Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 03.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Spain  
Авторu4tiv (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 11:15



zdraveite.
ima li nqkoi s info za Espania,ili po-to4no kak moje da se ostane legalno i kak da se raboti pak legalno?predi vreme ima6e mislq zakon,s koito moje6e da se kandidatstva za grajdanstvo.ima li go o6te i imalo li go e nqkoga?
ako nqkoi ima aktualna informaciq,molq da q napi6e.
blagodarq.



Тема Re: Spainнови [re: u4tiv]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 12:23



da ti kaja ne znam , no i men me interesuva , dano niakoj da otgovori , a to vse gluopsti pishat po tezi forumi a kato popita chovek neshto konkretno , nikoj nishto ne kazva :(( moje bi ako se obarnesh kam isp. posolstvo shte ti dadat naj viarna inform. , ako razberesh neshto nali shte go napishesh tuk :))



Тема Re: Spainнови [re: :))]  
Авторu4tiv (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 14:01



razbira se,4e 6te go napi6a,no edva li 6te razbera nqkva info ot tyk!ti si mnogo prav za kluba.lo6oto e,4e ne samo toi a i vsi4ki drugi.
moga da se obzaloja ve4e s nqkoi,4e nikoi nqma da kaje ni6to,ili pone ne istinata.
i vse pak da iz4akame...



Тема Spainнови [re: u4tiv]  
Авторdon kihot (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 16:26



kato gledam mai ti e ranko za ispansko grajdanstvo -
purvo se opitai da stignes v ispania
a ako stanesh i rezident - triabva da pocherpish .

ako imash vreme moje i v posolstvoto da se naredish -
za niakolko chasa moje da se nauchat dosta neshta ot
horata na opashkata .


pitai kakvo te interesuva na e-mail -

anais2424@yahoo.com

yspeh



Тема Re: Spainнови [re: don kihot]  
Авторu4tiv (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 17:03



don kihote,pisah ti a nqmam otgovor.kvo stava?obe6ta pak...
6te 4akam pak de.



Тема Re: Spainнови [re: u4tiv]  
Авторmadyrko (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 17:04



ma sti si na zadnika de ste odisc mari



Тема Eto ti infoнови [re: madyrko]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 17:15



Tzyaloto mi semeystvo jivee v Palma i neshtata sa slednite - mojesh da otidesh i da ostanesh tam nelegalno, ako ne pravish problemi nikoy nyama da te pipa, no e mnoooogo trudno da si namerish rabota ako si bez dokumenti, zashtoto sankciite spryamo takiva rabotodateli sa jestoki. Otdelno samite rabotodateli predpochitat arjentinci ili ekvadorci shtoto znayat ezika, a bulgari i rumanci navsyakade sa simvol na kradec!
Kampaniya po uzakonyavane na prebivavashtite tam veche nyama da ima. Poslednata beshe predi godina i neshto. Konkretno v Palma veche e prepulneno s emigranti.



Тема Re: Eto ti infoнови [re: Emo]  
Авторminala (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 00:50



Az sasto ziveia v Palma i sam s dokumenti,i vsitski koito sa tuk vetse savetvat drugite da ne idvali tse niamalo rabota.Spored moia litsen opit i nabludenia ako si kadaren rano ili kasno ste si nameris,a sasto i kasmeta igrae goliama rolia vapreki tse niakoi go izklutsvat.Vse pak tai kato naistina ima mnogo emigranti za da uspees ti triabvat niakolko nesta samo na kasmeta sasto ne moze -da si dobar elektrotehnik,zidar,darvodelets vaobste da imas zanait,za obsti rabotnitsi niama nuzda te sa v izlisak,da znaes pone elementarno ezika za natsalo,a dori i da ne go znaes ako govoris nemski ili angliiski sansovete ti sa mnogo golemi za namirane na rabota,a sasto i triabva niakoi da te posrestne i ti kaze koe kak inatse ti triabvat dosta pari dokato se okokoris i nautsis sam da se opravias.Vse oste mogat da se izdavat dokumenti,ako rabotodateliat ti gi pusne prez buroto po truda i ako niama mestni za tova miasto niamas problemi ,ako si kasmetlia ste nameris takav,trudno e no ne nevazmozno.Za amnistia ne se tsuva nisto,az spetsialno doidoh i riskuvah i spetselih e ne mi bese lesno ,no ako si davas parite po firmi i ne riskuvas niama da uspees.Drugiat natsin e da si otkries firma tuk ,no ne znam s kakvi finansovi sredstva razpolagas,a ako gi imas ti i v BG ste si dobre.Uspeh



Тема Re: Eto ti infoнови [re: minala]  
Авторu4tiv (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 11:15



blagodarq vi hora!!!
naistina vi blagodarq,za cennata informaciq.qvno ne6tata se precakvat ot den na den v svetoven ma6tab.tazi tendenciq predpolagam 6te se zapazi o6te baq vreme.
jelaq na vsi4ki emigranti mnogo kasmet i uspehi po kriviq i neqsen pat na emigraciqta.
4udq se samo koga 6te doide vremeto da potarsim smetka na onezi,koito ni nakaraha da robuvame za da ne umrem ot glad!!!
ama ne edin ili dvama 4oveka samo da se diknat-masovo trqbva!



Тема Re: Eto ti infoнови [re: u4tiv]  
АвторStefan Dushan (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 03:30



Eto tova veche e razgovor. Pishi na emajl russianfame@yahoo.com
Za nadiganeto na nacijata mi e dumata....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.