Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:10 02.07.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Връщам се...нови [re: Evredika]  
АвторXeй (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 22:30



Ти си една пълна мизерница и се чудя от кой ПУЦ са ти дали дипломите.
Аз пък ще ти кажа, че моите дипломи тук внушават уважение и въпреки, че подлежат на признаване и ъпгрейдване според тяхната система /това вече го направих/, винаги са ми били в плюс. Но всеки както се постави.
Аз съм в Америка, брат ми е в Англия. Не е отишъл с връзки, нито пък работи по-горе изброените дейности от злобния ти мозък. За 5 години направи малък бизнес /за разлика от теб знанията от университета му послужиха как да стане това/, не че му е било лесно, но нали знаеш ти си имаш селска чест, други космополитно мислене.
Некадърният си е некадърен и освен да генерира злоба и завист, друго дарби няма.



Тема Re: Връщам се...нови [re: Xeй]  
АвторEvredika (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 17:45



Lele kakvi ujasni hora,kak moje da obijdate 4ovek ,koito ne poznavate!Spodelqm si li4noto mnenie i vpe4atleniqta mi!Vseki otgovarq za sebe si i postypkite si!E,tova e edinstvenoto ne6to,koeto mrazq v bylgarite,tazi zloba,za6to trqbva da me obijdate !Ei zaradi takiva kato vas tuk ni gledat s lo6i o4i!tazi grubost i zloba mai q imame v izli6estvo!Dori i da otidete i zad Amerika,pak 6te si ostanete drebni du6ici!I vyob6te ne ste pro4eli kakvo sym napisala,a obijdate!Az znam kolko struvam i sym gu dokazala ne samo v Bylgariq,a koi ste vie 4e 6te me sydite!Problemyt tuk ne e v tova kolko znam i moga a vyv statusa na vizite i ne sym v USA a v UK!4etete pyrvo predi da pluete i obijdate!Vseki ima pravo na mnenie i ako vie imate drugo,prosto go izkajete,a ne s obidi!Za6toto samo drebnite i nizki du6ici ne priemat 4ujdoto mnenie!Otyrvete se ot zlobata si,horica!



Тема Re: Връщам се...нови [re: Evredika]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 13:19



Плачете роби! Плачете и проклинайте орисията си цял живот далеч от Родината. И плюйте. Друго не ви остава...........



Тема Re: Връщам се...нови [re: Evredika]  
АвторJeronimo (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 05:25



Ti, drislo, porednata nepriznata, si edinstvenata zlobarka v temata.
I ako niakoi ne moje da chete, tova si ti. Horata sa ti pisali primer tochno ot UK.
Vrashtai se, kvo revesh, bez tova polza nikakva ot teb tuk.



Тема Re: Връщам се...нови [re: Jeronimo]  
АвторAlf (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 13:58



то пък от теб ебати ползата дришльо...седи си там, бачкай от 8 до 8, заспивай в 10 пред телевизора и се радвай на животеца си



Тема Завистта и злобата не ми пречат, напротивнови [re: Alf]  
АвторJeronimo (Нерегистриран)
Публикувано12.02.06 02:57



Защо си мислиш, че всички сме роби като теб.
Аз съм си от 9 до 5.
Ама ти като не можеш, защо завиждаш.
Някои успяваме, други сте там, където заслужавате - без значение в БГ или навън.



Тема Re: Завистта и злобата не ми пречат, напротивнови [re: Jeronimo]  
АвторEvredika (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 11:47



Otkyde znae6 pyk ti az kyde sym!I za6to da ti zavijdam!?Az imam mnogo pove4e otkolkoto ti,vyv vsi4ki aspekti!I Me izdignaha dosta za otminalite 2 sedmici,team leader sym na 100 4oveka v golqm bussiness centyr,no tuk ne mi haresva,ne mi e komfortno i ne 4 se 4uvstvam "istinska",vsi4ko mi e 4ujdo, i zatova se pribiram v Rodinata si pri korena si,pri semeistvoto i priqtelite si,pri vsi4ko nai-svidno v jivota mi,ky6tata,vyzduha,moreto,planinite,unikalnata priroda!No ti edva li 6te razbere6 za kakvo govorq!Jelaq ti mnogo kysmet i Bog da e s teb i rano ili kysno da razbere6 4e ima po-cenni ne6ta ot parite i karierata v jivota na 4ovek!



Тема Ti, tupakoнови [re: Jeronimo]  
АвторALF (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 16:21



SI ZA SUJALENIE, NE ZA ZAVIJDANE BE SELJAK. Misli si che njakoi ti zavijda, hahahaha



Тема Re: Завистта и злобата не ми пречат, напротивнови [re: Evredika]  
АвторJeronimo (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 06:23



ОК, приказвай си, щом си вярваш.
Дори и не си изобретателна.



Тема Re: Ti, tupakoнови [re: ALF]  
АвторJeronimo (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 06:27



Нищо ново под слънцето - селянията винаги си служи с определението "селяк" - кво да те прави човек, напълно те разбирам - самозащита.
Споко, бе, нямаше да ти отнема удоволствието да се изявиш пръв.
Доста си предвидим.

Айде, чао...некадърници, дето другите са ви криви, че не ставате за нищо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.