Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Емиграция в Кения или Танзания  
Авторsto53g (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 16:58



Някой може ли да ми информация за емигриране в Кения или Танзания?Заминаване,такси,ваксини,работа,живот! Има ли българи там и как да се свържем с тях? Аз и семейството ми искаме да заминем!



Тема Re: Емиграция в Кения или Танзаниянови [re: sto53g]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано16.01.09 04:49



Сигурни ли сте, че точно там искате ? Да не сгрешите ? Република Того или пък Сиера Леоне не бяха ли по-добра опция ?



Тема Re: Емиграция в Кения или Танзаниянови [re: Koфтият]  
Автор sto53g (непознат )
Публикувано16.01.09 13:55



Защо? Там по-лесно ли стават нещата, мисля ,че в Кения или Танзания климата е хубав и живота е по-евтин Трудно ли става емиграцията там? Лесно ли си устройваш живота (Има ли работа)?



Тема Re: Емиграция в Кения или Танзаниянови [re: sto53g]  
Автор formerBG (непознат )
Публикувано16.01.09 18:53



Явно целта е навсякъде другаде, не и в БГ. Кения е предпочитана от паралиите за сафари, но за пръв път чувам българин да мисли за емиграция в Кения.





Тема Re: Емиграция в Кения или Танзаниянови [re: formerBG]  
Авторsto53g (Нерегистриран)
Публикувано17.01.09 15:05



Дали ще е Кения или Доминиканската република за мен няма особено значение затова търся инфо за живота и емиграцията там Предпочитам Доминиканската затова ако някой може да ме упъти - мерси предварително А това дали ще сервирам коктейлите на богатите тука или там разликата е в климата - нали света е глобално село



Тема Re: Емиграция в Кения или Танзаниянови [re: sto53g]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано17.01.09 21:50



i na dvete mesta mogat da te pre4ukat...razlikata e, 4e v kenia i 6te te izjadat...:):)



Тема Re: Емиграция в Кения или Танзаниянови [re: sto53g]  
Автор 4ereshka (ентусиаст)
Публикувано18.01.09 07:43



За Доминиканската република написах мнение в другата тема.
За Кения и Танзания, не мога да проумея защо човек ще иска да емигрира в скапани и изостанали държави, и то без да има информация??


Нормално е всеки да иска да отиде на по добро място, а не обратното....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.