Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 23.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема при първи удобеннови [re: Шeдaнc]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано22.03.02 07:41



случай ще се разходя, за да видя дали наистина страдам от амнезия



Тема Rezultati ot "izborite"нови [re: LeoS]  
Автор JoroH ()
Публикувано22.03.02 14:42



LeoS,

bi li bil taka lubezen i da ni kajete kak tochno e stignata do krainata cifra za rezultati ot vasheto prebroiavane... po vuzmojnost s imenata podrobno na glasuvalite za i protiv ?

blagodaria



Тема Абе човек, ти не разбра ли че...нови [re: JoroH]  
Автор MeдapkoМодератор (Беорн)
Публикувано22.03.02 15:00



1. Това не бяха избори, а вот на доверие
2. Процедурата не беше завършена поради самоотвод на Аксес
3. Няма никаква логична причина свързана с темата на клуба да продължаваш да си единствения, който не спира да говори за това.

Ако искаш, мога да ти пратя на бележка гласовете, вот по вот, но не виждам смисъл, като може да си отвориш темата сам.

Нека СиВата (маса) бъде с теб!



Тема ne ne razbrah be chovek...нови [re: Meдapko]  
Автор JoroH ()
Публикувано22.03.02 15:10



Ne, ne obicham komunikaciata s belejki... ne mi e po stila
kazvash vot na doverie.. nishto de.. az iskam da bude pokazano na vsichki tuk.. nali vsichki glasuvaha.. vse pak ot uvajenie kum glasuvalite... kak se e stignalo do krainata cifra.. vse pak glasuvalite ne biaha mnogo iasni v deistviata si .. prosto bih iskal da se pusne posting koito da me ubedi che krainata cifra e dostoverna..

procedurata mislia che beshe izvurshena sled kato "oficialnoto" lice LeoSoft nai turjestveno gi obiavi za priklucheni i na bazata na prebroiavaneto otne pravata na access...

tova che access si e dal otvod men izobshto ne me interesuva... az iskam da znam... na bazata na tozi vot.. noviat moderator dali ima poveche glasove ot stariat..



Тема Re: Предложениенови [re: JoroH]  
Автор Пpoфaйлъp ()
Публикувано22.03.02 15:14



Ама ти не стига, че спекулираш с мъжки и женски род ами и продължаваш да пееш една и съща песен?!? Вчера каза, че не си влизала скоро, сега списъци искаш. Да ти дам линк с резултатите от гласуване за Президент? И с тях може да не си съгласна......Дама Пика.....Жалко, че нея я познавам и е страхотен човек.....Айде спри се!!!



Тема Re: ne ne razbrah be chovek...нови [re: JoroH]  
Автор John Smith (engineer)
Публикувано22.03.02 15:16



Няколко впечатления само:

1. Ти си непознат в този клуб, а имаш претенции
2. Нов модератор няма, Медарко е тук отпреди access
3. Гласовете можеш да си преброиш сам, темата си я има
4. Вече забравихме за това, кажи каква ти е идеята?
5. Ако искаш тази тема да бъде затворена, кажи си направо

Аз не разбрах какво толкова има да си модератор и да не те искат повечето хора и каква толкова болка е да нямаш правата на модератор вече? Да си модератор е и някаква отговорност и задължения. Аз примерно не искам да съм такъв, защото нямам време да го правя. Кажи теб какво те тормози толкова и кой те "светна", че в този клуб има вот на недоверие?

Редактирано от John Smith на 22.03.02 15:20.



Тема Re: да не чуе дявола де ..нови [re: Debora]  
Автор Пpoфaйлъp ()
Публикувано22.03.02 15:21



Ти пък да не си Клеопатра? от Форума на Гювеча та толкова говориш за Гетсби? Познаваш ли го? Да ти дам линк или телефон ако искаш......Ей ама тва клюкарщината голямо нещо бре:-))) Напомня ми на бабите в кварталната градинка....Ми Деборке що не вземеш вече да пишеш по темата на клуба ами още дъвчиш, сдъвканата вече храна? То бебе да беше, щеше да прихване до сега!
Аре усмихни се и стига с цапаници, че ше замирише.
Вече...С поздрави



Тема Re: Предложениенови [re: Пpoфaйлъp]  
Автор JoroH ()
Публикувано22.03.02 15:22



Profi...

znachi kazvash prezidentski izbori ?
haide da si spomnim za edni drugi prezidentski izbori kudeto broiaha denonoshtno desetki puti shtoto vidish li blizka bila razlikata...
nali sme za "demokratichno" nalagane na mnenieto na bolshinstvoto vurhu tova na malcinstvoto.. moeto lichno prebroiavane ne pokazva che predimstvo za Medarko... a tiahnoto "oficialno" prebroiavane razkara nai aktivniat uchastnik tuk ... ta za tui mi e dumata.. da go vidim tova "oficialno" prebroiavane.. po imena.. taka kakto samiat access napravi..

i kakvi sa tezi obvinenia... za spekulaciite mi s mujki i jenski rod..??
nima sum dlujen da ti obiasniavam na teb kakuv sum, na kolko sum i ot kude sum predi da pisha ??? ia ako obichash po seriozno..
radvam se che si fan na DAMAPIKA.. i az sum.. nai golemiat i fan



Тема Re: да не чуе дявола де ..нови [re: Пpoфaйлъp]  
Автор 33 (evicted)
Публикувано22.03.02 15:26



Profi, Kleopatra i weronika pishat vuv forum psihologia i G, sushto. Debora niama nishto obshto s tiah. Ma az ne razbrah kakvo namesvate tuka spomenatata kompaniika , odeve vidiah arte -weronika da pishe tuka, shte se dovlekat kato nishto da stane mazalo


See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: ne ne razbrah be chovek...нови [re: John Smith]  
Автор Пpoфaйлъp ()
Публикувано22.03.02 15:28



Не се хаби колега:-)) Той/тя се изживява в ролята на едно прекрасно иначе момиче(жена, за по-точно) с ник ДамаПика. И да обясняваш, файда няма:-)
Някои просто са си поставили за цел да дадат hard time на Медарко ама нейсе, ще го преживеем.
Поздрави




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.