Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:24 03.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: paдинa]  
АвторByeByeBG (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 19:55



Колкото и да е заемът на къщата, това е инвестиция. Направо си е дълготраен материален актив.

Какво да ти кажа, всяко питане за пари създава асоциация за покупко-продажба. Малко е неприятно, когато преценяваш човек според портфейла му.

Мен ако питаш, американската телевизия не струва. Много по-смислено е да си вземаш DVDта под наем.

Ако попаднеш в САЩ, ще видиш, че много по-важно е да имаш кола, кредитна карта и телефонен номер, дори да е стационарен и с телефонен секретар.



Тема Re:нови [re: radina]  
АвторByeByeBG (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 20:04



Имай предвид, че от Март започва натискът на студентите и лудницата е доста атрактивна.

Това е добра идея, ако ти изпрати покана и помогне с билета си струва да му погостуваш.



Тема Re:нови [re: ByeByeBG]  
Авторpaдинa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 20:48



Ние имаме в къщи 3 телевизора а аз ТВ не гледам . Или се занимавам с децата или работя на комп/хобито ми е свързано с компютърна обработка/ или съм в и-нет- за развлечение или за инфо.За ТВ време няма!
Той телефон си има-стационарен.Публикувал го е в личният си сайт и един ден нещо не се разбрахме/ аз мислех,че това е служебният му номер и ,че е на работа. Аз се обадих и той каза,че си е в къщи и, че това му е домашният номер. Кола има.



Тема Re:нови [re: ByeByeBG]  
Авторpaдинa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 20:57



За поканат е ясно, че ще я изпрати.Той казва,яес пари не може да помогне много ,но ще се опита. Аз искам той да е ангажиран и с пари, защото както някой спомена по-горе- Ти ела, пък ако не се харесаме ще си ходиш.Не, че нещо ще се промени ако не се харесаме и ако той ми е платил билета. А пък и със сигърност ако отида там той ще има и други разходи по предстоят ми там.
Той е искрен с мен.И много здраво се е увлякъл. Обаче и аз. Харесвам го. Това,че можем да си говорим за всичко. Че имаме еднакво хоби.Деца.
Той ми каза,че ако се преместя да живея при него ще иска да осинови децата. Не знам дали това е прието в САЩ, ама тук при повторен брак никой не осиновява чуждите деца. Няколко мои стари и нови гаджета искаха да се женят за мен, но чувтвам как се интересуват и обичат мен , а пък децата са като някаква притурка.



Тема Re:нови [re: paдинa]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано08.08.05 21:33



25k са адски малко пари, за телевизор и мутрафон е странно не е много нормално.
пералня е горе-долу нормално да няма



Тема Re:нови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Авторpaдинa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 21:54



Знаеш ли , много е гадно да игноришаш някого заради това, че не печели добре.Особенно ако ти е симпатичен като човек. А парите за един мъж според мен са много важни. От това зависи самочувствието му. А и понякога дали му става оная работа.
Според мен браковете , в които жената печели повече/ или значително повече/ са обречени на провал.
Вие как мислите??


С каква заплата започва един българин да работи в САЩ?
Сигурно е различно.
Аз познавам един който работи за 1500$ и казва, че са много малко.


Благодаря за мненията:-)



Тема Re:нови [re: paдинa]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано08.08.05 22:05



уфф, аз си мечтая жена ми да почне достатъчно за да се пенсионирам, ама май първо ще се пенсионирам

започва се различно, зависи как си дошъл



Тема Re:нови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Авторpaдинa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 22:20



Ти на колко години си? Ако не е тайна:-)

Аз съм на 34 а Той е на 46. Май му е малко късничко да се развива в работата:-)



Тема Re:нови [re: paдинa]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано09.08.05 00:43



не е тайна, по средата между вас двамата съм



Тема Re:нови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Авторpaдинa (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 01:08



Опасна въсраст за мъжете.
Влюбват се и ослепяват.
То аз съм си сляпа перманентно та затова задавам въпроси:-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.