Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:40 12.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема анонимен ...нови [re: dadada]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано21.09.07 12:12



имам право да си кажа мнението независимо какво е то и независимо че на някоя анонимка отрекпа не й харесва...

ако и сега ми кажеШ какво положително да видя следваЩия път в Бг може и да поспорим,заЩото от сегаШната ми визита видям много,но само ЛОШО

на база малоумните ти изводи ,че съм циганка,мизерна и бедна,направени на база незнайно какво и изказани категорично по форумите,може да се закл.че си болен мозък.

явно да бъдеШ беден е проказа сред обЩеството на `процъфтяваЩа България` ..

пак ти повтарям : не ни чети като не сме ти приятни

Редактирано от Gerylin на 21.09.07 12:25.



Тема Re: анонимнанови [re: Gerylin]  
Авторdadada (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 12:42



отрепко. това, че си написала мнението си с някакъв никнейм не те прави по неанонимна
Вижда се колко ти е културата. Социален живот равен на 0. Е, ако броим и интернет-то е 100% де.И защо в края на крайщата не си ебеш майката мърльо злобен!
А ти като пооплюеш във жалкото емигрантско форумче олеква ли ти на дребната душица

УУУУУУУУУУУ, аре сус от тука бе цигане!



Тема смърдиШнови [re: dadada]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано21.09.07 13:37



аз съм тук от година и редовни форумци ме знаят.ти обаче не можеШ да се отървеШ от навика да гледаШ по далеч от носа си и да сипеШ обиди по форумите..циганин/ка Ще викаШ на някой добре познат ти роднина а не на напълно неизвестен форумец.култура ти е 0

изкарай си главата от гъза и погледни истината в очите..България е дупка и докато пилеШките ви мозъци не го осъзнаят няма да се оправи

чао

п.п и да не забравите да оправите държавата...



Тема Re: анонимнанови [re: dadada]  
Авторeeeeeh (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 14:15



племе бедно завистливо
съвсем ще затъне България с вас



Тема Re: смърдиШнови [re: Gerylin]  
Авторdadada (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 15:04



Имаш голями психологични проблеми..........единственото което будиш е съжаление, озлобено човече. Имаш проблеми с интеграцията, лекувай си депресията. Много си зле.





Тема Re: анонимнанови [re: eeeeeh]  
Авторdadada (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 15:07



жалък си....България има в пъти по голям шанс да се оправи, след като измет като теб я няма вече

дерзай. Не ти завиждам грам. Каква е тази параноя



Тема Re: смърдиШнови [re: Gerylin]  
АвторПepлaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 16:59



ти защо се връзваш на един нещастник, дето си е изброил проблемите и симптомите тук - те ако можеха писмено да се прехвърлят на друг, можеше да се е оттървал досега.


Такива "патриоти" дето пишат на маймуница и основните аргументи са обиди, за съжаление ще има винаги.



Тема Re: анонимнанови [re: dadada]  
Авторнeнeнe (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 17:40



кажи от къде те изритаха и като не можа да се справиш никъде, си го изкарваш тук?



Тема Re: Ние вече сме нация от емигрантинови [re: dadada]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано22.09.07 05:41



Мдаа, понеже аз съм ограничен, ти не можеш да отговориш на въпросите ми, нали? :)

Иначе не съм дебеланко, само 170 съм.

If you want to go somewhere, goto is the best way to get there - Ken Thompson

Редактирано от | на 22.09.07 07:29.



Тема ?!!!нови [re: dadada]  
Авторno-no-no (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 17:28



България има в пъти по голям шанс да се оправи, след като измет като теб я няма вече

коментирай това ако обичаш:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.