Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 05.05.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Съвет за потенциален емигрант  
АвторPepino (Нерегистриран)
Публикувано04.05.06 22:27



Здравейте. Получих зелена карта от лотарията. Чудя се доста дали да се възползвам. По принцип печеля добре в БГ (като за нашия стандарт) изградил съм някакво социално положение и имам някакво удовлетворение от живота. Като бачкьор (квалифициран) в САЩ ще печеля много повече и ще водя по спокоен живот. Но не съм първа младост и смяната на "климата" ще ми тежи. Освен това съм патриот и си обичам България, колкото и кирлива да е и вероятно носталгията ще ме мъчи много. Някой, който е минал по този път би ли споделил "експириенса"?



Тема Re: Съвет за потенциален емигрантнови [re: Pepino]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано05.05.06 04:24



Shtom si kandidatstval znachi malko ot malko si iskal da imashshans.. Purvite godini sa trudni, dokato se ustanovish, namerish rabota, dokazesh sebe si. zavisi kolko si motiviran i adaptiven. Niama edin otgovor za vsichki. Triabva da probvash za da razberesh otgovora. Ako v Bulgaria si se opravil dobre, shansovete sa, che i v USA shte uspeesh. Good luck!



Тема Re: Съвет за потенциален емигрантнови [re: Pepino]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 14:00



Самата лотария не се състои в случайността, както си мислите.Горепосочения за сетен път доказва ,че от подалите документи минава първо ниво и се отсяват така наречения траш.Всеки един партил ,е проучен внимателно за образование ,социялен статус и т .н.След това остават примерно 80 хиляди отговарящи на тези критерии и на тях се разиграва на лотариен принцип останалите 50 хил зелени карти.Ако някои може да ме обори ,че подборът не е така ,моля да докаже аргументите си.



Тема Re: Съвет за потенциален емигрантнови [re: Koko]  
Автор_l_ (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 17:50



Що пък някой трябва да те оборва? Я ти първо ни кажи откъде знаеш за пресявката? Участаваш в нея, докладват ти резултатите, имаш тайни агенти, или си пишеш само да не заспиш?
"...Всеки един партил ,е проучен внимателно за образование ,социялен статус и т .н...." имаш ли представа колко струва едно такова проучване на милиони кандидатсващи всяка година?
Кога се прави тази втора лотария? Кой я прави?
Когато ти си докажеш глупостите, тогава ще искаш някой да те оборва ... дотогава у лево ...



Тема Re: Съвет за потенциален емигрантнови [re: _l_]  
АвторSashko_DC (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 21:49



Pepino, ti shtom pe4elisah dobre tuka, i ne si purva mladost i shtom si takuv patriot shto izobshto si podal za zelena karta be, muhljuzin?! Zashto ne dadesh shans na po-mladite ot teb koito naistina iskat da zaminat, a ne samo da izgori nqkoi koito e iskal da zamine samo zashtoto ti si se otkazal ot zelenata karta kato si takuv golqm patriot. Povrushta mi se ot takiva kato teb, kato nqmate interes kum Amerika ne podavaite za zelena karta, razbrahte li? I oshte neshto za g-n BAY GANYO - nikoi nqma da ti nameri rabota tam samo shtoto imash zelena karta i po princip trqbva da imash nqkoi poznat koito shte ti pomogne v na4aloto, shtoto nqma da ti dadat kade da jiveesh, razberete go tva nai-posle!



Тема Re: Съвет за потенциален емигрантнови [re: Sashko_DC]  
АвторИвaн-ФЛ (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 09:20



Какво си се развикал пък ти на човека, бе!

Искал е, участвал е! Ти ли ще му казваш какво да прави!



Тема Re: Съвет за потенциален емигрантнови [re: Ивaн-ФЛ]  
АвторSashko_DC (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 13:03



Ko nqma se razvikam kato otrqzva horata koito naistina iskat da otidat, a toi ne stiga 4e spe4elil mi se tjufka sq ko da prai, mi da pomisli predi da u4astva, a ne sled, tva se otnasq za vsi4ki. I ako ne6to ne si saglasen s koeto sym kazal kaji, a ne generalizirai, ok?



Тема sashko..нови [re: Sashko_DC]  
АвторBASHKO (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 15:14



mlukni be SELJAK!!!



Тема Re: sashko..нови [re: BASHKO]  
АвторSashko_DC (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 12:52



Selqka si ti, are hodi da si pasesh patkite i ne vlizai v tozi forum pove4e. Nadqvam se da te otrejat na intervuto za viza kato te vidqt kolko si prost hahah



Тема Prigotvi si i $450 nevuzvru6taemi za interviewнови [re: BASHKO]  
АвторSashko_DC (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 12:55





Da ne si mislish 4e vsi4ko e bez pari be, selooooo. Kopai nivata i si trai




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.