Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 06.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За Канада и липсата на пари.....  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 12:26



Отговарям на условията за емиграция (79 т.), но нямам необходимите парични средства. Имам едва около 4 хил. лв. Нямам имот да продам. Много хора ме съветват да взема на заем от познати, но на мен не ми се иска. Поне не голяма сума. Как да ги набавя? Мисля, ако има начин да замина (по възможност в Канада) за година-две да поработя, за да събера парите и да емигрирам. Как ви се струва това? Добра идея ли е или са пълни глупости? Как би могла да се осъществи тази идея, в смисъл как да замина легално да работя? Някаква друга (легална) идея за събиране на необходимите пари ? За младо тричленно семейсто става въпрос...



Тема Re: За Канада и липсата на пари.....нови [re: Ивo]  
Автор access (obektiven)
Публикувано01.07.02 16:10



ideata e dobra no.......pochti neizpylnima na praktika...ot tam (ot BG) da si namerish rabotodatel po tel/internet koito d e meraklia da mine prez super burokratshtina i formalnosti i da te chaka s mesezi dokato doidesh v Canada e pochti nevyzmozno neshto....ima hora koito go praviat no te sa predimno ot strani za koito ne se iska visi za Canada idvat tuk i veche na mesto si namirat rabotodatel koito veche kato gi vidi na zivo po moze da skloni da se zanimava s bumashtinata po vzemane na HRDC approval.
Taka che moiat syvet e da namerish nachin da uredish parite s zaemi i kakto mozesh otkolkoto da se blyskash v oblazite

Uspeh


Canadian news & chat

Тема Re: За Канада и липсата на пари.....нови [re: access]  
Автор f.r.e.e (минаващ)
Публикувано01.07.02 18:32



Vupreki,che shansovete sa mnogo malki, opitai s potrebitelski kredit. Stava s goljama muka, mnogo nervi i ima....10-15% shans da stane.
Tova e pri polojenie che njamash jilishte.Ako imash takova, no ne mojesh da go prodadesh, mojesh da go ipotekirash (lihvite obache sa ogromni) i shte ti go otzenjat na ne poveche ot 60% ot pazarnata stoinost.
Drugi varianti sa prodajba na dvijimo imushtestvo i zaemi ( koeto mi se struva nai malko vuzmojno)
Trjabva da imash predvid, che samo vizata za trimata njama da izleze po-malko ot 2500 USD.
Svetlinata v tunela, vse pak e, che uspeesh li, shte si vurnesh parite sravnitelno burzo.
Kusmet!



Тема Re: За Канада и липсата на пари.....нови [re: Ивo]  
АвторJo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 21:04



Нямаш проблем. Събери от познати и сложи в банка. Повечето банки изкарват документа за по-малко от една седмица след това ще им върнеш парите. На интервюто искат само документа от банката.



Тема Re: За Канада и липсата на пари.....нови [re: Jo]  
Авторf.r.e.e (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 23:59



1)"njamash problemi s bankite"....samo che njakoi ot tjah iskat parite da sa stojali na avoar poveche ot 6 mesetza.(primer - Biohim)
2) az ne sum siguren che v originalnija posting stavashe duma za "pari" koito da pokajesh v konsulstvoto i da gi izlujesh(vsushnost lujeiki sebe si) a pari (istinski) za emigratzija.
Kato davate suveti , pone kajete na choveka che ste mu trjabvat njakolko hiljadi dolara samo za purvite dva-tri mesetza, ili ochakvate da spi s semeistvoto v parka?



Тема Re: За Канада и липсата на пари.....нови [re: f.r.e.e]  
АвторBuden (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 00:38



V Canada ne moje da se spi v parkovete - zabraneno e. Sled 22 chasa prosto shte gi priberat v priut. I poneje sa independant immigrants i triabva da sa vlezli v stranata s pone 14000CAD shte gi nakarat da si platiat za noshtuvkata.
Tova da ne USA, che da te ostaviat da spish parka na spokoistvie.



Тема Re: За Канада и липсата на пари.....нови [re: Buden]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 09:33



Повечето не ме разбраха... Аз ще имам нужда от пари в Канада, не става въпрос само да ги покажа в посолството... До като си намеря работа ще трябва да живеем с нещо... доколкото разбирам да си намериш работа от тук звучи като утопия... Та наистина ще се нуждая от тези пари...



Тема Re: За Канада и липсата на пари.....нови [re: Ивo]  
Авторf.r.e.e (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 20:54



Vij, prijatel, ne trugvai s misulta za utopija....njama smisul.Shte si namerish rabota burzo, stiga da znaesh kak i kude da ja tursish.Nie zapochnahme i dvamata rabota na vtorata sedmitza ( az na dve mesta ) i mislja che e dori po-lesno otkolkoto v BG.
Za parite te razbrah....budi siguren che vseki dolar shte ti e ot znachenie, imaiki predvid kak hvurchat gotovite pari. Pomisli za vuzmojnostta da izberesh po-maluk grad, s po malko hora, poveche kvartiri (i po- eftini).Tova pone dokato stupish na kraka.Posle veche ....Canada e goljama.
Tozi suvet moga da ti dam az.Za men MINIMUMA suma s kojato ti trjabva za da doidesh tuk ( pri gornite uslovija ) e 5000 CAD , oshte poveche che ne si sam.
Jelaja ti uspeh.



Тема Re: За Канада и липсата на пари.....нови [re: access]  
Автор Jessy Ventura ©®™ (P.Eng)
Публикувано03.07.02 21:59



Access, zabravi da kajesh che az moga da osiguria razreshenie ot HRDC, nesto koeto ti samo moje i da sanuvash

jessy_ventura@shaw.ca
members.shaw.ca/jessy_ventura/home.html
ICQ 143689921


Тема Re: За Канада и липсата на пари.....нови [re: Ивo]  
Автор Jessy Ventura ©®™ (P.Eng)
Публикувано03.07.02 22:01



Investirai
Access ste ti pokaje kak
hahahahahahahaha

jessy_ventura@shaw.ca
members.shaw.ca/jessy_ventura/home.html
ICQ 143689921



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.