Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 03.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема polet ot BG do Vancouverнови  
Авторzdr33 (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 15:23



Iskam da vi popitam kak nai izgodno da letia ot BG do Vancouver prez June. Koi agencii da tyrsia? V povecheto sluchai mi otgovariat che bileti za niskite klasi niama
Dvama vyzrastni i dete na 12 godini. Moje li i prez Bukurest i dali e po dobre?
Blagodaria!



Тема Re: polet ot BG do Vancouverнови [re: zdr33]  
Автор @@ (песимист..)
Публикувано08.04.02 19:25



Ako si sas Landed immigrant status, polzvaj British ili Lufthansa, pravjat golemi otstapki za ednoposo4ni bileti ( pone praveha, proveri kak sa ne6tata sega ). Ako se naloji no6tuvka v London , zapazi si ja predvaritelno, cenata e 25-30 $. Ina4e moje da opita6 KLM ili LOT, ne sam gi polzval, no 4uh dobri otzivi za cenite na poljacite...Uspeh ti jelaja i lek polet.



Тема Re: polet ot BG do Vancouver [re: zdr33]  
АвторЧakaщ (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 21:54



zdr33 poluchi li veche vizata. beshe pisal che ti e izdadena, no ne e izpratena oste .



Тема Re: polet ot BG do Vancouverнови [re: zdr33]  
Автор kanadets ()
Публикувано09.04.02 08:11



Direktno ot Evropa do Vancouver redovno letiat samo 3 firmi: British Airways, Lufhansa i KLM, a sezonno i niakoko canadski chartarni aviokompanii. Ot tiah, samo British Airways i Lufhansa letiat do BG. S vsichki drugi firmi triabva da se praviat kombinatsii. Po printsip direktnite poleti sa nai-evtini, no ima i izkliucheniia.

Razlichnite kompanii predlagat razlichni varianti i razlichni spetsialni oferti. Mnogo e trudno da se kaje predvaritelno koi koga kakvi izgodni tseni shte predloji. Triabva da se obikalia iz turisticheskite agentsii i biurata na aviokompaniite, da se pita, da se uporstva, da se praviat rezervatsii....

Moje da otidesh na

i da proverish kakvi sa vazmojnite poleti. Moje da si nabelejish niakoko marshruta i kombinatsii ot aviolinii i posle da pitash iz turisticheskite agentsii dali e vazmojno da ti izdadat takav bilet i kolko shte struva.

Poslednite 7-8 mesetsa dosta hora patuvaha ot BG do Vancouver po slednata shema: s ungarskite aviolinii (Malev) do Toronto, ottam s Air Canada do Vancouver. Tova beshe nai-izgodnata tsena za dvuposochen bilet. Poznavam i hora koito letiaha s Aeroflot (prez Moskva) do Seattle, a ottam moje i s avtobus, ili (ako ima koi da te posreshtne v Seattle) s kola.

Edin ot nai-evtinite varianti za liatoto e da se polzuvat canadskite chartarni aviolinii - AirTransat i Canada3000 (Canada3000 vsashtnost faliraha i gi zakriha, no sega se govori, che pak moje da gi vazrodiat). Te imat direktni (s mejdinni katsaniia, no ne se smenia samolet) poleti ot Evropa do Vancouver. Problemite s tiah sa niakolko:
- niamat predstavitelstva v BG. Bileta triabva da se ugovori po telefona s tehen agent v Canada ili Zapadna Evropa, i da se plati s kreditna karta.
- tehnite samoleti sa s po-malko razstoianie mejdu sedalkite i patuvaneto e po-machitelno.
- ne moje da se vzeme svarzan bilet Sofia-Vancouver, t.e ne moje da se predade bagaja v Sofia i da se vzeme vav Vancouver. Ako naprimer vrazkata se pravi v London, to v London bagajat triabva da se vzeme i da se zanese do "Chek-in"-a na Air-Transat kadeto da se pusne nanovo.
- ne razreshavat da se nosi mnogo bagaj - po 20 kg. na chovek plius 5 kg. rachen bagaj :-(((

Nai-dobre e, ako imash poznati raboteshti v turisticheska agentsiia, da gi hvanesh da se razroviat iz kompitara i da izvadiat vsichki vazmojni varianti. Inache moje ili da gi domarzi da se roviat, ili da ti predlojat variant ot koito te shte specheliat po-goliama komisionna.



Тема Re: polet ot BG do Vancouverнови [re: Чakaщ]  
Авторzdr33 (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 10:14



Nadiavam se do kraia na april da gi imam ;-) !



Тема Re: polet ot BG do Vancouverнови [re: kanadets]  
Автор evilharkon (Pulse24 TV)
Публикувано09.04.02 20:10



v Istambul vidiah strashno evtini oferti za poleti.20$ E bus Sofia-Istambul i adski bileti ima tam.ujasno evtini mi se storiha.proverete v neta neshto za Turkish Airlines




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.