Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 29.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема АНГЛИЯ ИЛИ ХОЛАНДИЯнови  
АвторчУДAK (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 16:17



Моля ви да си споделите мнението за живота във Англия и Холандия, ако сте били там или живеете във момента. Аз съм бил във Холандия (макар и нелегално). Сега живея във Кралството със бизнес виза. Мисля че Холандия е много по подредена и по красива държава. Бил съм на много места във Англия ( Winchester, Woking, Guildford, Mylton Keynes, Southampton, Eastbourne, Salisbury, Newcastle upon Tyne, Rochester, Maidstone, Chatam, Canterbury, Swindon, Edingurgh, Dundee, Sunderland, Middlesbrough, etc)
Като места които са подредени и приятни за живеене ми допаднаха, Edinburgh, Winchester, Guildford (Surrey) и отчасти Salisbury.
Имам 100% вазможност да замина легално за Холандия и се чудя да ли си струва... КАК МИСЛИТЕ ВИЕ, ДА ЛИ СЪМ ПРАВ чЕ ВЪВ ХОЛАНДИЯ Е МНОГО ПО ДОБРЕ? МНОГО ПО КРАСИВА И ПРИЯТНА ОТ АНГЛИЯ???



Тема да ти имам проблемитенови [re: чУДAK]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 12:28



бих казала аз.



Тема Re: да ти имам проблемите [re: eднa]  
Авторчyдak (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 13:41



Разочаровах се... Само толкова ли??? Кажи нещо повече....
PLEASE...



Тема Re: АНГЛИЯ ИЛИ ХОЛАНДИЯнови [re: чУДAK]  
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 11:58



Абе човек, ти от колко време си там, та си живял на толкова много места? Не е ли по-трудно да се местиш непрекъснато, отколкото да се установиш в някои от изброените градове за по-дълго време и да намериш нещо, което да ти хареса?



Тема Re: АНГЛИЯ ИЛИ ХОЛАНДИЯнови [re: питaнka]  
АвторCHUDAK (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 19:35



Аз не съм живял а съм бил. Има ли нещо лошо във това да обикаляш и да посетиш разни места, напр. градове, местности и тн?
Аз работя и спестявам както много други хора, но това не значи само да бъхтиш и да трупаш и да забравиш какво е това живот. Така че аз, заедно със моето семеиство си позвиляаваме и холидай, и вечери във ресторанти по някога и тн.

п.с. Е... КАТО ДОЙДОХ ТУК НЯКОЛКО МЕСЕЦА ЖИВЯХ ВЪВ ТАЗИ ЛУДНИЦА НАРЕчЕНА ЛОНДОН, НО ПОСЛЕ СЕ ПРЕМЕСТИХ...




Тема Много си прав.нови [re: CHUDAK]  
Автор The_fan (Ludia)
Публикувано08.10.03 21:19



И аз планувам да се махна от този шибан Лондон. Смятам, че 3 години лудост стигат. Много се чудя за Guilford. Там забелязал ли си как са наемите.

Който не ме харесва - няма вкус, а който ме харесва не ме заслужава!



Тема Re: Много си прав.нови [re: The_fan]  
АвторCHUDAK (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 13:10



Естествено че наемите са високи, но какво да се прави... Всяко удоволствие се заплаща. Пък от Лондон направо ми се повръща, като отида някой път там по работа...



Тема Какво значи естествено,че са високинови [re: CHUDAK]  
Автор The_fan (Ludia)
Публикувано11.10.03 09:23



аз тук в Лондон (Гринуич) плащам за 1 bedroom 630 паунда на месец+counsil tax 90+сметките. Там да не искаш да кажеш, че са по-високи?

Който не ме харесва - няма вкус, а който ме харесва не ме заслужава!



Тема Re: АНГЛИЯ ИЛИ ХОЛАНДИЯнови [re: чУДAK]  
Авторfiesta (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 19:27



DEFENETLY Холандия!Естествено бих избрала Холандия нали това е втората най красива държава на света...Не знаеш ли?



Тема a togava...нови [re: fiesta]  
Авторrari (Нерегистриран)
Публикувано19.10.03 23:43



Tova me predizvika da popitam, a koq e pyrvata spored teb :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.