Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 06.07.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Тема Kolko se 4aka za italiansko grajdanstvo?нови  
Авторtitti (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 14:56



Ako niakoi e vzel ital.grajdanstvo prez poslednite mesezi , bi li mi kazal kolko vreme se 4aka?
Blagodaria predvaritelno i vesela Pasqua!



Тема Re: Kolko se 4aka za italiansko grajdanstvo?нови [re: titti]  
Автор Mapи (por una cabeza)
Публикувано07.04.04 23:44



Зависи какво е основанието за получаването му.

Un angelo legato a un palo...


Тема Re: Kolko se 4aka za italiansko grajdanstvo?нови [re: Mapи]  
Авторtitti (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 09:58



matrimonio-brak s italianski grajdanin



Тема Re: Kolko se 4aka za italiansko grajdanstvo?нови [re: titti]  
Автор Mapи (por una cabeza)
Публикувано08.04.04 13:50



Ами последно беше 3 години след датата на сключването му,като се предсавят (при поискане) доказателства, че наистина сте живели съвместно,а и имаше нещо за това,колко време е стоял чуждият гражданин в Италия.Защото на един приятел италианец му отказаха гражданство за съпругата му рускиня, защото през повечето време е била в Русия.Иначе паспорта и ИД картата ти ги дават веднага след брака, стига да предоставиш в куестурата удостоверението за брак.И все пак зависи за коя комуне става въпрос,защото от Милано до Бари има чувствителна разлика.
Ама ти ако не си разбрала какво е италианската бюрокрация досега...

Un angelo legato a un palo...


Тема Re: Kolko se 4aka za italiansko grajdanstvo? [re: Mapи]  
Авторtitti,za Mari (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 15:14



Blagodaria za vnimanieto,no iskax to4no, ako ste s li4en opit...Kak da ne sam razbrala ital.biurokrazia.....-5 permessi za rabota-iasno e kak se vadiat-s trudov dogovor,rabotodatel,neprekasnat trydov staj.... Popitax za grajdanstvoto,tai kato stignaxme do tam da proveriat izriadnostta na dokumentite-kam 10-ina sa....Posle , ne znam kolko se 4aka sled predstavianeto v Kvestyrata....No sled 20 dni 6te moga da razbera,4akam edin dokument ot mestorojdenieto...ta za tova iskax da razbera ot opiten 4ovek,otskoro,tai kato v Milano ne6tata se promeniat svetkavi4no s dokymentaziata....



Тема Re: Kolko se 4aka za italiansko grajdanstvo?нови [re: titti,za Mari]  
Автор Mapи (por una cabeza)
Публикувано08.04.04 20:38



Ооооооооо,и ти си в Милано значи.
Хе хе,тук наистна всичко се променя с часове.За съжаление какво става на виа Монтебелло никой не може да разбере.
Наистина са яки проверките и напоследък са затегнали режима много здраво,защото има много фиктивни бракове и само дето не ти идват в къщата и не те питат с каква четка за зъби си мие зъбите мъжът ти,абе лудница
И понеже споменаваш за документацията,най-добре си поискай един списък с документите от там,за да не могат после да те разиграват, както си знаят те.Поне аз така направих,защото ми беше писнало от непрестанните промени.Ама най-важното е нерви да имаш,но ти това вече си го знаеч, щом имаш зад гърба си 5 permessi di lavoro.

Un angelo legato a un palo...


Тема Re: Kolko se 4aka za italiansko grajdanstvo?нови [re: Mapи]  
Авторtitti (Нерегистриран)
Публикувано09.04.04 19:42



ti ostavi,ami ne sano 4e vzex spisak,ami ot Internet spisaka ima 18 tipa dokymenti....No sa otpadnali mnogo,tai kato ima zakon za autocertifcazione,pak i ot kvestyrata gi iziskvat ot komynata....
Problemat e kolko se 4aka na praktika,sled kato si gi podal?Ti ,li4no kolko vreme 4aka,sled kato predstavi dokymentite...
Az ve4e xodix i mi gi proverixa,vsi4ko e to4no,no kakto vinagi niakakva firma ot Balgaria pravi edni prevodi,"draj mi 6apkata",ta se naloji da vadia novdokument ot rodnia grad...
Brakat mi ne e fektiven. Az imam i druga vazmojnost za grajdanstvo-godini i trudov staj,no s brak dokumentite sa po-malko....
Ta, taka, zna4i i ti si v Milano.
Vesela Pasqua, togava



Тема Re: Kolko se 4aka za italiansko grajdanstvo?нови [re: titti]  
Авторpolleen (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 17:13



a shte mi kajete li kakvi dokumenti se iziskvat za da zaminesh v Italiq na rabota?
Predvaritelno Vi blagodarq




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.