Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 15.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:просто споделенонови [re: N(ti si otivash)]  
АвторЛилия (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 21:32



Н-че,харесвам откровеността ти и мисля като теб, но Радина е фантом.Тя казва, че не би се омъжила за беден мъж, защото животът и е крайно мизерен и живее някак си благодарение на помощта на роднини. Написаното от нея е каша от противоречия. Не мислиш ли, че това е поредната нечия статистика, облечена подходящо за съответната доза внимание.



Тема Re:Разли4но е,нови [re: N(utochnenie)]  
Авторradina (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 22:12



Може и да си права. Аз мисля, че ангелите са му много слаби по отношение на мен.Обаче знам как се отнасяше собствения им баща на моите деца. Знам клко държеше на тях. Знаеш ли колко 000000000000000 - ей толкова. И за това сега те си нямат баща. Защото му беше по-лесно да избере куршума. Както и да е за мъртвите или нищо или добро. Децата ми какъв шанс имат да бъдат обичани отново?Българите са бедни и МНОГО безотговорни. Това го знам сус сигурност. Всияки/ или поне 99%/ изневеряват и го намират за нормално.Ако се омъжа отново за българин освен за децата ще трябва да се грижа и за него , а той ще се прави на ударен когато трябва да ми помага нещо за тях. Мно рядко българин да приеме чуждо дете като свое.



Тема Re:просто споделенонови [re: N(ti si otivash)]  
Авторpaдинa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 22:19



Благодаря!! Ей това исках да чуя.
Според неговите думи той живее много скромно/ бедно/ и смята , че аз няма да остана да живея при него, защото съм хубава и защото това няма да ми хареса. Значи не лъже. Само, че вече иска да се видим и е готов да работи извън работа за това. Ще видим.



Тема Re:просто споделенонови [re: Лилия]  
Авторpaдинa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 22:26



Нащо не разбирам какви облаги мога да имам ако пиша тук разни глупости. Имам си проблем и който иска да помогне с информация го прави. За което благодаря!



Тема Re:просто споделенонови [re: Лилия]  
Авторpaдинa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 23:10



Не бих се омъжила за беден мъж, защото съм била омъжена и знам какво е.Сега живея добре заедно с родителите си и те много ми помагат.Едва ли бих могла да сама да издържам себе си и двете деца.



Тема Re:нови [re: Лилия]  
АвторByeByeBG (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 11:17



Прочети по-внимателно написаното! Радина казва точно обратното, а именно, че живее добре и има материална сигурност. В същото време, самотата е разбираема. Всеки нормален човек има нужда от обич и то в сексуален смисъл. По отношение на парите, те разбиват семейства и човешки животи. Много по-добре е да се помисли предварително, отколкото да си скупеш косите след това. Едва ли някой ще се съгласи с мен, но всичко на този свят е търговия, включително чувствата и емоциите. Разбира се, че написаното ще е противоречиво, когато човек е пред голяма дилема, то се буди всяка сутрин с различно мнение. Дори и цялата история да е измислена, все пак си заслужава дори хипотетичният вариант да се обсъди.



Тема Re:нови [re: radina]  
АвторByeByeBG (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 11:32



За едно съм напълно съгласен, децата се нуждаят от майка и баща. Идеални родители няма, но поне е нужен пример, та бил той и не толкова добър.

Споделяш доста лични неща в публичното пространство и това поражда любопитство, особено за вече покойния ти съпруг.

Бедни сме, много сме бедни, но не по пари, а по душа! <- Това са думите на брат ми, по отношение на българите.

Не съм съгласен с теб за българските мъже. Вярно, на много от тях им е слаб ангелът или са дегенерати, но има доста свестни и качествени хора. Друг въпрос е, че доста от жените дори и не поглеждат тези мъже и то предимно защото не изглеждат като Brad Pitt или не разполагат с неговите финансови възможности.

Рискът от несполучлив брак е доста по-голям в САЩ, отколкото в България. Виждал съм жени, станали жертва на домашно насилие в САЩ, и съм чувал историите им. САЩ е един агресивен свят - не мисли, че българите сме по-лоши от американците, това не е така.



Тема Re:нови [re: ByeByeBG]  
Авторradina (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 13:13



Да, не искам да живея с мъж,който едвам издържа себе си. А иначе го харесвам много като характер. Има страхотно чувство за хумор.Понякога ме разсмива мейл след мейл. Така или иначе той каза , че е готов на всичко за да се видим и все ме пита как може българските мъже да са толкова пасивни.
Предложи да ми уреди представяне на мои работи в някоя галерия.Мисля, че ако се видим и му откажа да живеем заедно много ще го нараня, но може би е по-добре да помисля да не нараня себе си от Любов.



Тема Re:нови [re: radina]  
АвторByeByeBG (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 14:54



Знаеш ли, парите се постигат, ако човек се концентрира над материалните неща в един момент постига целите си.

Спореде мен, това което е в Интернет няма нищо общо с това което е в реалността. Мисля си, че ще бъдеш разочарована от реалното състояние на нещата.

Не мисля, че е коректно той да се изказва за българските мъже. Доста българи отиват в САЩ и се справят доста по-добре от средните американци. За американците България е много по-тежко изпитание, отколкото САЩ за българите.

Знаеш, по-добре от мен, че в артистичните среди единственото предписание за успех е невероятният талант. Има ужасно много творци, но малка част от тях са успешни. Колкото до твоите творби и галериите, ако това ти е цел, сигурен съм, че можеш да си осигуриш изложения, стига да потърсиш много внимателно в Интернет.

ОК, емоционално си допадате, ами какво, ако физически не си допадате? Разбира се, че ще откажеш, ако нещо не ти допада. В същото време, ако смяташ да изкарваш добри пари със собствения си труд, не бива да поставяш парите на първо място.

Ако имаш за цел никога повече да не работиш, е тогава парите трябва да са водещи.



Тема Re:vyprosнови [re: radina]  
Авторhmm (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 16:57



TOzi tvoi (F)art mogul ima li vishe obrazovanie?

Tuka Bachelor = 4 godini - poluvishe v BG. Masters degree oste 2-3 godini sled bachelor.

Oste nesto za US. Tuka efemiznite sa nachin na obstuvane. Ima celiknigi daze napisani po temata.(How to say things", "Politicali correct..." )
Tezi nesta se uchat v uchiliste i sled universiteta sa napylno shlifovani.


Napr. Bush neprekysnato povataria po TV "Iskam US voinici da se priberat v kysti" "Pri pyrva vyzmoznost ste se mahneme ot Iraq."

I want to = I will not
I will at first chance = never
can, could, should, would ... = never

syotvetno tuka si ima pogovorki :
When money talks bullshit walks.

Tvoia chovek ti vadi klasicheskata postanovka - beden genii.
Vsiaka normalna amerikanka znae che tova e oximoron v US.

Chast ot taka narecheniete cultural differences.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.