Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 30.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема не е лесно да се емигриранови  
Автор babka (kyraj)
Публикувано10.06.03 09:47



Да емигрираж не е лесно.Парво правило е да си успиал в Балгариа и после да трагваж. Не там да си безработен и да трагваж на гурбет...




Тема Re: не е лесно да се емигриранови [re: babka]  
Авторnz (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 10:02



what the heck!?



Тема Re: не е лесно да се емигриранови [re: nz]  
Автор babka (kyraj)
Публикувано10.06.03 10:07



ne razbiram



Тема Re: не е лесно да се емигриранови [re: nz]  
Автор babka (kyraj)
Публикувано10.06.03 10:13



pichi na balgarski,inashe si psyvai sam(sama).Ne se krii pod neregistriran(a)....Anonimez,nakade si se zapatil kato se kriech....V shujbina chte si samo pod mostove i po zentralni i ne zentralni gari....mnogo kato tebe se ejat i posle mi plashat za edno komatshe xliab.....Iasno-ne pitai starilo,ami patilo.....



Тема Re: не е лесно да се емигриранови [re: babka]  
Авторn (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 10:31



Бабке явно страдаш от много заблуди. Виж календара сега не сме 60-те
Какво значи да успееш в България, ди даваш ли си сметка какво означава това. Работила ли си въобще някога на българса заплата, има ла ли си и издържалали си семейство. Аман от такива объркани същества като тебе. Не виж казвам ти наистина не си добре. Явно си с много наранена психика от неща- Най-добре ти си го знаеш от какво е.



Тема Re: не е лесно да се емигриранови [re: n]  
АвторAAA (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 12:16



naistina, kakvo razbira6 pod - uspial v BG? li4no na men tova mi zvy4i kato niakakva ytopia. zavur6ih v BG naj-dobria yniversitet, zapo4nah prestizna rabota, no sus sme6na zaplata i kakvo? Yspiala li sum? az ne se 4yvstvam taka. no za6to da ne zamina, kakvo moze da me zadurzi tuk? edva li e zaplata ot 300lv., kolkoto i yspqla da sum ina4e.



Тема Встрани от темата...нови [re: AAA]  
АвторX.Гeнчo (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 12:39



ААА,

Би ли уточнила кой е най-престижния Университет в БГ? Искам да пратя внуците там, дано успеят?



Тема Re: Do babkataнови [re: babka]  
Авторppp (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 13:39



babke i na teb ste kaza ............
ZASTO PO DJAVOLITE SI VRETE MRASNITE MUCUNI V TOZI FORUM SLED KATO IZOBSTO NE STE ZA NEGO!!!!!!!!!!!!
rAZKARAJ SE I SI PISI TAM V DRUGI TEMICKI KASAESTI BULGARIA I NI OSTAVI NAS EMIGRANTITE DA SI SE CHEPKAME TUK.........
A I NE VIZDAM NISTO LOSCHO DA SE PISCHE NA DRUG EZIK........OSTE EDNA PREDPOSTAVKA DA SE RAZKARASCH OT TUK!!!!!!!!!!!
A I TOVA DA SI ANONIMEN I NERIGISTRIRAN TOVA NE TE ZASJAGA .........DA ZIVEE DEMOKRACIJATA

ISTINKATA SI E TAKAVA KAKVATO JA VIZDAS

BOG DA TE PAZI.



Тема Re: не е лесно да се емигриранови [re: n]  
Авторzeleno (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 14:13



Ne stradam ot nikakva bolest,ti ne znaech nichto.Az ne samo she sam rabotila v balgaria,izdarjala,ami i prodaljavam....
Vsishki ostariavat,no ne vsishki poymniavat...
Nikoga niama da yspeech,garantiram ti....



Тема Re: не е лесно да се емигриранови [re: AAA]  
Авторgorkata (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 14:25



uspex znashi da dadech vsishko maksimalno ,vazmojno ot sebe si- obrazovanie,rabota,shygd ezik za saotvetnata strana(kadeto tragvach) ,parvonashalen kapital ,risk s limit i taka - da.
Ne veshe -da tragnech i da shakach da te prieme niakoi si tam balgarin,da se nastanich i shkach----otnashalo vsishki sa blagodarni i posle poshvat da nadnishat v kansheto ti....Zatova se podgotviach da tragnech ikonomisheski nezavisim...
Moite saveti izglejdat ytopia, no sa realnost, na praktika sam go dokazala. Ytopiata e vav vacheto mislene:
-she na zapad se pesheli lesno
-she moje i taka bez nichto da tragnech i chte namerich rabota
-viara na tezi koito sa bili v shyjbina i se praskat na balg.teritoria,a v deistvitelnost sa nichto
-nedoverie na serioznite saveti..
Koi bi se opravil ako ne e opraven v Balgaria.
Yspiavachtite tragvat zachtoto imat rabota,no niskoplatena i bez badechta svetlinka,po vina na darjavn. ystroistvo,taka - kazvam da i sam za tova,no ne gyrbet , na kasmet...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.