Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 05.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Бе аз не се чудя вече.нови [re: Onkel Tom]  
Автор John Smith (engineer)
Публикувано23.03.02 20:03



The Pilot:
Ами да си прочел условията, как другите разбраха?
Казах ти, ако си чакал access да ти каже как да гласуваш, сбъркал си!

Onkel Tom:
Той access може да те убеждава за нещо до 1001 и обратно без да го е виждал и на сън, а ти се чудиш за... абе явно не четеш много от отдавна клуба.



Не мога да разбера за какво продължават само тези напъни?
Мисля, че за 3 дни ще се разнесат, затова преставам да пиша по темата.
Да видим "безбройните" и "стари" фенове на access кога ще направят същото.



Тема Re: Abe Drugariuнови [re: The Pilot]  
Автор John Smith (engineer)
Публикувано23.03.02 20:08



Добре де!
Има къде да го намериш! Не понял?
Приключвам участието си по темата.
Който разбрал, разбрал. Който недоволен останал, sorry!
Ако ще си говорим за емиграция, тогава може, но ако ще обсъждаме чужди проблеми, тогава без мен.

Start -> Shut Down -> Restart

P.S. Това, че не ми викаш sir и не ставаш прав докато ми пишеш все едно не съм го видял...

Редактирано от John Smith на 23.03.02 20:09.



Тема Medarkoнови [re: Meдapko]  
Автор JoroH ()
Публикувано23.03.02 20:29



a prebroiavaneto tochno li beshe?

temata "Chestita prolet" ne mi se vijda mnogo emigracionna.. na purvata stranica.. no haide.. choveshtinka e..



Тема Shtoнови [re: John Smith]  
Автор JoroH ()
Публикувано23.03.02 20:34



ne mu kazhate be Johny.. da spre s bozite.. da ostavi poleznata informacia samo.. .. i sega kakvo ? koi shte dava poleznata informacia ?

bilo vot na doverie vikash ?
ami Medarko razbrah e bil moderator v sianka.. ne e imal vuzmojnost da naptrupa negativi.. povecheto hora se izkazaha che niamat vpechatlenia za nego..
mnogo hora sushto se izkazaha za access sled kato mina tazi izborna sedmica..
siguren sum che ako sega se napravi podoben vot rezultata niama da e sushtia..

i da ia karame po krotko s lichnite harakteristiki a ?



Тема za zaiajdaneнови [re: John Smith]  
Автор JoroH ()
Публикувано23.03.02 20:37



sa nujni dve strani..
vpechatlen sum ot obemnata ti zasluga v taia posoka...



Тема Leoнови [re: LeoS]  
Автор JoroH ()
Публикувано23.03.02 20:41



Informaciata koiato access predlaga ne suvpada s tova koeto vie predlojihte..
kude e istinata ?
da ostavim na strana fakta che access si bil dal otvod... hora tuk si gubiha vremeto i glasuvaha za tozi koito misliat che e nujno da ostane..
ako triabva da napravim sravnenie s realniat jivot.. kogato niakoi si dade ostavka ne vinagi mu se pozvoliava da napusne..
az sum siguren che ako mnozinstvoto tuk iska access da ne si otiva to toi shte ostane..
ta.. haide da opredelim chestno mnozinstvoto tuk..

blagodaria..



Тема Що не се усмири клуба?нови [re: JoroH]  
Автор Onkel Tom (Jaegermеister)
Публикувано23.03.02 20:42



Аз не мога да разбера, защо не си говорим нормално за това дето е направен клуба, а трябва да се занивамае ту с единия, тус другия модератор? Мен не ме интересува кой е модератор.

Prost, prost, Kamaraden! Prost, prost!


Тема noнови [re: Onkel Tom]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано23.03.02 20:48



razbira se.. za tova govorim.. za tova deto e napraven kluba.. i za tova koi ima moje bi nai goliama zasluga za tova..
za negovoto ostavane kato moderator govorim..
men me interesuva koi e moderato pri polojenie che tuk se natrapva chovek s pretencii za profesionalen moderator edva li ne, no koito ne priznava mnenieto na mnozinstvoto tuk..
ta.. interesuva li te vse pak koi e moderator tuk?
da ne govorim che "profesionalniat" moderator ima da naglejda oshte niakolko kluba...



Тема Деборкеееее.....хе хенови [re: Debora]  
Автор Пpoфaйлъp ()
Публикувано23.03.02 21:18



Абе на теб май ти липсва нещо? Съпруг ли, гадже ли? "Напъна се" да викаш....отвори тема за предложение на нов клуб.....а сега пък се "отвори" на заслуги. Без капка ехидност, уважавам мнението ти, но не ти ли писна вече бре? Наистина предполагах, че нивото ти на интелигентност е малко по-голямо от това на седмокласник! Уви, хора сме и грешим. Що вие "кадърните" не си спретнете един клуб, ами плюете ту Дир-а, ту модератора, ту някой друг? Не ми отговаряй! Не си ми отговорила на 11 въпроса от предни теми.
" i za tova koi ima moje bi nai goliama zasluga za tova.. "- Брей, че заслуги бе!!! Пленум ли предлагаш да направим или просто да му дадем орден "Стара Планина"?
"men me interesuva koi e moderato pri polojenie che tuk se natrapva chovek s pretencii za profesionalen moderator" - Някой да ти го е натрапил? Ще се повторя ама....Направи си клуб бе....free кънтри сме! Там покани "ИДОЛА" за модератор и си чаткайте. А това, че Медарко модерира още няколко клуба, говори само хубаво....Благодаря, че си го споменала!
И като за последно.....Да видя някъде, който и да е от Дир модераторите да обижда "идолчето" ти? Аз не.....но пък твойто приятелче се окапа от плюене и не само това ами наруши и законче в опитите си на велик....
Айде престанете и заповядайте в MSN форумчето....Там ще ви "обслужат"



Тема Re: Предложенийценови [re: LeoS]  
Автор Пpoфaйлъp ()
Публикувано23.03.02 21:30



Разбрахме, че с едно, две изречения няма да се излезе на глава с тези нямащи такава. Прекалено блудкаво взе да става и всякакъв коментар е излишен. Предлагам да се затвори темата (няма връзка с емиграцията) и всякакви по-нататъшни опити за спам или обидни форми на общуване да се игнорират, трият или каквото там казва закона:-) Нито твоето, нито на Медарко времето е толкова безценно, че да се отговаря на хора, предпочитащи разпрата пред интелигентното общуване. Резултати, точки и тем подобни....който иска да залага на Евро Футбол, бинго или тото. Вотове, гласувания и избори.....желаещите да завършат УНСС или да се насочат към политиката.
Който има мнение по въпросите за емиграция да пише.....другите да се направят на невидими и всичко да си дойде на мястото.
Повечко усмивки, наздраве и умната




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.