Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 28.05.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тъжна историянови [re: shapeshifter]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 23:43



Misleneto ti e dosta prostovato. Ako xorata ne xaresvat folkpevicite-prostitutki, tova ne zna4i 4e xaresvat babi



Тема Re: Тъжна историянови [re: az]  
Авторshapeshifter (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 00:58



Прав си. Може да харесват лели.





Тема Re: Тъжна историянови [re: shapeshifter]  
Автор Koфтият (ентусиаст)
Публикувано04.07.08 03:50



На тебе, в крайна сметка, какъв ти е пойнта ?
- Не искаш да се завърнеш завинаги в България ?
- Искаш да се завърнеш завинаги в България ?
- Искаш да се завърнеш, но искаш да удавиш (повлечеш) и други с теб ?
- Искаш да се завърнеш, но само ти и всички останали да си решават какво да правят със себе си ?



Тема Re: Тъжна историянови [re: shapeshifter]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 09:23



Moje da xaresvat xubavi normalni momi4eta, a ne mirizlivi pa4avri folkpevici



Тема Re: Тъжна историянови [re: Koфтият]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 09:27



Spored mene, ne iska da se zavarne v Balgaria, no iska da ubedi ostanalite budali da se zavarnat. Kakvo novo v Plovdiv?



Тема Re: Тъжна историянови [re: shapeshifter]  
АвторKumiko Yanaka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 12:06



Значи според теб има само Еърбръшнати силиконови кукли - грачещи сълзливи "лирики" трогващи нежната душевност на тираджията, баби и евентуално лели

.... интересно

Поне да си бе направил труда да видиш, че съм жена Та да кажеш, че съм кучка и завиждам на момичетата понеже съм грозна.
Тогава по бих те разбрала.



Тема Оффнови [re: az]  
Автор Koфтият (ентусиаст)
Публикувано04.07.08 12:27



В това отношение аз имам имунитет и съм на безопасната страна. 20 години не съм се поддал на агитация, скоро няма и да стане.

За Пловдив - не знам, като отида септември ще разбера. Каквото виждам от нета е това :


Да ти кажа обаче, днес вестникът изглежда изключително приветлив. Новините са къде по-розови. Рядко се случва, но се случва. Ако не вярваш, чукни на стари дати от календара, виж за какво става дума. Чукни на спорт, чети форумите (коментари под статии), виж народа къде се намира ?

Ние тук, къде се караме веднаж в годината, сме си направо за медал. Виж там какво става .



Тема Re: Тъжна историянови [re: Kumiko Yanaka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 13:14



Veroiatno tova e sledvashtoto, koeto shte napishe- 4e zavijdash, zashtoto sa po xubavi. A za majete, koito ne xaresvat folkpevici- prostitutki, shte napishe, 4e gi e iad deto ne sa mu pusnali. Xa-xa



Тема Re: Оффнови [re: Koфтият]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 06:00



Az ne sam ot Plovdiv, a ot Varna, no navsiakade e sashtata tragedia. Pregledax novinite ot Plovdiv, no ne mi se vidia rozovo polojenieto- narkotrafikant pripadna v sada, maj strelia v vazdushna pushka, shofior blasna velosipedist i izbiaga.
Niamam takav dalag staj na emigrant kato teb,no ne mislia da se vrashtam v Balgaria. Vseki sam si reshava koe e nai dobroto za nego



Тема Re: Тъжна историянови [re: az]  
Авторshapeshifter (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 17:31



Току що получих най-новия албум на любима моя фолк-певица и отивам да го слушам с бира, кюфтета и шопска салата.

Ти не ме интересува какво слушаш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.