Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: биах на интервюнови [re: Nd]  
Авторhappy (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 04:12



за почистване



Тема Re: биах на интервюнови [re: happy]  
Авторdonko_g (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 09:20



O6te edno posledno tupo vapros4e - kakuv e 4oveka koito te intervuira - bulgarin ili angli4anin s prevoda4?



Тема Re: биах на интервюнови [re: donko_g]  
Авторhappy (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 10:29



англичанка с преводачка



Тема Re: биах на интервюнови [re: tommy]  
Авторlordm (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 01:38



A какво става като ти окажат какви са опциите за обжалване и прочие ,бихте ли споделили?



Тема Re: за унижението...нови [re: минa]  
Авторжopkaтa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 10:41



А аз ще ти разкажа как се унижава българинът в България.
Трябваше да си сменя паспорта защото срокът на старият ми изтичаше.Поисках експресна услуга защото нямах време. Когато ми доиде редът на опашката в полицията, дамата зад стъклото вкара данните ми в компютъра и с необяснима за мене агресивност, на много висок и изпълнен със злорадство глас ми каза че нямам право на експресна услуга защото съм ОСЪЖДАН. Кракът ми не е стъпвал в съдебна зала,казах, и помолих да провери дали не вкарала данните ми грешно. Казах и го кротко и тя направо полудя. И се започна една....Хората около мене започнаха да се усмихват съчувствено и повдигаха рамене. Аз се почувствах много неудобно, защото дори и да си осъждан, това са конфиденциални неща и биха могли да се кажат по дискретен начин. Дамата естествено отказа да проверява отново, при което аз си взех документите и право в съда.Взех си свидетелство за съдимост ( чисто естествено) и се върнах в полицията. Оная като ме видя отново започна с " Пак ли ти бе... нали ти казах..."Мълчаливо подадох свидетелството, тя го взе,погледна го, после ме изгледа злобно над очилата и ми каза че няма да ме регистрира за експресна услуга защото сега пък компютърът бил развален, и каза че сега пъктрябва да подпиша декларация че съм предупреден че дори и бързата услуга (3 дни) може да се забави.Изобщо не ми се разправяше повече, подписах декларацията и се махнах. Паспортът беше готов навреме.
Живея в чужбина.Никой никога не ме е унижавал по такъв брутален начин пред толкова много хора, както в случая който описах по горе.




Тема Re: биах на интервюнови [re: lordm]  
Авторdonko_g (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 22:12



Slagat li nqkakuv pe4at v pasporta pri otkaz?
I eventualno znae li se kolko vreme sled tova moje da se kandidatstva otnovo?



Тема Re: биах на интервюнови [re: happy]  
АвторNut (Нерегистриран)
Публикувано29.08.04 09:54



Kakuv dokument ot banka sa nosili xorata polu4ili ve4e viza?
Bankovo udostoverenie ili izvle4enie za dvijenie po smetka za 6 meseca?
Za6toto ne vsi4ki banki mogat da izvadqt izvle4enie za 6 meseca.



Тема Re: биах на интервюнови [re: Nut]  
Авторбoнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.04 17:29



Че коя е тази банка, дето неможе да ти извади извлечение? Ааааа, сетих се!
БУРКАН_БАНК, нали?



Тема Re: биах на интервюнови [re: бoнkaтa]  
АвторNut (Нерегистриран)
Публикувано29.08.04 18:33



OK bonke ;))
Otidi v OBB i poiskai izvle4enie za 6 meseca za da vidi6 kakvo ti vadqt ;))
A parite si mi stoqt tam ot 3 godini,taka 4e ne e tova problema.



Тема Re: биах на интервюнови [re: tommy]  
Авторпeпa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.04 23:20



Е що лъжеш бе я изгони канарчетата да се поразлетят малко..не те е срам,ааааа кучета и котки може ,а прасета не може -интервю ,а лъжеш като дърт филибарец от СтолипинивоЯ кажи като имаш вече одобрение как си защити плана на български или на английски ,защото със българската граматика си скаран е очевидно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.