Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:47 22.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Съвет за потенциален емигрантнови [re: Pepino]  
АвторHristiyan (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 13:12



Zdravei,
ne moga da razbera togava zashto si podaval dokumenti za lotarqta pri polujenie che sega ne iskash da se vuzpolzvash ot neq, po tozi nachin si oshtetil edin ot mnogoto hora koito sus sigurnost biha se vuzpolzvali ot tazi lotariq i biha zaminali vednaga?



Тема Re: Green Card!нови [re: Gavrosh]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 15:46



ние (имам превид семейството ми),също спечелихме зелена карта и сега чакаме интервю.
въпроса ми е към тези ,които твърдят,че има пресявка при тегленето на лотарията.според вас от какво се ръководят,имайки предвид,4е за участието в лотарията се пращат много малко данни като име и местоживеене.
може би правят някакви предварителни проучвания след получаването на второто писмо,в което вече си дал доста повече информация за себе си.
с никой не заяждам.просто наистина ми е интересно защо мислите така





Тема Re: Green Card!нови [re: пипи]  
Авторhani (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 20:45



tova sa pylni gluposti absolutno sluchaino e !



Тема Re: Green Card!нови [re: hani]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 23:06



здрасти хани, и аз мисля така,но тук има хора,които твъдят,че не е........та затова попитах,ама никой не отговаря.



Тема Re: Green Card!нови [re: пипи]  
АвторHani (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 23:21



Да има много такива хора, като цяло знаеш как са бълагрите обичат да вярват на разни конспиративни теорий, но просто няма никакви доказателства да има някакъв подбор, (и това би било свързано с огромни средства да се проследяват милиони кандидати по целия свят), поне при първоначалното теглене. После на интервютата е възможно да се взимат под внимание различни критерий. А ти си спецелила така ли !? Аз мн се надявам сега на ДВ 2008 да спечеля :) Аз за първи път пуснах, и имам някакво чувство че ще спечеля незнам защо :) Кога ще има резултати !?

Поздрави Хани



Тема Re: Green Card!нови [re: Hani]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 15:40



здрасти пак


да,спечелихме от DV 2006 и март месец сме на интервю.
да ти кажа честно аз пуснах ей така почти на майтап последния ден в който изтичаше срока за участие (но и аз като теб имах някъкво усещане,че ще спечелим),затова наистина ти стискам палци и ти желая да си сред изтеглените,тръпката при получаването на писмото е невероятна.Късмет!!!!

п.п. за първи път участвам



Тема Re: Green Card!нови [re: пипи]  
АвторHani (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 19:25



да ти кажа много се радвам и мисля че не трябва да изпускате този шанс :) Можеш ли да ми кажеш примерно аз кога да очаквам отговор и кога евентулано ще ми се наложи да ходя на интервю. Мерси ти много за отговора :) и успех и късмет разбира се !

Хани



Тема Re: Green Card!нови [re: Hani]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 19:38



ами то си пише в официалният им сайт,че уведомителните писма се получават между април-юли.нашето дойде април,но сме с голям номер и сме чак март на интервю.всъщност от номера зависи кога ще си на интервю.ти може и да го получиш юли,но ако си малък номер да си още октомври на интервю.има обаче и вероятност(която не ти пожелавам разбира се) да си много голям номер и изобщо да не стигнат до твоя номер,т.е изчерпване на визите.
това се получава,защото обикновено теглят повече хора,отколкото е квотата за визите,за да могат да се оползотворят всички визи.не знам дали успях да го обясня много добре

ако нещо не ти е ясно питай пак



Тема Re: Green Card!нови [re: пипи]  
АвторHani (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 20:00



да разбрах :) т.е. важното е да си с малък номер и да не се издъниш на интервюто :) Еми ще чакам април и дано да стане, а ти мислила ли си къде ще отидеш ? В кой щат и в кой град, или първо искаш да минат формалностите и после ще решиш. :)

Hani



Тема Re: Green Card!нови [re: Hani]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 22:49



ами то общо взето всеки се ориентира към мястото от където са му гарантите

.нашите са в Чикаго така,че ако всичко мине нормално на там




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.