Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 01.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Който го е страх от ме4ки, в гората не ходи!!!нови [re: TT]  
АвторCпpял нa cвeтoфapa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 15:29



Май не си ме про4ела правилно. Нали то4но това казах и на Изплашения, 4е се готвя пак да ходя, а за твоят въпрос към мен- все едно да питаш някой, който е бил на луната защо се е върнал!?
Много ми е приятно да си говоря с хора които са в RSA. Ти не правиш изклю4ение. Уважавам ги вси4ки там заради куража-знам как е ,защото съм бил. Много хубаво си му казала на М.........а както и аз , но всеки от неговата камбанария.
Много ти е висока оградата. Дано не те 4акат пред вратата, или да ти насо4ат пистолет през прозореца на колата- както направиха с мен, но колата ми беше с ляв волан, казаха ми сори и взеха колата зад мен.
Ако кажа на това мило мом4е, 4е съм бил мениджер в Планет Холивуд в Кеиптаун докато го взривиха за втори път и пред о4ите ми загинаха 7 души от моя персонал, сигурно никога няма да излезе от БГ. А пове4ето време съм бил в Йоханесбург.
Желая ти много хубав ден !



Тема Re: Който го е страх от ме4ки, в гората не ходи!!!нови [re: Cпpял нa cвeтoфapa]  
АвторMpumalanga (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 21:47



И след толкова южноафрикански екшън си отишъл да отдъхнеш в Европа, а ?


Ми ходи си в Южна Африка. Само не мога да разбера на тебе и на Мр. Н мисля беше какво се бъзнахте като се разубедих за Южна Африка. Да не сте от комитет за привличане на бели имигранти .
На мене Южна Африка ми харесва, но и ти потвърждаваш, че от гледна точка на престъпност е зле там. А и това, че много бели се изнасят от там е показателен. Смятам, че не съм мазохист, че да се юрна на всяка цена там.



Тема Re: Който го е страх от ме4ки, в гората не ходи!!!нови [re: Mpumalanga]  
АвторMp.H (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 22:03



ААаа, в грешка си мой човек

Аз съм на мнение-колкото по-малко българи тука, по-добре.
Само не мога да разбера на тебе и на Мр. Н мисля беше какво се бъзнахте като се разубедих за Южна Африка. - и тука грешиш мой човек - престъпност има навсекъде, ядосвам се само като некои се опитва да изкарва черното още по-черно . В щатите не се ли гърмят по училищата? А ти нещо за SKY NEWS така между другото да си чувал-вземи я гледай и виж кво става в Англия-колко престъпления има . Ти кво искаш- перфектна страна? Ми нема такова животно братче Иди у скандинавските страни- там е мирно и тихо,ма и ти дерат десет кожи от гърба със социалните им удръжки ,затва там ще си караш японските коли-Тойота е доста популярна там, па бачо Моди си кара БМВ и си има къща с една мижава заплата дееба А и аз съм оптимист за тука, за разлика от за България



Тема Re: Който го е страх от ме4ки, в гората не ходи!!!нови [re: Mp.H]  
АвторMpumalanga (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 22:56



Добре де, хубаво е в Южна Африка

.
Я си признай говориш ли добре африкаанс ?



Тема Re: Който го е страх от ме4ки, в гората не ходи!!!нови [re: Mpumalanga]  
АвторMp.H (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 23:42



Aaa,аз никъде не съм казвал че е хубаво

Всяка страна си е хубава сама за себе си-зависи най-вече от теб какво искаш от живота и към какъв начин на живот си се насочил. Ти щом си питал за тука,значи си имал нещо напредвид. В смисъл -знаел си горе-доло към коя страна да се насочиш. Отначало ти казах-тук не е за всеки живота. Ти трябва да си решиш какво искаш-да емигрираш за постоянно ли, да побереш малко ягоди неколко години в Испания и после с парите в Бг да си купиш един апартамент и обзавеждане и пак да си на нула ли, кво друго нещо ли.... ?
Аз работя предимно с английско говорящи,така че другия език не ми требва



Тема Re: Който го е страх от ме4ки, в гората не ходи!!!нови [re: Mp.H]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано19.10.07 08:43



Мили Боже,какво е това място

..
тук в Скандинавието няма кой да те напсува,камоли да те обере или пречука..хората си оставят къЩите отключени,само по големите градове ги закл.заЩото там има рефюджиис и всякаква сбирЩайн..обаче,Енка,тук социалните и другото осигуряване ти се плаЩа изцяло от работодателя,от твоята заплата се взема само процент от прогресивна скала в полза на държавата..после ако се случи недай Боже да изгубиШ работа,ти се плаЩат квартира,кола и всякакви раходи от съЩата тази държава..и затова ромите тук карат БМВта а обикновенните работници :Тойоти...обаче ако си родиШ дете държавата спомага с всичко за нормалното му отглеждане и възпитание

ако търсите спокойствие и сигурност ,М..кавото беШе после,елате в Скандинавия..тук няма бедни хора,има средна класа и много богати..но е малко скучно и много студено



Тема Re: Който го е страх от ме4ки, в гората не ходи!!!нови [re: Mp.H]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано19.10.07 17:47



> затва там ще си караш японските коли-Тойота е доста популярна там, па бачо Моди си
> кара БМВ и си има къща с една мижава заплата дееба

Ако трябва да избирам дали да карам Тойота, да нямам ограда на къщата и 8 годишното ми дете да ходи само до училище, или да карам BMW да живея в къща с 3-метрова ограда и да трябва да ходя навсякъде с кола, кое мислиш, че ще избера?

When your hammer is C++, everything starts looking like a thumb. -- Steve Hoflich


Тема Re: Който го е страх от ме4ки, в гората не ходи!!!нови [re: Gerylin]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 17:56



............i az se chudia kakvo pravime oste tuk...............badeste nikakvo samo si gubim vremeto........vse se nadiavahme che ste se opravi , no uvi ne stava........stava po zle



Тема Re: Който го е страх от ме4ки, в гората не ходи!!!нови [re: |]  
АвторMp.H (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 21:39



Ми ти нали затва живееш на село бе пич

А тук разстоянията са големи и затва всеки си има кола, а училищата си имат автобуси, некои ученици си карат едни моторетки до училище, а по-бедните ходят пеша-не е лесна тяхната ма поне ходят на училище



Тема Re: Който го е страх от ме4ки, в гората не ходи!!!нови [re: Gerylin]  
АвторMp.H (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 21:43



Пари да ми дават на такъв студ не отивам да живея . А за социалното осигуряване-тука е на същия принцип, но е много малка вноската- мисла бе около 8-10 % от заплатата ти-разделена вноска на две-половината работодателя,половината ти, а за помощите за безработни мисла процента бе около 0.5 ако не се лъжа от заплатата ти ,само че при вас са доста високи тия осигуровки като процент от заплатата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.