Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 27.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Разписание на самолетите  
Авторairo (Нерегистриран)
Публикувано25.08.02 01:45



Преди време на главната странина на dir.bg имаше линк към някакъв сайт с разписание и цени но сега го няма. Информацията я черпеха от друго място но не това е въпроса в момента. Обешах спешно да проверя за един полет без да знам че са махнали линка, а подобни сайтове не можах да намеря.
Вие знаете ли нещо такова ....глобално???



Тема Re: Разписание на самолетитенови [re: airo]  
Автор PRN (fellow)
Публикувано25.08.02 02:32



Има хиляди такива места по интернет. Ето ти едно от тях

. На цените на билетите не вярвай особено, винаги може да се намери нещо по-сносно през travel agent.
Твой - PRN



Тема Re: Разписание на самолетитенови [re: PRN]  
Авторairo (Нерегистриран)
Публикувано25.08.02 03:29



Благодаря ти много но този сайт ми обърка главата (или вече заспивам).
Давам му да търси полети от Muenchen до Бургас то ми извади дори тези от София до Бургас на ХемусЕър
Munich до Sofia
Munich до Stuttgart ????
Stuttgart до Бургас и някакви такива глупости
Да не говорим че не знам какво е Munich ...дано е някоя провинция на Muenchen.
Много объркана система за търсене. Знаеш ли някой друг сайт?
Беля си взех че обещах, трябва да намеря възможност за смяна от Muenchen до Бургас на 4 септември а то излезе егати отговорната задача



Тема Re: Разписание на самолетитенови [re: airo]  
Автор PRN (fellow)
Публикувано25.08.02 07:39



Munich (анг.) = Munchen (немски) = Мюнхен (български), за какъв Muenchen ти говориш аз пък не знам.

Много добре си работи сайта, когато ти дава два полета това означава че се пътува с прехвърляне (за 4-ти сутринта проверих и може да се пътува или през Щудгард или през Лайпциг).
Дано си се наспал добре,
Твой - PRN



Тема Re: Разписание на самолетитенови [re: PRN]  
Авторairo (Нерегистриран)
Публикувано25.08.02 13:05



Е Благодаря ти отново, сега на свежа глава ще ровя отново
А иначе Muenchen е правилното, можеш да провериш в google колко резултата ще излязат и при двата случая.
В краен случай ще пътува до София и от там с някой гаден Ан или каквито са в момента до Бургас. Човека е пътува от Чикаго и няма желание за още 5 чса друсане по българските пътищата след 2 смени.
Не знаех че няма директни полети от САЩ до България....поне от Чикаго, та там има повече българи от където и да е по света.



Тема Re: Разписание на самолетитенови [re: airo]  
Автор The Pilot (Dismayed)
Публикувано25.08.02 17:47



Za tvoe svedenie Airo Balkan odavna ne leti izobshto do USA ili pak Canada. Blagodarenie na Dr.Zeevi,a oshte po-rano neshtata biaha zapochnati ot Gn. Botev koito sega zivee v Canada kato strategicheski investor s parite otkradnati ot Balkan. Tezi ai mnogo drugi se postaraha da sasipiat(a i uspiaha) Balkan.



Тема Re: Разписание на самолетитенови [re: airo]  
АвторlvanFL (Нерегистриран)
Публикувано25.08.02 23:27



direktni poleti mezhdu Severna amerika i Bg niama. Eto saitove koito predlagat informatzija za published fares, ofitzialnite razpisania i tznei. V zavisimost ot poleta vedn7zh shtom namerish podhodiashti poleti, niakoi travel agent bi mog6l da ti dade po dobra tzena ot tazi koiato vizhdash na internet, osobeno za poleti s nachalo BG ili Evropa.

www.expedia.com
www.qixo.com
www.travelocity.com
www.traveljungle.com
www.orbitz.com

i mnogo mnogo drugi.



Тема Re: Разписание на самолетитенови [re: airo]  
Автор kanadets ()
Публикувано26.08.02 18:49





Na tozi sait mojesh da namerish razpisanieto za vsiakakav polet i razlichnite vrazki, a sled tova mojesh da se obadish v niakoia turisticheska agentsiia za tsenata.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.