Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 05.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: South Africaнови [re: Mpumalanga]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 21:15



Vsichko tova koeto go vijdash po klipovete e samata istina. Izgledai i drugite klipove i ste vidish che napadat i beli no v domovete im. Neznam dali govorish angliiski, no ako govorish gi slushai kakvo govoriat.
Za razhodki po ulitsite- ima raioni deto naistina e nemislimo a v drugite ne e jelatelno.Za pridvijvaneto- ako niamash kola si zaguben, gratski transport niama, a za pesha e opasno i razstoianiata sa mnogo goliami.
Za ogradite- Viarno e. Nashata ograda e visoka 2.8m i ima jitsa s tok i imame goliamo kuche i pak ne e garantsia che ne mogat da vliazat ako iskat. Da ne dava gospod da ni nabeliazvat, zastoto tiah nisto ne gi spira. Izprati mi Email adresa si ste ti izpratia snimki.



Тема Re: South Africaнови [re: tt]  
АвторMpumalanga (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 19:08



Явно ще се въздържа от екскурзия до ЮАР, защото ми потвърдихте опасенията, че там обстановката е доста обезпокоителна.


А за емиграция там нещата преминаха направо в сферата на фантастиката.



Тема Re: South Africaнови [re: Mpumalanga]  
АвторMp.H (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 21:23



приятелю,както казват- Африка не е за sissies

По-хубаво че си се отказал-ти щом от неколко думи напълни гащите от шубе,еби му мамата ако доидеш-сигурно че умреш от страх. най-си е убаво в Бг-нема престъпност,нема работа,нема пари,абе нищо нема, та стой си там



Тема Re: South Africaнови [re: Mp.H]  
АвторMpumalanga (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 22:19



Щом белите напускат ЮАР аз що пък да ходя

. Имам прясно инфо за бели южноафриканци, които са емигрирали в Канада (Ванкувър), а иначе са от Кейп Таун и не искат и да чуят да се връщат. А в Канада им е добре. Ми по-добре в Канада ! Аз обичам спокойствието, а в ЮАР явно няма да го имам. Но иначе интересна страна доколкото четох за нея.



Тема Който го е страх от ме4ки, в гората не ходи!!!нови [re: Mpumalanga]  
АвторCпpял нa cвeтoфapa (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 22:45



Мило ,другар4е, 8 год. бях там и се върнах жив и здрав. Не 4е не видях и преживях вси4ко с каквото те плашат. Искам да ти кажа нещо - НА СВЕТА НЯМА ПО-ХУБАВА СТРАНА ОТ ЮЖНА АФРИКА- ФАКТ НЕУСПОРИМ ! А за престъпността- има я навсякъде. В БГ да не би да е рядкост. Не влисат ли по домовете не убиват ли. Сега съм в страна от европейския съюз- същата работа, новините и вестниците са пълни с криминални престъпления.
Който не рискува, той не пе4ели. Южна Африка е предизвикателство за всеки авантюрист, а съдбата оби4а и помага на смелите. Може да ти прозву4и клиширано , но аз се гордея, 4е бях там- на най-красивото място на земята.
Сега отново се готвя да отида на една много дълга екскурзия и ще мина по най-опасните места.
Желая ти много късмет и още пове4е кураж!!!


зеленооооооооо..............



Тема Re: South Africaнови [re: Mpumalanga]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано14.10.07 11:46



Tochno taka. Poharchi si parite za niakade za kadeto si zaslujava. V Ujna Africa beshe hubavo do predi niakolko godini. Ne govoria za priroda, tia si e vse sastata- Govoria za nachin za jivot. Az sasto obicham spokoistvie i tochno za tova otivame v New Zealand. Mnogo balgari kazvat che tam bilo tapo no na men ne mi puka.



Тема Re: Който го е страх от ме4ки, в гората не ходи!!!нови [re: Cпpял нa cвeтoфapa]  
АвторMpumalanga (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 16:47



Я ми покажи европейска държава с такава криминална статистика

. 19 000 убийства на година..., мерси "супер" е в Южна Африка.
И къде в Европа и България някой се охранява с електрическа ограда, а ?
А мога да ти кажа, че такива кадри с обири по улулиците в България и Европа едва ли могат да бъдат заснети.



Тема Re: Който го е страх от ме4ки, в гората не ходи!!!нови [re: Mpumalanga]  
АвторMpumalanga (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 16:53



Ако линка излиза с ероглифи може и така http://www.saps.gov.za/statistics/reports/crimestats/2006/crime_stats.htm





Тема Re: Който го е страх от ме4ки, в гората не ходи!!!нови [re: Mpumalanga]  
АвторTT (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 20:45



Abe dusha pitam se edno otkade si nameri imeto za dir. Az mislia che ti mai jiveesh tuk.Ama niama znachenie istinata si e istina. Statistikata ot politsiata mislia che ne e realna, zastoto ne vsichki prestaplenia se raortuvat. Po statistika napravena v New Zealand za Ujna Africa criminalnosta tuk e 10 pati po goliama ot tazi v Amerika i nai loshoto e che tuk nikoi nishto ne pravi po vaprosa. Chernoto pravitelstvo kazva che belite ne mogat da sviknat s misalta che chernite sa na vlast i za tova se oplakvat...........................abe kakvo da ti kazvam, mojesh li da nakarash maimunata v zoologicheskata gradina da razbere che na ulitsata se ubiva i krade..................



Тема Re: Който го е страх от ме4ки, в гората не ходи!!!нови [re: Cпpял нa cвeтoфapa]  
АвторTT (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 20:54



Niamam nishto protiv darjavata kato priroda e super ama se pitam kato tolkova mnogo ti haresva ti zasto ne si tuk ili ne ti iznasia, zastoto ne e chak tolkova hubavo




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.