Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: биах на интервюнови [re: tommy]  
Автор Whirl (непознат)
Публикувано30.08.04 14:43



Искаме още инфо. Предупредиха ли те какжи документи да носиш с теб? Как се свързаха с теб? Как разбра, че другите не са взели виза? На всеослушание ли го съобщават?



Тема Re: биах на интервюнови [re: happy]  
АвторCore (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 15:15



Bankovata referencia trqbva da e za 6 meseca ot datata na interview-to ili za 6 meseca ot datata na podavane na dokumentite???? Pls, kajete ni.



Тема Re: за унижението...нови [re: жopkaтa]  
Автормeл (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 08:47



Много сорри за това които ти се е случило. Там дамите зад стъклото са потомствени полицайки, с абонамент до живот.
Нито можеш да се разправяш нито да молиш, само правиш слуш и се усмихваш.
ако ще и под тебе земята да се разтвори.
Остави унижението пред другите на опашката, но със сигурност ако й беше подал чантичка с бонбонки и кафенце, щеше да бъде по-мила. Дори в същия ден ще ти е готов паспорта. Дори ще се окаже, че и е нямало нужда да се връщаш. Те извършват специални услиги.
Как не те е срам, в чужбина работиш и припираш. Ами че тя женицата на една заплатка живее.
А за посолството май работата е същата. Стоя си аз на опашка кагото подавах докуменитите. От 3 часа сутринта, това беше трети опит. Предишните пъти бях номер 99, а после 78 и реших да изпреваря всички. На третия път аз правих списъка и бях номер едно. Аха да вляза вече е 11 часа. Наредиха ни под конвой тихо да не сме вдигали шум, да сме възпитани. И так възпитано на няколко пъти влязоха групички от хора, при г-жа Иванова. При домакинката Петкова и т.н. Те по длуги въпроси, а после горе в залата чак в 12.10ч. за интервюта същите тези само за малко влезли си чакаха ред преди мен.
Та ако тук в клуба влизат такива, със сигурност ще вземат визи. И аз да имах позната в посолството, плащам 500 евро и визата е моя. А сега ще си чакам като примерно чавдарче на спирка, а важните дечица ще се возят във волга.
Май все така ни прецакват и държавата и държавните служинели и хората имащи власт. Докога тая шуробаджанащина



Тема Re: за унижението...нови [re: мeл]  
Авторtipin (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 10:58



точно така е, много си права
аз като подавах успях от втория път
първия път отидох в 4 часа, но бях 70-ти
а тогава минаха 40 човека

следващият път цъфнах пред посолството в 22 часа от предния ден, цяла нощ ме валя сняг, но влязох пети, целият треперещ все едно съм отново в казармата

поне 10-на човека бяха точно зад мен, като не са чакали и 10 минути
точно бях на касата и телефона звънеше и мацката казваше: да влязат, да влязт

не се и съмнявам, че и сега, ако се плати на точния човек, ще се мине леко на интервюто



Тема Лъжат ви като дърти цигани!!!нови [re: tommy]  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 23:01



Защо им се вързвате на тези мошеници? В официалните документи ясно се казва от 1 септември. Освен това има въведен нов формуляр от 6 август а тези мошеници нищо не споменават за него защото дори не са го виждали. Документи досега са подадени от 5000 човека. Ако ги викаха по 10 човека на ден ще отнеме 2 години(не забравяйте празниците). Аман от педераси които се правят на интересни. Освен това в официалните документи от посолството ясно е казано какво ще представлява интервюто и какви цели преследва. Тъпи мошенници поне да го бяхте прочели че да лъжете по убедително!!! Ама явно не знаете английски за да го разберете. Тъпанари прости!!!



Тема Re: Лъжат ви като дърти цигани!!!нови [re: Ядocaн]  
АвторKoki (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 23:34



To4no kazano brato!
Niakoi triabva6e da vnese iasnota po temata
Imam edna molba kum TEB spetzialno:
Iavno si naiasno s novite pravila( za razlika ot men),nahvurliai mi s niakolko dumi kakvo ni o4akva.
6te ti buda zadulzen.
Kusmet na vsi4ki



Тема Re: биах на интервюнови [re: happy]  
Авторkia (Нерегистриран)
Публикувано13.09.04 13:54



Здравей,

мерси за информацията. Искам да попитам дали са ти искали документ от банката, защото аз съм приложила към останалите документи, но той е от февряри месец. Тоест трябва ли да имам нов?

Мерси много предварително



Тема Re: Лъжат ви като дърти цигани!!!нови [re: Ядocaн]  
Авторkиa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.04 14:33



здравей,

можеш ли да ми дадеш малко повече информация каквъв е този нов формуляр?

Благодаря ти предварително



Тема Re: все България ви е криванови [re: tipin]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.04 20:53



Само дето не ви унижават българи , а англичаните в посолството, нали?
Не, всички българи са ужасни, а англичаните са най-прекрасните хора на света, да ходим всички там и да им целуваме задниците.Това ,българите не можем да се отървем от робския си манталитет!



Тема Re: биах на интервюнови [re: Whirl]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано14.09.04 21:43



Здрасти,
вчера от 06:30 до 16:30ч бях в консулството ( бяхме 14 по ред ). До 08ч около него :), от 08 до 13ч в сградата, от 15 до 16:30 отново чакане. До 08:30ч минахме на гишето долу и се качихме горе за плащане. Там настана едно чакане-жална ти майка . Независимо, че си плащаш под номер, после чакаш, докато ти изтеглят док. Ние бяхме за студентска. Всичко там е ОК. Както и за туристическите и за други посещения. Пак минават на интервю, пак има шибани въпроси, но само на двама отказаха от тия, от около 30 човека. Останалите около 10 бяха за бизнес. Смешна работа, като им чуеш разваленият инглиш и какви факти и заключения за успешният им бизнес в Бг :) Който незнае английски добре, неможе да докаже, че тук бизнеса му се развива добре, а ако е на заплата някаква, просто смешна работа. Не ходете да ви унижават и да се излагате. Една кака работела като мениджър на магазин за хранителни стоки :))))
Аз лично също имах интерес да разбера как стои въпросът с тях, защото съм си изпратила док. в Англия, преди да ги спрат. Изпратих ги там, защото спряха интервюто. Ходила съм преди на интервю, беше ужасно подтискащо и изнервящо. Отказаха ми по независещи от мен причини, това беше преди 4,5 г. И реших, че няма да се излагам втори път на това унижение - немога да допусна да ме разпитват, все едно съм в полицейския участък . Но там поне можеш да си говориш, каквото си искаш
На кого дават и на кого не - процедурата е следната - като приключат разпита, ако ти кажат - "Елате м/у 16 и 17ч да си вземете паспорта" със сигурност имате виза. Ако ви кажат - "Изчакайте тук малко ", никакви съмнения, че след малко ще ви кажат да отидете на същият етаж, в другата стая. Та там служителката ще ви връчи празния паспорт, дано да няма емигрейшън акт към него или печатче някакво - това незнам сега. Напоследък съм виждала само с визи Но моят първият беше такъв .
Ако всичко ти е в ред, тревожи те само банк-реферънс, отложи си нтервюто, намери пари ако ще заем от банка, внасяй, тегли, внасяй, тегли, и като решиш да ходиш на интервю, правиш си реферънс тогава. Преди толкова месеца, никой няма му обърне внимание. Говорила съм лично с английски адвокат, който знае какви са изискванията.
Ако те интересува друго, pls :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.