Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 24.04.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема биах на интервюнови  
Авторtommy (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 18:04



Здравеите,ето нещо,което мисля 4е ще ви заинтересува.В петьк ми се обадиха от посолството и ми казаха 4е о4акват да се появя в понеделник в 14.30 на интервю.Не можех да с еподготвиа с никакви документи-просто ниамах време,а може би и това е била целта.Както и да е-в 14.30 биах там.ка4ихме се горе ,кьдето е касата и запо4наха да ни викат един по един.биахме 10 4овека.Никои ги викаха в малките кабини отстрани,а мен направо на гишето до касата.И се запо4на...:)))сега ниамам много време да ви пиша за вси4ко,но в основни линии положението е следното:триабва да имате документ за пари в банка,това е основно.Другото което е,триабва бизнес плана ви триабва да е в главата ви,от-до.И последно засега-на никои от тези 10 4овека не дадоха виза,знам защото бях последня от тях!:)))
Доколкото разбрах сега се обаждат на тези от февруари защтото документите са останали в посолството преди спирането на визите.
Това е засега.Които иска нека пита за пове4е инфо.
поздрави от Филибето



Тема Re: биах на интервюнови [re: tommy]  
АвторKoki (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 19:28



Suboleznovania bratino!
Veroiatno vsi4ki ni tova ni 4aka,no ti ne se pla6i-istinata e 4e izpusnahme toia vlak.
Vlakove mnogo ,a i UK ne e edinstvenata gara.
Kusmet na teb i na vsi4ki 4aka6ti!



Тема Re: биах на интервюнови [re: tommy]  
АвторNd (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 20:03



Кажи ни, моля те, какви други документи са ти поискали, освен документ от банката? Защото аз такова удостоверение от банката съм приложила още с бизнес плана.. Сега за 6 месеца назад ли искат справка или?
Кажи какви въпроси ти задаваха по плана, а и въобще? За какво основно питат?
И още нещо - твоят бизнес план за какво е? И какво означава "на никой не дадоха визи, аз бях последен" - паспортът не се ли взима няколко дни по-късно?-не могат на момента да ти сложат виза, мисля... И последно - пишеш, че ти се обадиха - по телефона или си получил писмо?

Всички чакащи ти благодарим предварително!! М№
А на теб - късмет при следващия опит!



Тема Re: биах на интервюнови [re: tommy]  
Авторhappy (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 21:43



и аз бях на интервю. Викнаха ме в една от стаите. Един час ме разпитваха. Дадоха ми виза. В момента викат тези от февруари



Тема Re: прекрасно!!!!нови [re: tommy]  
Авторминa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 02:04



И мои близки са имали същите проблеми,даже докато работеха там им забраниха да говорят на български,понеже им звучал като кучешки!!!!!Не знам по-голямо унижение!Ако толкова мразиш Родината си, върви в Испания.Един гъзолизец по-малко!Жив и здрав да си!



Тема Re: биах на интервю [re: happy]  
Автор RAYAR ()
Публикувано26.08.04 11:30



Ми аз чакам от декември ... и нищо.





Тема Re: биах на интервюнови [re: happy]  
Авторdonko_g (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 13:06



4estito happy!!!!

moje6 li da dade6 pove4e podrobnosti za interview-to?Na kakuv ezik be6e?
Kakvo pitat,iskat il nqkakvi dopulnitelni dokumenti?Vednaga li ti davat vizata???
Pi6i vsi4ko kakvoto se se6ta6,pls!



Тема Re: биах на интервюнови [re: donko_g]  
АвторTaшo (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 20:12



Че ти на какъв език искаш да е? Естественно че на английски. Хич не ги интересува дали си спец на българския, руския, френския, немския или какъвто и да е друг. Може и полиглот да си, ама не знаеш ли английски....не им се вместваш в изискванията. Разговора е върху бизнес плана - какви перспективи виждаш, какви материали са ти необходими, какви печалби очакваш, как е пазара там в твоята област, с колко пари тръгваш от тук, с какво се занимаваш тук, а бе изобщо - разпитват те до 10-то коляно. Само дето родословно дърво не ти правят. Май навремето воените по леко проучване правеха. А документа от банката - колкото по-пресен, толкова по-добре! И колкото повече пари, пак толкова по-добре! Искат и бележка от данъчното подразделение, че не дължиш данъци на държавата. Ей такива ми ти работи!
За сведение на всички, знам английски говоримо, ама ми отказаха. И на другите 5-тина които видях им отказаха. Май мелачката е яка!



Тема Re: биах на интервюнови [re: donko_g]  
Авторhappy (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 21:24



Да, това са основно въпросите.На мен също ми се обадиха един ден предварително. Интервюто ми беше около 1 час. Върти се около бизнес плана, средствата и настаняването. Избрах да говоря на български, но показах, че разбирам и английски.Важното е да сет спокойни и уверени в това , което казвате. В деня, в който минах, само аз получих виза. Дава се същия ден. Оставаш си паспорта и следобяд между 4- 5 часа отиваш да си я вземеш. Това е .



Тема Re: биах на интервю [re: happy]  
АвторNd (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 22:11



10x za pomoshtta! Mojesh li samo da ni kajesh za kakvo e tvojat business plan? Interesno mi e dali ima znachenie :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.