg lady (Нерегистриран)
Публикувано07.05.09 17:08



Trinny, az imam Magistarska Stepen za Finansi (MBA) zavarsheno v USA i 20 godini US opit. V momenta rabotia kato "Financial Analyst" za goliama Amerikanska compania. Ubedena sam che moga da si nameria rabota v UK kogato si poiskam. Daje me vikaha na "interview" ot edna kompania (v UK), no az otkazah zashtoto sega ne mi e vremeto. Dori i v BG mi predlagat rabota za dosta pari (za BG), no ako shte rabotia ot 8 do 5, Mon. to Fri, po-dobre da go pravia v UK.

No nai-mnogo ot vsichko mi se iska da moga da svikna v BG i da prekaram ostataka ot jivota si mejdu priateli i rodnini. Suprugat mi e s men i e na sashtoto mnenie. Vrushtame se zaedno tova liato.



Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: Kpaличa]  
Авторbg lady (Нерегистриран)
Публикувано07.05.09 17:20



Kpaличa, i az misleh che shte se chuvstvam "като опитомено животно пуснато в джунглата", obache mnogo stranno - samo za edna-dve sedmitsi v BG "podiviah" otnovo. Kato mi se usmihvat - usmihvam se obratno, kato me butat - butam i az, kato mi govoriat trosnato - psuvam kato hamalka... abe izobshto mislia che problemi v tova otnoshenie niama da imam. Drug vapros e che v BG na pruv pogled izglejda che vsichko ima, no kato potursish nechto spetsefichno - pochti e sigurno che ne mojesh da go namerish. Tova sa neshtata koito ste me drazniat, no shte svikna. Shte izbiram ot tova koeto ima, niama da tursia tova koeto go niama. Daje veche se nauchih da hodia na visoki tokcheta po razbitite sofiiski trotoari. ;-)
Blagodaria ti za suvetite.





Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: bg lady]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано07.05.09 17:30



Абе интернет нали има,ще си поръчваш каквото ти трябва от там


Като свикнеш тука,няма да искаш да се връщаш в чужбина.
Два съвета за по бързи свикване-Гледай по малко българска телевизия и си купи джип



Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: Kpaличa]  
Авторbg lady (Нерегистриран)
Публикувано07.05.09 17:41



Hey, Kpaличa, mnogo mi haresva nachina ti na mislene i optimizma ti. Ti kade si sega v BG ili niakade drugade?



Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: bg lady]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано07.05.09 18:04



Благодаря!
Накъде другаде

но за малко.Иначе съм си в България



Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: Kpaличa]  
Авторbd lady (Нерегистриран)
Публикувано07.05.09 18:11



V Sofia ili niakade drugade?



Тема Re: Ima li Bulgari v London?нови [re: bd lady]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано07.05.09 18:21



Някъде другаде

Не го харесвам този град,от Шумен съм.Бедничък но хубав български град.Ти софиянка ли си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.