Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 29.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЮАР- мани я бенови [re: Boko]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано30.06.02 02:29



Скъпи ми Боко, смея се на глас и утре мисля да пипитам все пак в Софийския Университет дали не ми е фалсшива докторската степен :)
Междудругото не работя защото съм по майчинство, време през което и собствената ти майка не е ходила на работа :)

А това че брат ти не е успял и твои приятели някъде не значи че никой не успява. А проспериралите хора тук са доста. Прав си - дори повече от 10000$ са нужни на семейство за да се премести. За да се решиш да ги изхарчиш трябва да си бил вече там и да си преценил че ще ти се върнат. Тогавя явно щом има хора да го правят явно не е невъзможно.

И моля те внимавай как се изказваш, защото аз не ти пиша че си докер живеещ под чехъл при тъща си нали ?



Тема Re:нови [re: Boko]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано30.06.02 08:47



Мъжа ми не ме издържа, а ме глези моето момче!
Умните мъже така правят с жените си, когато в семейството има любов, уважение и разбирателство. Ама как да го знаеш, вероятно и това в което си отрасъл, а и създаденото от теб семейство, тези неща не са познати? ...
А пък злите като мен жени ги боготворят!
Да ти дам ли телефона му да го попиташ каква жена съм а?
Оправните българки си намират оправни мъже, а не такива като тебе дето само знаят да плюват и хленчат!
За компромисите, да наистина правя такива - и сега правя компромис, като отговарям на влечуго като тебе.
Предостатъчно време ти отделих!
Много ти здраве от Америка, Боко(може и картичка да ти пратя, че няма да я видиш и нея, както и ЮАР)!
Вместо да се правиш на всезнайко в клубовете да се беше развъртял да изкараш някой лев да дадеш на жена си за един парфюм!



Тема то с тази агресия у вас не завиждам на мъжете винови [re: [desi]]  
АвторBoko (Нерегистриран)
Публикувано30.06.02 09:43



Мъжете ви и любовниците ви да ги опази Бог от тебе и дебора. Да не мислите че те не разбират защо сте с тях ама дават воля на любовта си защото искат като се приберат вечер да има коя да клатат на сигурно.
Мъжа й не я издържал а я глезил- Ма найш как ма интересува как си го тълкуваш.
Вие сте пример за женски кучки който вършат това което се дискутира тука:



Та момиченцата там първо казват, че си търсели богати господа а после негодуват от това, че те тези господа обикновенно им изневерявали. Ха ха ха ами разбира се че ще ходи и при други. След като тя е при него заради парите така показва колко "много" го уважава. Така че защо да не й покаже и той колко "много" я уважава като си хойка.

Бе кво да си говорим oпределно сте ми ясни що за тип жени сте. Може да не си го признавате но е така. То като лъжеш себе си години наред после и животите ви на вас стават едни лъжи.



Тема Re: то с тази агресия у вас не завиждам на мъжете винови [re: Boko]  
Авторwoman (Нерегистриран)
Публикувано30.06.02 13:46



Горкият Боко или си отраснал в семейна среда, в която е имало пълно отсъствие на уважение и толерантност или си изпълнен с комплескси спрямо женската половина от човечеството. Много е тъжно да четеш това, което си написал и ме изпълва със сажаление към теб и хората, които общуват с теб.



Тема Re:нови [re: Boko]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано30.06.02 23:35



Съдиш по родното си семейство нали ?
Малко, дребно, недорасло, злобно, завистливо НЕДОРАСЛЯЧЕ!
Я си отрежи пишката, че да станеш една жена да де уредиш и ти, че така ще се разболееш от злоба!
Жалък нещастник!



Тема Re: ЮАРнови [re: 1OO%]  
Автор Livingstone (африканец)
Публикувано02.07.02 10:47



> Бели-черни

Също има и мулати, и индийци.

> богати-бедни, работещи-безработни,

Това го има навсякъде по света в различни пропорции.

> красива природа

Дал Господ!

> В същност има ли ги последните?

Не. Природни кризи по принцип няма. Само по някое наводненийце тук-там веднъж на петилетка без особени последствия.

> Какво му е лошото на климата там?

Нищо.
(с едно на ум за слабонаселената полупустиня Кару, която обхваща огромна територия в западната част на страната)

> Има ли ураганни ветрове, неспирни дъждове или изпепеляващи жеги?

Нищо екстремно! Има силни бръснещи ветрове през зимата в Кейп Таун, чести кратки обилни валежи през лятото в източната част и поносимо високи температури през лятото в Калахари.



Тема Re: Ехоооооо, слезте на земятанови [re: Bimbinistanetza]  
Автор @@ (песимист..)
Публикувано02.07.02 23:09



HAhahaha....Ne moga se gramna, to naokolo nemoje pu6ka da se nameri, brat4'ed...A labavo..- na tvoeto dupe, 6te ti trjabva, VERVAJ mi ! I si zemi pove4ko vazelin4e, kato hodi6 pak v bambinistan....hahahaha



Тема Re: ЮАР- мани я бенови [re: 1OO%]  
Автор1OO% (Нерегистриран)
Публикувано28.02.09 19:47



super si e, ne si gubete vremeto tuka.koito iska da useti che e bial chovek ,da zaminava za South Africa, Johannesburg,tam e biznesa i jivota.



Тема Re: ЮАРнови [re: 1OO%]  
Автор Paolo Rosi (Бъдете добри!)
Публикувано18.03.09 11:31



потърси кatiastoyanova в Скайпа ..доста години са живяли там



Тема Re: ЮАРнови [re: Paolo Rosi]  
Авторвpaцaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.08.09 16:29



Кризата усеща ли се?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.