Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 20.09.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: zавръ6таненови [re: drepa]  
Автор BloodySword (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 19:06



Няма нужда да обръщаш внимание на всеки малоумник тук


Комплименти за изказа ти.



Тема Re: zавръ6таненови [re: drepa]  
Авторxe (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 19:41



НЯма балами





Тема Re: zавръ6таненови [re: drepa]  
Автор Shokou_io_kurayami (НейноВисочество)
Публикувано17.03.07 16:02



ще се върнат тези които за нищо не стават другите не
Аз знам за един такъв случай .... на един учащ и много мрънкащ младеж с романтични спомени и за България

неприбирал се 4г. Върна се уж да остава след месец се прибра обратно ..... всички илюзии и мечти му се бяха изпарили

DON’T GET ANGRY … GET EVEN

Тема Re: zавръ6таненови [re: Shokou_io_kurayami]  
Автор drepa (Iceland)
Публикувано17.03.07 18:47



Има един такъв момент ,че няма пълно щастие и едното и другото място си има предимства ,въпроса е кое за теб като личност има по-голяма стойност.Съгласен съм след по-дълъг престой се забравят много неща,за другото място.И все пак няма ли капка оптимизъм,много ми се иска едн ден нещатата които всеки е научил навън да са в полза на една по-голяма кауза,в полза на България.И тези които остават са прави за себе и тези които се завръщат.Не знам иска ми се да имаме повече национално самочувствие,иска ми се и хората ,които са в България да дадат каквото могат от себе си.Ще завърша с усмивка и нещо което казъл глиста:
- Гъз,ама родина.



Тема Re: zавръ6таненови [re: drepa]  
Автор........ (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 19:46



стой си в гъза
без мен



Тема Re: zавръ6таненови [re: ........]  
Автор drepa (Iceland)
Публикувано17.03.07 21:16



Преди да почна да отговарям,нека кажа че съм спокоен и пиша всичко с усмивка.Благодаря за коментара ти ,да го духаш.



Тема Re: zавръ6таненови [re: drepa]  
Автор Mr.N (The real)
Публикувано18.03.07 13:27



Абе пич, аз пак да те питам-кои са тия работи дето вървели напред- я дай некви примери тука, че на мен очите ми друго видяха в България.



Тема Re: zавръ6таненови [re: Mr.N]  
Автор drepa (Iceland)
Публикувано18.03.07 15:21



Глупости ли трябва да си говорим?Ако не желаеш да виждаш нещата е друг въпрос,не забрявай ,че онова ти е родината и не знам дали го прави някой тук,ама е писнало то хора дето плюят България и такива които издигат в култ някви посрани държави,предхождащи България единствено,че имат силата и партньорите да си определят тяхни правила.Надявам се всички да се върнем един ден и да помогнем на тази държава.Не осъждам тези които искат да живеят по-добър живот,но си мисля,че ако всеки по-малко даде за държавата би мръднало,до голяма степен това се отнася и за хората тма,но не ни извинява,че ние сме избягали някъде и следващия който ме пита какво мърда,нека е на ум.



Тема Re: zавръ6таненови [re: drepa]  
Авторaman (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 17:40



Вярно, престани да говориш глупости





Тема Re: zавръ6таненови [re: drepa]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано19.03.07 06:00



Не знам за голямата част, аз няма да се върна обратно.

Редактирано от | на 19.03.07 06:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.