Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 18.05.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моля кажете ми как да започна работа в Англия.нови  
Автор norvin (непознат )
Публикувано29.06.06 17:47



Здравейте! Искам да отида да работя в Англия за година-две. Никога не съм правил такова нещо. Ходих в една фирма за емиграция и те ми казаха че е възможно да ме пратят. Но тъй като аз не съм студент те ме посъветваха да си изкарам фалшиво уверение че уча като такъв. Дазхе ме посъветваха че е добре в уверението да напиша като втора специалност "Туризъм". Естествено аз се усъмних че нещо ме пързалят и проверих точно в този форум дали съм прав. Е, оказах се прав. Наистина ме пързалят.
Та, въпроса ми е към хора които са ходили или пребивават в момента в Англия. Какъв е начина след като не съм студент /на 24 години съм, стажа ми е 6 години в сферата на графичния дизайн + че съм завършил и такава специалност в средното си образование/ да замина за Англия. Естествено при минимален риск и легално все пак. Сигурен съм, че има и други в моето положение и със същата цел, за това ви моля ако наистина можете да ми отговорите ще съм ви много благодарен. Приемам и съвети и за други европейски държави.



Тема Re: Моля кажете ми как да започна работа в Англия.нови [re: norvin]  
Авторdidito (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 02:24



Здравей,
аз съм в Англия от 1 година, заминах с фирма Енигма Консулт,но не знам дали още съществуват....излязоха коректни, взеха ми комисионна 500 лева. Но визата ми е Au pair, с нея не мога да работя. Така че не знам дали е от полза това,което пиша..Моят съвет е да влезнеш в този сайт gumtree.com ( ili co.uk), там има много оферти за работа. Опитай се да намериш нещо, което да е близо до твоята специалност и се свържи с работодателя - има и много агенции, които могат да ти съдействат за издаване на work permit. Ако не успееш по никакъв начин, чакай да влезем в ЕС и се надявай да няма предпазни клаузи :)



Тема Re: Моля кажете ми как да започна работа в Англия.нови [re: norvin]  
Авторdidito (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 02:25



Здравей,
аз съм в Англия от 1 година, заминах с фирма Енигма Консулт,но не знам дали още съществуват....излязоха коректни, взеха ми комисионна 500 лева. Но визата ми е Au pair, с нея не мога да работя. Така че не знам дали е от полза това,което пиша..Моят съвет е да влезнеш в този сайт gumtree.com ( ili co.uk), там има много оферти за работа. Опитай се да намериш нещо, което да е близо до твоята специалност и се свържи с работодателя - има и много агенции, които могат да ти съдействат за издаване на work permit. Ако не успееш по никакъв начин, чакай да влезем в ЕС и се надявай да няма предпазни клаузи :)



Тема Re: Моля кажете ми как да започна работа в Англия.нови [re: didito]  
Автор norvin (непознат )
Публикувано01.07.06 11:24



Този Work Permit не е ли само за студенти.



Тема Re: Моля кажете ми как да започна работа в Англия.нови [re: norvin]  
Авторdidito (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 01:44



Не, work permit се издава от home office в Англия след като работодател е подал документи, 4е желае да те наеме. Издава се на всеки, кйто иска да работи, но не ти се гарантира, 4е в Бг ще ти дадат виза. Погледни други теми ( във форума българи в 4ужбина), там има доста инфо за тези неща. или влез в саита bghelp.com..ili ne6to takova e..



Тема Re: Моля кажете ми как да започна работа в Англия. [re: norvin]  
Авторketyblue (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 22:45



Vlizash v Angliya samo s biznes viza za edna godina ,posle udaljavash za 3 god i nakraya kandidastvash za british pasport.Sazmo tova e verniya pat da rabotish i jiveesh tuk legalno.



Тема Re: Моля кажете ми как да започна работа в Англия.нови [re: didito]  
Авторyanny (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 12:46



Zdraveite!
Bih iskala i az da se vklu4a kym 4aka6tite za syvet.
V ponedelnik zaminavam za London za edin mesec. Polu4ih studentka viza. Jelanieto mi da izpolzvam prestoya si za rabota. Ako ne vi zatrudnyava osobeno daite mi syvet.
pi6ete mi na yanny06@abv.bg
blagodarya



Тема Re: Моля кажете ми как да започна работа в Англия.нови [re: norvin]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 13:48



az sam hodila na brigada v anglia,i znam,4e ot tazi godina ve4e moje da ne si student o da otide6 na brigada ,no samo za 6 meseca.inu4e firmata e sigurna,az ve4e dva puti hodih s tazi firma,ofisa se namira v grad troyan,to4no do avtogarata v edna sgrada "apk"na tretia etaj,firmata se kazva island.telefona za vruzka tam e :0670-60654.tazi firma e sigurna na 100 %.az sam dovolna ot neya,i pak 6te ida.ot tazi firma ti osiguryavat absolutno vsi4ki dokumenti ,dori i bilet dvuposo4en do anglia.vsi4ko e 6 tam!moje6 da probva6 tam,ako iska6 sigurna firma,to tova e tya.



Тема Re: Моля кажете ми как да започна работа в Англия.нови [re: az]  
Авторevil (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 22:01



hi. на всички да се вклуча и аз в разговора. За тази фирма кадето казаваш важи ли за нестуденти можели да заминеш



Тема Re: Моля кажете ми как да започна работа в Англия.нови [re: az]  
Авторinsomnq (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 23:14



da vi kaja suglasna sum za taq firma. prez 2007 godina patuvah s tehni dokumenti na brigada.ne se oplakvam. dori smqtam taq godina da zamina otnovo s tqh, samo 4e ne kato student. poneje i bez tova taq godina zavur6vam. stiga tolkoz u4ene ima nujata ot malko rabota




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.