Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 16.05.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема До всички в клуба.  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано23.03.02 16:59



Тъй като получих запитвания от някои от вас на лични бележки относно резултата във вота за доверие и решението на администрацията да продължи само Медарко, съм длъжен да кажа още няколко думи, въпреки че обещах да не пиша повече в клуба ви.
Не дадох подробно извлечение за гласовете поради следните причини :
1. Аксес си направи самоотвод (на практика подаде оставка) още преди да изчака крайния срок на вота. Независимо от каквито и да е резултати, бяхме длъжни да го отпишем. Никой не може да бъде принуден да модерира против собственото му желание.
2. През цялото времетраене на вота, Аксес прие твърде лично всичко. Въпреки, че му писах, че вота е съгласуван с администрацията и не е измислен от Медарко, той ми прати твърде обширен отговор с много, много нападки с/у един от първите и най-добри модератори в дира, който се грижи за общо 4 клуба - пак казвам - грижи се много добре. От този отговор беше еднозначно ясно, че Аксес не може и не иска да работи в екип.
3. И от птичи поглед е ясно, че за Медарко няма категоричен вот на НЕдоверие (така, както няма и за аксес в интерес на истината). Ако беше обратното, и Медарко нямаше да продължи - щяхме да насрочим избори за нов модератор. Но при наличие на отказ от Аксес да модерира и липса на категоричен отрицателен вот за Медарко, на нас не ни оставаше нищо друго, освен той да продължи сам.

С две думи - можех изобщо да не съобщавам никакъв резултат.
При наложилите се обстоятелства, той е ясен и без подробни извадки.

И все пак ето го :

За access:
1. f.r.e.e
2. beaverbobi
3. The Pilot
4. hatianinat
5. Debora
6. Jio
7. Jonny
8. dJoker
9. spiro
10. Seeker
11. Happy
12. naminal
13. bliasachko
14. Beeblebrox
15. Nina
16. IcoBgr
17. kiki
18. oracle
19. perm.-reader
20. Bvlgari
21. new
22. AMC
23. casper98
24. Casper4e
25. Maria_To
26. Mambo No5
27. Makedonetz

Срещу access:
1. Симо
2. kastchei
3. sadfish
4. Jessy
5. 33
6. kozoder
7. PRN
8. |
9. John Smith
10. Someone
11. pesimist
12. Синьо
13. Профайлър
14. chovechka
15. me
16. V.I.V
17. kanadets
18. vladi
19. Sunny
20. коалче
21. Green Power
22. Сирано
23. Манга-мен
24. Само четяща
25. Redondo
26. KLIOMBA

Въздържали се за access:
1. Redondo

За Медарко:
1. Симо
2. kastchei
3. sadfish
4. Jessy
5. 33
6. |
7. John Smith
8. Someone
9. Jio
10. Jonny
11. pesimist
12. spiro
13. Синьо
14. Профайлър
15. Seeker
16. bliasachko
17. me
18. Beeblebrox
19. IcoBgr
20. V.I.V
21. kanadets
22. vladi
23. Sunny
24. коалче
25. Green Power
26. Сирано
27. Манга-мен
28. Само четяща
29. Redondo
30. KLIOMBA

Против Медарко:
1. f.r.e.e
2. kozoder
3. PRN
4. chovechka
5. Nina

Въздържали се за Медарко:
1. beaverbobi
2. The Pilot
3. hatianinat
4. Debora
5. dJoker
6. Happy
7. naminal
8. kiki
9. oracle
10. perm.-reader
11. Bvlgari
12. new
13. AMC
14. casper98
15. Casper4e
16. Maria_To
17. Mambo No5
18. Makedonetz

Ще кажа още веднъж. Ако в бързината съм дал някъде +- 1-2 гласа, то това не променя общата картина. Не променя и отказа на access. Както не променя и решението на администрацията, което е окончателно - винаги последната дума си е на админите.
Модератор в този клуб е Медарко.

| GSM-а e единственото нещо, за което клубарите спорят на кой му е по-малък |


Тема Re: До всички в клуба.нови [re: LeoS]  
Авторaccess (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 19:14



За access:
1. f.r.e.e
2. beaverbobi
3. The Pilot
4. hatianinat
5. Debora
6. Jio
7. Jonny
8. dJoker
9. spiro
10. Seeker
11. Happy
12. naminal
13. bliasachko
14. Beeblebrox
15. Nina
16. IcoBgr
17. kiki
18. oracle
19. perm.-reader
20. Bvlgari
21. new
22. AMC
23. casper98
24. Casper4e
25. Maria_To
26. Mambo No5
27. Makedonetz

28. PITAM az dokoga LeoS shte se pravi na totalen IDIOT ....che ne moze da broi....KYDE SA GLASOVETE koito biaha ZA men NA :
Milka- tia pisa v glasuvaneto : "Napylno spodeliam tova mnenie" momicheto reffer na Johnny v koeto se kazva" Access - да. Много полезна информация дава.
Medarko - да. По-рядко се включва, но е по-умерен. Мисля, че двамата се допълват" takaaaaa da pitam az LeoS kyde e glasyt na Milka?!!?

29. Kyde e glasyt na free ?!!? ne na f.r.e.e. a na feee.....lipsva nali?? e kak niama da lipsva nali ne syvpada s "broeneto" na moshennizite...eto negovoto mnenie :
"100 pati za access" e koito moze da chete ne moze da ne znae che tova e ravno PONE na edin glas...samo che toi LIPSVA v povtornite smetki na LeoS?!!!?
30.Kyde e glasyt na Val?!!? ""ne mislia che koito i da e ot moderatorite e prekrachil niakakva granica za da bade ignoriran!neka ima i 5 moderatora,vseki da dava svoia savet,a pak nie-uchastnicite vav foruma sami da preceniavame koe ni e ot polza i koe ne!kolkoto poveche mnenia-tolkova po dobre!"
e tova ako ne e GLAS za dvamata pretendenti ne znam koe e?!!? ama i toi LIPSVA v smetklite na velikite mashinatori!!!

haide da vidime sega kartinkata v drugiat lager dali tam pyk LeoS e smiatal po dobre.

За Медарко:
1. Симо
2. kastchei
3. sadfish
4. Jessy
5. 33
6. |
7. John Smith
8. Someone
9. Jio
10. Jonny
11. pesimist
12. spiro
13. Синьо
14. Профайлър
15. Seeker - sam se otkaza ot glasyt si za Medarko PREDI kraia na izborite ta zashto go broite choveka ?!?
16. bliasachko
17. me
18. Beeblebrox
19. IcoBgr - "За Access - да, за Медарко - няма лошо" tova na glas za Medarko li vi prilicha ?!!? po veche ot neutralen e i izobshto ne lazva che e ZA Medarko chisto NEUTRALEN glas i ne mu e mestoto v taia kolonka
20. V.I.V
21. kanadets
22. vladi
23. Sunny
24. коалче
25. Green Power
26. Сирано
27. Манга-мен
28. Само четяща
29. Redondo
30. KLIOMBA

29. Val -propusnato mu e izzialo mnenieto a to e i za dvamata...

e kakvo izleze tia skypi prebroiteli:

ZA access: 30(TRIDESET) glasa
Za Medarko: 29 (dvadeset i devet) glasa

Haide biagaite sega pak da "broite" vseki pyt razlichni zifri izkarvate moze da uzelite nai nakraia...

I ne chuh mnenieto na LeoS za 5-ta glasuvali ZA Medarko (2+3) s ednakvi/blizki IP adresi/traces ?!!!? I s tova pak ne sybirate glasovete ama da pitam pak....ne ste li DLYZNI da ANULIRATE podobni glasove koito YAVNO sa nedeistvitelni????

Haide da vidime dali oshte 1 sedmiza shte triabva na dir.bg i LeoS da "smetne" pak glasovete.....shtoto neshto NE IZLIZA smetkata mu otkydeto da ya gledash...

A dali access se e otkazal ha ha ha :
1)tova ne znachi da LYZESH v glasovete nito da se pravish na utrepan che se glasuva mnogo pyti ot edno IP
2) Niamashe da e zle kato prebroitel da se zapitash (t.e. da prochetesh) ZASHTO access se e otkazal MAKAR DA E VODEL V RESULTATA ha???

Sorry za vse neudobnite vyprosi....progtezeto ti Medarko ubeden sym shte se pogrizi s trieneto toi tam stana super spezialist ....i v banvaneto....samo za 2 dni e iztril nad 50 temi i e banval niakolko choveka....interestno tia deto glasuvaha protiv men che sym tril i banval samo 1 chovek kyde sa si zabravili tia dni mnenieto i syvesta?!!???

Ta tova moga da kaza po povtornata manipulazia na LeoS koito s vsichki sili buta negoviat chovek Medarko da OKUPIRA 5-ti klub v dir.bg za da moze bandata im da ima PYLEN kontrol nad mnenieto i na imigrantite.!!

Sramota ...za tia koito znaiat kakvo znachi taia duma!!!



Тема Хихихихинови [re: access]  
Автор Onkel Tom (Jaegermеister)
Публикувано23.03.02 19:18



Аз имам едно въпросче към подалия си отвод модератор:
Ти откъде знеш колко човека са баннати след като нямаш модераторски права?

Prost, prost, Kamaraden! Prost, prost!


Тема Прави разлика!нови [re: access]  
Автор MeдapkoМодератор (Беорн)
Публикувано23.03.02 19:25



Прави разлика между тема и постинг! Нощес бяха изтрити 7 еднакви теми, които нямат нищо общо с темата на клуба /спам/ и 14 постинга по същите причини.

Другите ти твърдения не смятам да коментирам, тъй като ти си направи отвод преди преброяването.

Нека СиВата (маса) бъде с теб!

Редактирано от Meдapko на 23.03.02 19:28.



Тема Re: S teb e medarko!нови [re: Meдapko]  
Автор The Pilot (Dismayed)
Публикувано23.03.02 19:45



Sivoto e naistina s teb. Da te vidia sega kak shte pomagash na horata tragnali da emigrirat? S hliab i sol li?!



Тема Сам си е виновеннови [re: Onkel Tom]  
Автор John Smith (engineer)
Публикувано23.03.02 19:49



Абе какво се чудиш на такива сбъркани създания? Нека си писка колкото си иска! Брои гласовете "ЗА", но пропуска да преброи "НЕ", защото там съотношението е много против него. Не говорим за избори, а за вот на недоверие, т.е. "НЕ" трябва да е определящата бройка. Access винаги е извъртал информацията по свой вкус, но вече му остана само да вика. Нека де, лошо няма. Да си ходи там в неговата дупка и да си вика, да трие, да мести, да прави каквото иска. Аман от избиване на комплекси! Видяхме колко му е работата "от сърце". За цялата работа сам си е виновен. Ако се върнеш назад ще видиш, че всичко започна от неговата поредна тема за "впечатляване" на клуба. На хората им писна да четат бози измежду полезната информация.



Тема Re: S teb e medarko!нови [re: The Pilot]  
Автор John Smith (engineer)
Публикувано23.03.02 19:53



Ти пък ако разчиташ на access да те "емигрира", много си го закъсал братко! Освен това модератора няма информаторски и съветнически функции по темата на клуба, това не го ли разбра? Какъв му е проблема на access да пише пак тук, нали го прави от сърце? Като чак толкова си зависим от access, ходи на неговия клуб, dir.bg няма задължителен характер. Виждаш, възможности и въпроси много, като всички са пред теб. Що си губиш времето със заяждане?



Тема Re: Ne e vinoven.нови [re: John Smith]  
Автор The Pilot (Dismayed)
Публикувано23.03.02 19:54



Az naprimer ne znaeh che triabva da se pishe i che sam protiv Medarko. Taka se poluchava dvoino glasuvane.



Тема Бе аз не се чудя вече.нови [re: John Smith]  
Автор Onkel Tom (Jaegermеister)
Публикувано23.03.02 19:55



Такива неща видях последните дни. Аз досега само четях, ама ми се стори странно, че аксес знае колко са били баннати. Това значи, че ими е писал той със сичките никове, или той им е казвал да пишат пък те са споделили. Ма първото е малко вероятно, щото нали модераторите виждат откъде се пише и Медарко щеше да знае.

Prost, prost, Kamaraden! Prost, prost!


Тема Re: Abe Drugariuнови [re: John Smith]  
Автор The Pilot (Dismayed)
Публикувано23.03.02 19:59



Azkam teb obrashtam li se? Ne sam se nadiaval na Access,no toi mi e pomognal s dosta polezna Info. Az pone sam vidial konkretni rezultati. Ponimaesh?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.