Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 16.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За студентските бригади  
Автор2 (Нерегистриран)
Публикувано10.01.03 16:54



Мога ли да отида на студ.бригада след 1 курс и ако мога,бихте ли ми дали адресите на някои фирми.Благодаря.



Тема Re: За студентските бригадинови [re: 2]  
Авторalip (Нерегистриран)
Публикувано26.01.03 21:16



2 , сигурно ще се намерят хора да ви предложат и бригада на луната
ако са сигурни че ще клъвнат такива лаици като вас и разбира се им пратят дори за това! Да ви е ясно , такова животно бригада няма . Има само в главите на поредните измамници . Но какво да се прави , хак ни е ? Труда в свободното от учение време е със сезонен и временен характер и се подчинява на всички правила и норми регулиращи формите на прилагане на труд . Клишето "студентска бригада " е типичен рекламен слоган, но явно вие сте само в първи курс и ви е простено а не го знаете. Това простое похват който вдига цената на услугата която трябва да заплатите . Ако го нямаше този рекламен слоган ,цената на тази услуга щеше да епоне пет пъти по-малка и така е на практика ако се обърнете към официални посредници. Ако сте любознателен бих Ви препоръчал сайта на международната организация на труда / България е учредител / където сам ще се уверите че такова животно "студентски труд" и " студентска бригада няма ". Има само в главите на подкупните чиновници които явно получават значителни приходи от това да не извършват съответната контролна дейност за предотвратяване на това явление.

alip



Тема Re: За студентските бригадинови [re: alip]  
Автор bigmauth (непознат )
Публикувано04.04.07 00:52



ade ve 4e niama,koito iska da poseti USA,poniakoga tova e 1-nia vazmojen na4in 4rez WAT.ako 4ovek iska da otide da otide i koi kazva 4e parite sa osnoven motiv,moje da e cel, v jivota ti prosto,az savetvam tezi koito iskat da otidat,i az next summer otivam,ako vi se ostava ostanete,i za tezi koito iskat,i se stremiat kam tova,vinagi ima na4in da sa legal-prosto vsi4ko zavi si ot tova kakvo iska6,i molia vi-brigada ne e lo6a duma-taka ne se stava milioner,no e 6ans da polu4i6 Visa-pri tova sravnitelno lesno,imam mn priateli tak,koito ve4e se legaliziraha,i sa dovolni ot jivota si v USA-na 1 mu se rodi i bebe,cool....hodete,a koito go e strah ot me4ki da ne hodi v gorata.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.