Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:06 17.05.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Imali Balgari v New Zealandнови  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 15:42



Gotvim se da emigrirame ot South Africa v NZ. Bih iskala da znam poveche za jivota tam.



Тема Re: Imali Balgari v New Zealandнови [re: tt]  
Автор figurati (Mindreader)
Публикувано19.09.07 14:03



Като идеш в НЗ сподели, на мен много ми се емигрира там ;)

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.



Тема Re: Imali Balgari v New Zealandнови [re: figurati]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 21:41



Ot tova koeto sme procheli i vidiali na internet izglejda super. NZ e edna ot nai - stabilnite ikonomicheski strani v sveta i nai vajnoto niamat prestapnost, zastoto tuk prestapnosta ni machi nai-mnogo.



Тема Re: Imali Balgari v New Zealandнови [re: tt]  
Автор Kaмилa (непознат )
Публикувано24.09.07 03:47



Да, за това от 5 милиона население 0.5 са в Австралия. Иначе е спокойно.



Тема Re: Imali Balgari v New Zealandнови [re: Kaмилa]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 20:17



Ama ovtsa ti li si nai prosvetenata v Balgaria. Znaesh li ot takiva kato teb mi se povrashta. Hora koito si misliat che znaiat vsichko, a vsashnost se okazva che sa nai- zadrastenite. Tochno zaradi takiva kato teb reshihme ot Ujna Afrika da emigrirame v Nova Zanlandia a ne da se varnem v Balgaria. Ako ti si edinstvenata bih se varnala v Balgaria i bih si zatvorila ochite, no za sajalenie takiva kato teb sa mnogo, koito prechat na Balgaria da varvi napred. Nishto che sme dalech ot Balgaria ne sme izgubili vrazka i nie imame roditeli i rodnini pak te ne se oplakvat po gadnia nachin po koito ti go pravish. Veche zapochvam da se draznia prekaleno mnogo po dobre da spiram



Тема Re: Imali Balgari v New Zealandнови [re: tt]  
Автор Kaмилa (непознат )
Публикувано26.09.07 04:03



Хубаво е , че емиграцията дава възможност и на първосигнални хора, като теб, да пътуват и заселват по света. Поне за БГ е по-добре. Подкрепям плана за местене в НЗ с 2 ръце - по-рядко ще се вестваш по нашите ширини - тъй де, билета до НЗ не е евтин. Даже и ако родата ти е такава може и нея да придърпаш. Тамън ще сформирате качествен хака ансамбъл.







Тема Re: Imali Balgari v New Zealandнови [re: tt]  
Автор PRN ()
Публикувано29.09.07 08:00



Едва ли нещо написано в този форум ще ви приготви истински за живота в Нова Зеландия, пък и кой знае каква подготовка не ви трябва. Плъзгайки се по линията на любопитното обаче можеш да погледнеш това, което жена ми писа преди близо 6 години по този повод:


А тук е подкаст на тема "живота в Нова Зеландия" от миналата година:




Тема Re: Imali Balgari v New Zealandнови [re: tt]  
Авторpet1raki (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 22:56



kade se podavat dokumenti za imigracia v nz?



Тема Re: Imali Balgari v New Zealandнови [re: pet1raki]  
Авторxoлт (Нерегистриран)
Публикувано05.10.07 06:42





Проверихте ли тази страница?



Тема Re: Imali Balgari v New Zealandнови [re: PRN]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 16:26



Blagodaria za vsichko. Riadko na tezi saitove mojesh da popadnesh na vaspitani hora s koito naistina mojesh da se razberesh.
Prochetoh informatsiata i vidiah che tam e vashia Email adres, imate li neshto protiv ako vi napisha tam.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.