Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:25 29.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ...........pomoshtнови  
АвторShasnata (Нерегистриран)
Публикувано19.10.02 19:57



Privet ....
pribiram se predi mig ot rabota iiiiii ...... v poshtata mi edno paketche debelshko debelshko .....kato go porazkasah se okazaha mnojestvo formuliarcheta i informacia za zelenata karta za koiato minalata godina pochti na shega listche samotno izpratih kam USA........chestno kazano v momenta cheta gi i se sbarkvam vse poveche i poveche ........ne sam zapoznata ...informaciata koiato imam e adski malko i sega nasam doidoh .....shte se porazrovia shte cheta .......imam molba kam vsichki,koito biha mogli da mi da mi pomognat po niakakv nachin .... informacia mai mi triabva vsiakakva.....kakvo i kak tochno triabva da se napravi .......saitove ......kakvoto i da e shte mi e ot pomosht ...... dori i za firmi niakakvi v Sofia kadeto biha pomognali .......uchudva me i fakta che sega sa doshli tezi neshta ..ne e li sroka do kraia na avgust?!?!...........
Blagodaria vi predvaritelno



Тема Re: ...........pomoshtнови [re: Shasnata]  
Авторxl (Нерегистриран)
Публикувано20.10.02 10:57



Kakvo tochno si poluchila i v koq chast na Bulgaria si?
Ako e notiffication za gc to mnogo kofti che chak sega go poluchavash zashtoto naiostina e mnogo kusno i ne se znae za koga shte ti nasrochat interviu ako sega populnish i pratish



Тема Re: ...........pomoshtнови [re: xl]  
Авторjoe (Нерегистриран)
Публикувано20.10.02 16:16



niama kakvo da se shashkash, ami popalvai maximalno barzo i prashtai obratno. vse oshte imash shans da stane rabotata.



Тема Re: ...........pomoshtнови [re: xl]  
АвторNe tolkova shashnata veche (Нерегистриран)
Публикувано20.10.02 16:27



Ot Sofia sam .......i tova e parvoto neshto koeto poluchavam ......ima ukazania i formuliari koito triabva da popalnia i izpratia obratno za DV-2003 ......vsichko koeto mi izprashtat e s data 07.10.02.....dali e kasno ....utre shte naucha poveche podronosti ......ako vie imate takiva ..........bih bila blagodarna,ako vreme otdelite i ponapishete po niakoi red ......



Тема Re: ...........pomoshtнови [re: Ne tolkova shashnata]  
Автор sky beast (woman in love)
Публикувано20.10.02 17:22



Znachi vsichko e nared , prosto pismoto e bilo iuzprateno po-kusno po niakakvi prichini. Populvaj formuliarite korektno i gi vrushtaj , kato predi tova kserokopirash vsichko. Nishto chudno do mesec da poluchish otgovora s datata za interviuto. Naj-dobre e za prashtaneto na formuliarite da polzvash BulPost.
Kusmetliika!



Тема Re: ...........pomoshtнови [re: sky beast]  
АвторAz si ! (Нерегистриран)
Публикувано20.10.02 17:41



Dali da se obarna kam niakoia firma za pomosht da ne sgafia s popalvaneto ..........i ako ima niakoi idei aza korektni takiva ...........tilifoniiiii molia daiteeee



Тема Re: ...........pomoshtнови [re: Shasnata]  
АвторSluchaino Minavasht (Нерегистриран)
Публикувано20.10.02 23:10



Bi li kazala kakuv e cveta na plika v koito sa ti izpratili formuliarite i v koi ugul e izpisano tvoeto ime i adresa ti, a sushto taka tazi data za koyato spomenavash tova pechata s poshtensko kleimo ot BG poshtite li e, ili ot US poshtite.



Тема Re: ...........pomoshtнови [re: Sluchaino Minavasht]  
АвторAz si (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 00:48



plika e bial.......a imeto i adresa ne sa izpisani na nego,a na kremav list v koito me uvedomiavat i pozdraviavat .......kato na saotvetniat bial plik ima prozrachno prozorche i ot tam se vijda imetoi adresa mi ........datata za koiato govoria e na sashtiat tozi kremav list a ne na poshtenskiat plik........



Тема Re: ...........pomoshtнови [re: Az si !]  
АвторUSA (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 02:36



Oh, ne iskam da se zajazdam... no ako ne mojesh da se opravjash s tezi formuljari, a i si izpratila pismoto pochti sluchajno, mislila li si kak ste se opravjash kato dojdesh?



Тема Re: ...........pomoshtнови [re: Az si !]  
Автор Zagorka (Бира (Студена))
Публикувано21.10.02 10:47



Ако разбираш поне малко английски, чети внимателно обясненията и попълвай формулярите сама. В тези обяснения е дадена цялата необходима информация. Ако не разбираш, най-добре е да намериш някой познат който да ти помогне.Не е нужно да ти ги попълва фирма, освен ако имаш излишни пари.
Но както казва USA, помисли добре какво и колко много го искаш, защото процеса изисква средства и време, а очакванията ти за Америка може да се окажат погрешни.
Хайде успех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.