Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:58 28.09.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема UK speshno pomosht  
Авторsweety (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 19:27



Zdraveite,

imam odobrenie da pochna praktika v edna firma v UK ot 2ri Januari za period ot 5 mesetsa. Triabva da dam otgovor do sledvashtata sriada - 18ti oktomvri dali ste priema ofertata. No problema e che neznam kak stoiat neshtata s visa, dali ste triabva da podavam dokumenti i t.n. Na interviuto ot firmata me pitaha dali imam pravo da rabota v UK, i az otgovorih che balgaria vliza v EU ot 1vi ianuari i che zasega niama nikakvi nalogeni ogranichenia..... Ot firmata sa mi pisali che ako potvardia praktikata ste mi izpratat po poshtata ofitsialno pismo che me priemat. Triabva li da podavam molba za visa v posolstvoto sega? A i do 20 dekemvri sam v Litva, v posplstvoto v litva li da podavam? Neznam....


Blagodaria vi




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.