Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 18.05.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема zавръ6таненови  
Автор drepa (Iceland)
Публикувано15.03.07 21:02



о4евадно е 4е потока на емигранти намалява сериоzно,а мислите ли 4е голяма 4аст от тях 6те се върнат обратно?



Тема Re: zавръ6таненови [re: drepa]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 00:22



не мислим



Тема Re: zавръ6таненови [re: XXX]  
Автор drepa (Iceland)
Публикувано16.03.07 03:54



zа6то?zабеляzал съм 4е емигрантите отвъд океана,са по много раzли4ен на4ин настроени на таzи тема и zа тяхната държава осиновител отколкото теzи на стария континент.все пак вси4ки виждаме, 4е не6тата се движат напред,друг е въпроса с каква скорост,и има и един психологи4ески момент.но нека да иz4акам отговора първо.



Тема Re: zавръ6таненови [re: drepa]  
Автор Mr.N (The real)
Публикувано16.03.07 08:32



Къде и кое се движи напред? Както и каква е посоката-от изток на запад или от запад на изток-да не би твоето "напред" да е нашето назад?



Тема ама тинови [re: XXX]  
Авторжжжжжж (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 09:20



я по добре говори от собственно име. Тия с множественото число бяха през социализма.
Да вирвим да копаете.



Тема Re: zавръ6таненови [re: drepa]  
Автор drepa (Iceland)
Публикувано16.03.07 10:20



ако целта бе6е да си си zадавам сам въпросите май не ми е мястото тук.ина4е аz съм съ6то емигрант,а zа посоки иzток zапад,ако не ти се отговаря е друг вспрос.да не6тата вървят напред,но ако целта е да оплиуваме българия е друг въпрос.zа мен единственото място ,което е мое място е българия.ина4е ме няакефиха zаядливите нотки определено тук 6те е весело





Тема Re: zавръ6таненови [re: drepa]  
Автор,,, (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 17:12



браво, брависимо


като начало, започни да пишеш България с главна буква.
калпавият правопис не те прави по-убедителен, че си емигрант



Тема Re: zавръ6таненови [re: ,,,]  
Автор drepa (Iceland)
Публикувано16.03.07 17:41



В момента съм в настроение да се връзвам на спамаджийски реплики и за това давам с пълна пара,ще ти се обясня,надявам се след полученето обяснение,да достигенш висините на израстването и да проумееш,че включването ти донесе много на теб самия,на мен и на цялото четящо общество.Думата България може и да съм я написал с малка буква но е по-важно как я чувствам и ако си свикнал пред теб да застават артисти попили от живота им странство тук си попаднал на един друг индивид,който мери нещатата не в правопис ,а в смисъл , качество на идеи път и цели.Браво за критиката ти отся всичките напливащти в теб мисли и се изходи по въпроса с подобаващо умозаклучение,на един добър учител по правопис и героичноста ти разбули колко тържествено си се чувствал докато си писал редовете си.Беше забавен и комичен,непостоянноста ти пролича поради невъзможноста да изразиш собствено мнение,като мисълта достигна до очевадното но не и до усещанията.Усещането е приятно съмнявам се да си ме разбрал,но така или иначе това ти е навик и ще трябва да го приемем за факт.





Тема Re: zавръ6таненови [re: drepa]  
Автор,,, (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 18:24



свикнали сме на словесните диарии от любопитковци в БГ





Тема Re: zавръ6таненови [re: ,,,]  
Автор drepa (Iceland)
Публикувано16.03.07 18:31



Ами не се посирай тогава,без значение къде си,а любопитството, ти си го проявил като си ми чел поста ,запетайке,или мога просто пунктоация да ти викам?Иначе под БГ(защо ли и двете са с голяма буква) какво имаш в предвид?Доста неуважително е да те мързи да изпишеш всичко,ако това е някаква абриатура.И изречението се започва с голяма буква, и се свършва с точка ,и май говори за себе си ти на какво си свикнал или ти си официалното лице тук за кореспонденция с любопитковци ? :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.