Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 01.05.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема South Africaнови  
АвторMpumalanga (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 15:58



Някой може ли да каже каква е хавата в ЮАР ?



Тема Re: South Africaнови [re: Mpumalanga]  
АвторTT (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 19:41



Palno s babuni, koito si misliat che sa hora. Srinaha vsichko. Tuk veche ne e za jivot, pone ne e kakto predi godini. Prestapnosta e mnogo goliama i za sajalenie nikoi ne moje da ia spre. Mnogo beli hora se iznasiat za Avstralia i Canada, sasto mnogo Balgari se iznesoha v poslednite niakolko godini, dori i nie sme na pat. Mnogo Balgari se varnaha v Balgaria i kazvat che v Balgaria e po dobre ot tuk. S dve dumi ne si harchi parite.



Тема Re: South Africaнови [re: TT]  
АвторMpumalanga (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 19:02



Благодаря за информацията, много е ценно това, че я получавам от човек, който живее в Южна Африка. Имам позната, която живее в Кейптаун и е омъжена за американец-негър обаче не можахме да се видим когато си идва в България. Но си мислех, че щом стоят там, а не се връщат в България или САЩ значи не е толкова зле, а и майка и ходи и беше очарована от града. Но тази моя позната отиде там след падането на апартейда и може да не може съвсем да направи разликата.
Това за престъпноста го срещнах на доста места в мрежата, но останах с впечатление, че основно се отнася за Йоханесбург.
А я кажи за екскурзия струва ли си да се дойде ?





Тема Re: South Africaнови [re: Mpumalanga]  
АвторMp.H (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 20:56



струва си,да



Тема Re: South Africaнови [re: Mpumalanga]  
АвторPRN (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 12:18



В Южна Африка трябва да знаеш защо си там - ако е само за да не си в България, Европа е много по-лесен и безболезнен вариант. Казано с други думи - ако просто се опитваш да намериш някакво място под слънцето, което да е различно от България, Южна Африка не е за тебе. Ако имаш професия и знаеш как да се продадеш, Южна Афрка има много предимства.

Престъпност има навсякъде в Южна Африка, напоследък чувам е заляла и Кейп Таун. Градове много по света, но два са най-красивите и се отличават от всички останали, това са Кейп Таун и Рио де Жанейро (ако питаш мене).



Тема Re: South Africaнови [re: Mpumalanga]  
АвторTT (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 16:07



Za ekskurzia si zaslujava ima kakvo da se vidi, no za jivot s badeste....... ne go vijdam



Тема Re: South Africaнови [re: PRN]  
АвторTT (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 16:18



PRN napalno sam saglasna s teb. Nie i dvamata imame dobra rabota s dosta golemi zaplati, imame i goliama kasta ot nisto ne sme se lishili, no ne vsichko sa parite i kashtite. Tova go osaznah sled kato na 14.09.2007 moi mnogo dobar priatel beshe ubit v katastrofa, zastoto edin cheren e reshil da mine na cherven sfetofar. Kogato pristignahme predi godini me popitaha kakva e razlikata mejdu turist i rasist? - otgovora beshe - edna sedmitsa. Togava ne mojah da razbera za kakvo tochno stava vapros,no sled tolkova godini veche znam kakvo sa iskali da mi kajat. Drugoto koeto razbrah che Ujna Afrika ne e za gurbet, mojesh da jiveesh mnogo dobar jivot, no ne mojesh da spestish goliamite pari za edna godina i da se priberesh v Balgaria.



Тема Re: South Africaнови [re: TT]  
Автор Mr.N (The real)
Публикувано11.10.07 21:22



Тоя пример с катастрофата пък бе съвсем не на място. Ми аз карам на ден по поне 300 км, и виждам всекакви идиоти, така че примера ти не е точен.За престъпността- в коя държава няма престъпност? Проблема тука не е в престъпността, а във the violent nature -не знам как се казва на Бг.
Ujna Afrika ne e za gurbet, mojesh da jiveesh mnogo dobar jivot, no ne mojesh da spestish goliamite pari za edna godina i da se priberesh v Balgaria.
тук съм съгласен на 100% с тебе





Тема Re: South Africaнови [re: TT]  
АвторMpumalanga (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 21:38



А доколко криминалната обстановка в Южна Африка изглежда по този начин

, или събрани в този клип нещата изглеждат пресилени. Наистина опасно ли е там да се разхождаш по главните улици дори през деня. Четох, че там белите се придвижват само с автомобили и не ходели пеша по улиците (макар, че в клипа не се забелязват нападения по расов признак - а черни си нападат черни). Вярно ли е, че къщите там са с високи огради, които завършват с бодлива тел, по която тече ток - например интересно ми е да разбера вашата къща налага ли се да я охранявате така ?



Тема Re: South Africaнови [re: Mpumalanga]  
АвторMp.H (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 14:31



виж ся, я дай некакъв емаил тука,да ти драснем по некой ред, щото е по-удобно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.