Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 18.05.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Работа в Англиянови  
Авторфeнoмeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.06 17:36



Хора кажете има ли някои заминал с UNIGROUP RabotaEU.com или Нов век големи реклами и за трите фирми а нокакво инфо извън саитовете



Тема Re: Работа в Англиянови [re: фeнoмeнa]  
Автор BloodySword (Нерегистриран)
Публикувано06.12.06 18:01



За RabotaEU.com ще ти кажа че са мошенници и никого никъде не пращат.за нов век само съм чувал че са мошенници



Тема Re: Работа в Англиянови [re: фeнoмeнa]  
Авторverry irresistable (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 23:47



Да ние сме две4ки даже и заминахме с Unigroup. Като цяло не е това което обещаха, но все пак сме в UK. Важно е само да имаш тарпение и да попаднеш на подходящото място. Успех!



Тема Re: Работа в Англиянови [re: BloodySword]  
Автор mkmukok (непознат )
Публикувано14.12.06 13:17



За какво са ти тия фирми бе!!! и границите ви отвориха и пак се чудите какви глупости да измислите и да пълните джобовете на тия тарикати!!
Без да си запознат с нищо, достатъчно е само да им видиш сайта и да разбереш най-малкото, че са малоумници, а информацията вътре е пълен боклук.
Гаиданса излезе вече на саита на посолството, на ХО и на други места.

http://www.ind.homeoffice.gov.uk/6353/21395/Bulgaria_translated.pdf

Има фаил и на български!

А_А_А... ощи маи яд!!



Тема Re: Работа в Англиянови [re: mkmukok]  
Автор BloodySword (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 22:17



Къв ти е проблема че си се закачил за моето мнение? Няма нужда да ми "отваряш очите" и да ми се правиш на отворко



Тема Re: Работа в Англиянови [re: BloodySword]  
Автор mkmukok (непознат )
Публикувано19.12.06 18:44



Подразбира се че се отнася по основната тема,а с теб така или иначе сме на едно мнение така че аз не разбирам на ТЕБ какъв ти е проблема





Тема Re: Работа в Англиянови [re: mkmukok]  
Автор BloodySword (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 20:30



Ами мнението ти е отправено към мен и затова се подразних.Но нищо ,приемам го за грешка и няма проблеми.



Тема Re: Работа в Англиянови [re: BloodySword]  
Автор mkmukok (непознат )
Публикувано19.12.06 20:54



Тонът ми беше по-скоро закачлив, ако съм искал да обиждам някого нямаше да давам полезни линкове!
Даже като гледам колко хора питат за Англия може би е добра идея да се съберат повече полезни линкове и инфо в отделен топик.



Тема Re: Работа в Англиянови [re: verry irresistable]  
Автор mkmukok (непознат )
Публикувано19.12.06 20:57



"Да ние сме две4ки даже и заминахме с Unigroup. Като цяло не е това което обещаха, но все пак сме в UK. Важно е само да имаш тарпение и да попаднеш на подходящото място. Успех!"


А този постинг си е точно селска реклама на фирмата.



Тема Re: Работа в Англиянови [re: mkmukok]  
Авторsimo (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 20:17



moze li nqkakvi koordinati na dvete zaminali momi4eta?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.