Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 27.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Koi iznese info, 4e Shedans e jenata na Medarko???нови [re: Debora]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 19:19



Koi se skusa dda pishe, che tia dila trila?
Tova e se edno da nabedish chovek, che toi ti polzva kreditnata karta, koeto samo po sebe si sushto e zabraneno /i polzvaneto ot drugi lica, i tova, koeto ti pravish/

ISKAM VOT ZA NEDOVERIE NA DEBORA - DA BUDE BANNATA I OTLUCHENA OT KLUBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re:нови [re: Debora]  
Автор John Smith (engineer)
Публикувано25.03.02 19:22



Ама аз не ти казвам на теб, че бъркаш "po veche", той(те) си знаят кои са. Тука 50% от цапащите клуба ако не са един и същи човек пак добре е. Теб обаче те изловиха в лъжа, тъй че няма какво да се стараеш вече, дай си малко почивка. Аз съм верен привърженик на убежденията си, не е зле и ти да станеш вярна на твоите. И не съм "фен", защото "фенството" обикновено е преклонение и стадно поведение, а аз не съм такъв. Стадото си имало нова кошара разбрах, само не разбрах защо овцете не влизат в нея ами пасат на чужда поляна, че и лаят отгоре на всичкото...



Тема Re: що е тонови [re: Debora]  
Автор Пpoфaйлъp ()
Публикувано25.03.02 19:24



Първо държа като ме цитираш, да казваш от къде е! Ставаш смешна и аз ти писах вече за това нали? Ти не можа да отговориш на нито един от въпросите ми?!? Дали от ниска култура или от липса на такава ти си прецени. Разбрахме, че и ти като access бъркаш IQ с ICQ, но няма нужда още хора да го разбират. Май това е по-важно от някакво IP:-)) Това, което си цитирала е от правилата на компания нямаща нищо общо с Дир, България и болното ти мозъче. Извинявай за израза, но друго обяснение нямам.Пак да ти "затретя" по въпроса за IP-тата!!! "Съдружникът" ти access беше този, който вдигна олелия, че жена ми и аз сме гласували от едно и също IP! Да, но аз бях така любезен и си го признах без да трябва да ме уличават в лъжа. Къде е задачката ли? Ами виж се ти, JoroT и US Emigrant (access) до къде паднахте с вашите манипулацийки и палячовщина. Продължавай с провокирането....далеч така или иначе няма да стигнеш! Колкото си могла си се развила.....Смешна работа ама дано поне не си вишистка, че да ставаме за срам от таквиз безмозъчни девойки. Аз ако съм на Медарко, няма и да ти отговарям! Заливате клуба с нищожните ви идиотщини и чакате овации! Да ама не!Това не са ти Оскарите и ти не си във филм на Спилбърг. Вземи си ника, IP-то и несесерчето със сиво вещество и хващай последният влак, че и за него билети не останаха. Писна ми от алармаджии като вас и смятам достатъчно показвахте мръсното си бельо! Изкъпете се и наблегнете на душите си, че мрак ги е пронизал..................

P.S. Извинявам се на Модератора за тона, но това е извън всякакви граници!!!



Тема Re:ekipi ,grupi , otbori, biti i pobediteliнови [re: Debora]  
Автор 33 (evicted)
Публикувано25.03.02 19:25



Chakai da ti kaja, che maiche si zabravila. Tova tuka e virtual. neshtata sa seriozni samo do tam do kudeto ni triabva da namerime informacia i da razbereme viarna li e. Ot tam natatuka sledva nashata fantazia, che ima niakakvi vzaimootnoshenia i da gi razigravame vseki spored vkusa si.
Viijdam che vzimash mnogo naseriozno neshtata, a ti znaesh li zashto go pravish? Niama balami da se vurjat na prostotii veche, niama? Izvoda-ne hvurliai izlishno emocii ,zashtoto tezi tuka sa otricatelni i ot tova stava samo natrupvane, ne raztovarvane

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: Искам вот на недоверие на Медарко!нови [re: Debora]  
Авторpisna mi (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 21:06



Iskam vot na nedoverie na Medarko.
Protestiram sreshtu tova che toi manipulira mneniata na chlenove na cluba.
Na tia koito go chetkat :
*
John Smith
Profiler
osiguriava svobodno izraqziavane a veche 4-to moe mnenie trie...
i tova shte zapazia s predishnite za izprashtane na administraziata na dir.bg da vidi kakvi gi tvori moderatora koito te naznachiha tuk priako voliata na chlenovete na cluba.



Тема Re:нови [re: Debora]  
Автор Jessy Ventura ©®™ (P.Eng)
Публикувано25.03.02 21:18



hahahahahahahaha
Onia smeshnik access tova sasto go kazvashe za mene.
Za nego niama li da iskash vot na nedoverie???
hahahahaha

jessy_ventura@shaw.ca
members.shaw.ca/jessy_ventura/home.html
ICQ 143689921


Тема Re: Искам вот на недоверие на Медарко!нови [re: Debora]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано25.03.02 21:53



Вот на доверие имаше преди няколко дни, май ...
За мен и администрацията на Dir.bg нов вот е излишен !!!
Може би трябва да прекръстим клуба "Вотове на доверия за емигранти" ?!?!
Честно - не разбирам какво искате повече ...

Ако някой има за изясняване някакви лични отношения с когото и да било - да си ги изяснява лично. Софтуерът, предоставен любезно от дира, дава прекрасна възможност за това - личните бележки. Не е необходимо да занимава с това целия клуб !

Не знам за кой път ви казвам - крайно време е да престанете да си играете на "дай си ми куклите - вземи си парцалките". Това е форум, Дами и Господа - не е детска градина за обидени дечица !!! И този форум не е персонален или собственост на когото и да било от нас. Той е предоставен безплатно за ползване от Dir.bg на всички вас и Dir.bg си каза последната дума - като остави тук да се грижи за клуба един модератор !
Моля той да заключи тази тема !!!

- - - - -
P.S. Дебора, постингът ми не е адресиран персонално към теб.
Визирам всички пишещи и интересуващи се от бъдещето на този клуб.
И призовавам Медарко да преустанови допускането на всякакви теми, излизащи извън тематиката на клуба. Достатъчно време имахте всички да покажете и отрицателните и положителните си емоции ...

| GSM-а e единственото нещо, за което клубарите спорят на кой му е по-малък |



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.