Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 09.07.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема имаме бизнес визииииииииииииииииииинови  
Авторdobromomiche (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 14:31



Доиде заветния ден.Днес ходихме в посолството и ни казаха че сме одобрени за бизнес виза.Да си оставим паспортите и след 10 дни да отидем да си ги вземем с готови визи.
Справихме се БЕЗ АДВОКАТ.
Специални поздрави имам за Дирк дето ни шашкашече че нещо не е наред
щом документите са се забавили 6 месеца. И че има загубени документи.
Пожелавам на всички подали документи за бизнес виза за Англия да ги сполети нашето щастие.Получихме ги и аз и мъжа ми едновременно.
Чао България.



Тема Re: имаме бизнес визииииииииииииииииииинови [re: dobromomiche]  
Автор44 (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 16:08



Ako znaesh kolkoooo mnoooogo ste se oburkali koito da ste. Ako ima nqkoi koito shte si pati ot sega natukv ENG tova ste vie(2)



Тема Re: имаме бизнес визииииииииииииииииииинови [re: 44]  
Авторниkoи (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 17:27



И защо пък да си патят.Ти маи им завидя.



Тема Честито.нови [re: dobromomiche]  
Автор The_fan (Ludia)
Публикувано13.10.03 21:05



Със здраве да си ги ползвате. Аз като разправям, че не са необходими шибани адвокати....

Който не ме харесва - няма вкус, а който ме харесва не ме заслужава!



Тема Re: имаме бизнес визииииииииииииииииииинови [re: dobromomiche]  
АвторKid (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 21:06



neshto ne mi stana iasno... vie hodihte, ne vi se obadiha a hodihte da pitate taka li? shtoto az se obajdah da pitam i samo deto ne me napsuvaha che trebvalo da chakam te da se obadiat




Тема Re: имаме бизнес визииииииииииииииииииинови [re: 44]  
Автор KRlSTO-1 (непознат )
Публикувано13.10.03 22:39



!!!Ei tova e Bulgarina !!!yspee li nqkoi i se po4va sus zavista,s napadkite i s mrusotiqta !!! zatova "vseki narod si zaslyjava sudbata!"
Pojelavam yspeh na spe4elilite(mnogo pozdravi!),a na ostanalite-kusmet v sledvashtiq tiraj!!!



Тема Re: имаме бизнес визииииииииииииииииииинови [re: Kid]  
Авторdobromomiche (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 07:25



обадиха ни се и ни помикаха
ние отидохме оставихме паспортите
и сега чакаме до 10 дни да ни бияут визите



Тема Re: имаме бизнес визииииииииииииииииииинови [re: dobromomiche]  
АвторЙopдaн (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 12:15



Честито, честито, честито!
Много се радвам, защото аз откакто спечелих, го пожелавам на всеки! На мен ми изпратиха едно уведомително писмо от посолството, но аз вече имах информацията от адвоката си и на сами глава, без писмото отидох и си дадох документите. И на мен ми помърмориха малко, ама това все пак са канцеларски мишки и трябва да си предадат важност. Радвам се, че има успяли и без адвокати. Аз макар и да имам такъв, пожелавам на всички други да намерят пътечката сами. Не ме съжалявайте, защото все някой трябва да направи тази пътечка и за него ще е по-трудното / и финансово, и емоционално /. Затова, дерзайте момчета и момичета - вече знаете как става и има резултат. И пак УСПЕХ и ОДОБРЕНА ВИЗА за всеки желаещ занапред.
Специално за добромомиче - И ОТ МЕНЕ ЧАО БЪЛГАРИЯ, ЩЕ СЕ "ВИДИМ" В АНГЛИЯ. За паспортите да те предупредя - 10 работни дни, а не календарни. Не бързай, за да не ти направят проблем! Успех! Аз вече тръгвам!



Тема Re: имаме бизнес визииииииииииииииииииинови [re: dobromomiche]  
АвторKid (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 12:55



a koga podade dokumentite? hodi li na interview?



Тема Re: имаме бизнес визииииииииииииииииииинови [re: Kid]  
Авторdobromomiche (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 15:02



Преди 6 месеца през месец април.Интервю вече няма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.