Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Тема Kandidastva li nikoi sam za Australiaнови  
АвторPetia (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 13:11



Zdraveite,
ima li nikoi koito da ima namerenie da kandidastva za Australia,no da ne mu dostigat tezi 5 tochki ,koito se davat za spouse ili common law partner?Ako ima ,koito jelaiat da obmenim info pishe te mi na adres
petiaivanova2001@yahoo.com



Тема Re: Kandidastva li nikoi sam za Australiaнови [re: Petia]  
Авторsamuil (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 14:01



Shto? Ti za 5 tochki shte se zenish li be? Eh, prodazna nacija, aman be,
ejjjjjjjjj



Тема Re: Kandidastva li nikoi sam za Australiaнови [re: Petia]  
АвторAbu (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 18:41



Аз. Ама не съм- многоженец съм (шейх) и имам едно вакантно място. Така събрах няколко по 5т. ;-)



Тема Re: Kandidastva li nikoi sam za Australiaнови [re: Abu]  
Авторdolnija (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 22:49



A na pederasite im davali po 10 tochki...



Тема Re: Kandidastva li nikoi sam za Australiaнови [re: Petia]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 10:56



Ne sam siguren dali ideata ti e izpalnima na praktika zashtoto niama da mozete da dokazete dostatachno dalgo patniorstvo. Inache e hitro



Тема let's do itнови [re: Petia]  
АвторKandidat (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 12:06



Zdravei Peti,
az sam navit no moje li parvo da izkonsumirame vrazkata i ako mi haresa togava shte govorim.Pak moje i napravo za 1 godina da si navaksame.Taka shte dokajem po dalgo partniorstvo pred DIMIA.



Тема Re: Kandidastva li nikoi sam za Australiaнови [re: Petia]  
Авторe (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 17:01



a tova zadaljitelno uslovie li e? Tezi 5 tochki fatalni li sa ili ti prosto iskash da si gi nabvavish za vs. sluchai. Pitam zashtoto i az ne sam omazhena, a ne znaeh che za Australia tova e neobhodimost?? Ili ne e?



Тема Re: Kandidastva li nikoi sam za Australiaнови [re: e]  
Авторborko (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 18:38



Razbira se che e neobhodimost. Neomuzeni zeni v Avstralija ne puskat ot 2001 godina nasam. Polova diskriminacija, kvo da gi pravish!
A zenite razdani v Avstralija sa zadulzeni da se omuzat do 18ta si godina po novija zakon...Vsichko towa e s cel da se razmnozava avstralijskoto naselenie i da se zapulvat pusteeshtite zemi, zashtoto ikonomicheski ne e izgodno da se shirjat takiva pustini tam. Daaaaa...
Ako pitash mene omuzi se za nekoe kenguru s aborigenski (avstralijski de) pasport, i shte preskochish cjalata procedura...




Тема Re: Kandidastva li nikoi sam za Australia [re: borko]  
Автор Aussie (Лети в облаците)
Публикувано26.04.03 10:44



Пичове,

оставете на мира момичето. Не че не се забавлявам да чета постингите ви. Но мацето може и да е някоя сладурана!?

Петя,

имам един познат, на който не му стигат 5 т. и той си търси гадже... Това е сериозно! До сега не съм сватосвал викого, ама щом е за идеята...

Здравко

Южният Кръст е по-красив от Голямата Мечка.


Тема Re: Kandidastva li nikoi sam za Australiaнови [re: Aussie]  
Авторniama znachenie (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 06:33



Az sum s avstraliiski permanent residence i sushto si tursia si gadje; pishete mi na kondo285@yahoo.com




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.