Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 02.07.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Освести се, човече!!!нови [re: Mislesht]  
Авторшo (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 03:55



Ами стой си в кочината и си мий чиниите.Там идеално ли е?



Тема Re: аминови [re: нe e иcтинa]  
Авторззззз (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 07:25



Да,бе,все едно не е НЕЙНАТА държава,където и мама и тате живеят.
Простаците да НЕ се връщат,моля ви се!Само тия,които милеят за България.ЗА НАШАТА РОДИНА.



Тема Re: МАлцина?нови [re: niko]  
Авторззззз (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 07:30



Това никой не може да го каже!България е нашата страна,как може все за я хулите не разбирам.Комплекси?



Тема Re: Идиотнови [re: hopa_tropa]  
Авторнeвa (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 07:32



Че КОЙ не е прогресирал в чужбина БЕЗ връзки,кажи ми?Повечеот българи даже сервитьори не магат да станат без връзки.



Тема Re: Освести се, човече!!!нови [re: шo]  
АвторMislesht (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 09:42



Nito zhiveia v kochina, nito mia chinii. I me tretirat kato chovek.



Тема Re: Върнах се :) - Разкажи ощенови [re: alanin]  
АвторPocи (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 18:53



Пиша с молба към всички завърнали се наскоро след дълга емиграция. Разкажете малко повече за адаптацията, проблемите, решенията и всичко друго свързано с връщането. Аз заминах преди 5 години без особено желание. В момента всичко ужким е наред - имам добро образование и работа (не е вярно, че не може без връзки между другото), живея на хубаво място край океана, но не мога да се освободя от усещането, че не тук ми е мястото, а обратно в БГ. Но като погледна натам и пътеката се губи...И така - везните тъ на едната, ту на другата страна натежават. Затова са ми интересни преживелиците на минали по този път. Предварително благодаря!



Тема Re: take a decisionнови [re: Pocи]  
Авторpl (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 12:17



Spored men triabva da poslushash vatreshnia si glas. Ne e lesno, naistina, zashtoto iziskva risk i vzemane na reshenie. Reshi vednaj zavinagi i go napravi- tuk ili tam. Navsiskade ima pliusove i minusi, tribva da se premirish s minusite i da se radvash na pliusovete. Lichno az vzeh reshenie-vrastam se. Makar che zavarshvam na zapad i sam investiral mnogo pari, vreme i usiliia. Na BG si mu znaem kusirite. Zatova edva li shte ti e mnogo ot polza da chuesh mneniiata na otdelni hora zavarnali se veche.
Ti si tazi, koito triabva da vzeme reshenieto.
Uspeh.



Тема Re: take a decisionнови [re: pl]  
Авторidf (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 22:16



Защо не може да ме напусне усещането, че някой пише "връщам се", а после се логва с друг ник и си отговаря с евала



Тема Re: Идиотнови [re: нeвa]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 10:55



ми от селяците-никой



Тема Re: take a decisionнови [re: idf]  
Авторpl (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 13:26



Ne moga da razbera otkade si vadish takiva 'umni' zakliucheniia!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.