Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 02.07.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Nadejna firma za Canadaнови  
Автор coudbe (непознат )
Публикувано01.05.04 16:01



Jelaia da zapochna prtzedura za zelena karta za Canada.Molia napishete niakoia firma koiato ima opit i uspeh s tazi protzedura a ne samo opit-greshka.Gotov sam da si zaplatia saotvetnite taksi i komisionni.



Тема Re: Nadejna firma za Canadaнови [re: coudbe]  
Авторfaraon OOD (Нерегистриран)
Публикувано01.05.04 20:44



Dokato ima balami kato tebe shte ima i firmi, koito da gi zavlichat



Тема Re: Nadejna firma za Canadaнови [re: coudbe]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.05.04 10:24



от около месец или малко повече канада изисква фирмите, които посредничат да са получили одобрение от емиграционните служби. Все още не съм чула за българска такава. Мога , обаче, да ти кажа, че мои пирятели си подготвиха съвсем сами документите и от година време вече са там. Важно е да видиш твоята професия на коя тяхна точно отговаря, ако си инженер - да поискаш приравняване от тяхната съответна асоциация на инженерите. Да не лъжеш за нивото на езика, защото на интервюто няма как да не те разберат. Ако заминаваш за английско говорящи провинции, ще трябва да преминеш и тест IELTS=
Има страница на българите в Канада и съответен форум и там можеш да получиш повече компетентна информация
За коя част на Канада искаш да заминаваш?



Тема Re: Nadejna firma za Canadaнови [re: aз]  
Автор coudbe (непознат )
Публикувано02.05.04 15:14



Za angliisko govoriashtite provintzii.Kak stava tova priravniavane na diplomata za koeto govorish i kade se polaga testa po angliiski?



Тема Re: Nadejna firma za Canadaнови [re: coudbe]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.05.04 22:37



Тестът в Британски съвет в София, я пирравняването в канадска асоциация на съответните инженери - има информация на официалната страница на Канада/ но не съм сигурна точно къде беше/



Тема Re: Nadejna firma za Canadaнови [re: coudbe]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано03.05.04 20:30



Priravnjavaneto e samo za celite na immigration... ne si misli, 4e njakoj 6te te 4aka s poga4a, priemaneto v profesionalnite asociacii e seriozno hodene po makite bez canadsko obrazovanie i staj po specialnostta.
Firmi koito da var6at rabota v Bg njama i nikoga ne e imalo, ako ne moje6 sam da si podgotvi6 dokumentite pri vsi4kata informacija v Internet kade, the heck,si tragnal...?



Тема Re: Nadejna firma za Canadaнови [re: @@]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 19:44



Ako ima niakoi info neka za korektna firma,a ot takiva savetnitci deto se praviat na mnogo umni niama nujda.Edinstvenata,koiato spodeli neshto polezno e "az",a drugite kato sa tolkova opravni da pishat v drug klub "Na miliarderite"naprimer.



Тема Re: Nadejna firma za Canada [re: !!!]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 20:58



6to be, prijatel, da ne ti barkam planovete ne6to ? Pak kazvam, njama balgarska firma, kojato da urejda legalna immigration za Canada... Tova koeto firmite predlagat, vseki srednogramoten 4ovek moje da si go svar6i sam, i tova pro4etoh i v postinga na 'az'. Ako si napravi6 truda da razgleda6 nali4nata informacija, 6te se ubedi6... A za kluba na miliardera mi e o6te rano... njama li klub na milionera..?



Тема Re: Nadejna firma za Canada [re: !!!]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано05.05.04 20:04



Не ми се вярва да има такава фирма и затова и никой не споделя.От друга страна фирмите за подобна цел са напълно излишни,всеки може да си направи документите сам,ето на този сайт има абсолютно всичко:


Фирмите занимаващи се с такива услуги са ( според мен ) измамници,вземащи луди пари за нещо,което е безплатно и се прави за няколко часа,включително изтеглянето на формулярите от горния адрес от всеки който се справя добре с английския. Хората които плащат на фирми,обикновено имат проблем с езика,а ако е така,то подкрепям @@-изобщо няма смисъл да идват,тук не е лесно и без това,а ако не знаеш и езика...д..е да ти е яко. Съвети като този на @@ са правилни,въпреки нелицеприятния изказ; за жалост малко хора ги слушат и продължават с магарешки инат и вяра че тук парите се берат по дърветата,и че изобщо не ти трябва да знаеш английски.След няколко месеца започват да се оплакват как ги измамили от СIC и колко е лошо в Канада. Малко офф-топик излезе,но мисълта ми беше че няма нужда от фирми.
Успех!



Тема Re: [re: sylvi]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 21:11



Ne vjarvat horata... trjabva da se oparjat, da stro6at edna kamara pari po firmi i advokati, 4e togava da im dojde akala...Edin pak mi se izcepi, 4e ne sam iskal pove4e balgari da idvat nasam, 6toto bili konkurencija... Drugi revat, 6to ne im se pomaga, kato pod pomo6t razbirat da ti stojat na glavata godina-dve i da kar6at prasti, 4e ne mogat da si namerjat rabota kato CEO....Istinata e, 4e Net-a e palen sas sablaznitelni reklami za Canada, a dejstvitelnostta dale4 ne e tolkova rozova i za novodo6lite stava vse po-trudno ot godina na godina...Pak si poddarjam mnenieto, 4e 4ovek, kojto ne moje da se opravi s aplication-a, njama da se opravi i s ostanaloto po patja...Ne e vapros samo na ezik, govorja i za otno6enie kam problemite i tjahnoto re6avane.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.