Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 03.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Kym uchastnizite v cluba s molba za comment...нови  
Автор accessМодератор (obektiven)
Публикувано16.03.02 06:17



Poneze v sysedniat posting beshe napisana edna pledoaria v zashtita na t.n. "choveshki prava na Jessy" i posle iztrita ?!!? ot avtora i, tova tuk e dopylnenie kym otgovora mi na vyprosa koito mi beshe postaven ot Clueless a imenno "zashto sym iztril Jessy makar che mezdu trite negovi postinga ot taia vecher i tonovete mu rugatni i psuvni i obidi kym men bil napisal 2 reda bez obidi" mezdu drugoto na vas i na Jessy da kaza che ot tuk natam VSIAKO message na Jessy shte byde IZTRIVANO....ne me interesuva dali na 100 rugatni e kazal 1 choveshka duma...kakto pisha i po dolu kato moderator sym dlyzen da banvam niakoi koito rugae, psuva, obizda uchastnizite...samo taia vecher vyrhu mens e izsipaha tonove podobna mrysotia...Jessy beshe banvan za ne znam koi poreden pyt...toi opitva s trikove da smeni IP adresa si i taka da pishe rygatni ....emi dobre ama shtom niakoie banvan zialata idea e toi DA NE MOZE DA PISHE TUK dokato ne uvazava ostanalite....ta moiat otgovor sled stotizi preduprezdenia kym Jesy ot tuk natam e che kolkoto pyti pushe tuk tolkova pyti shte byde IZTRIT....nezavisimo kakvo e pisal....drebni intrigi i hitrosti ot roda na gornite ....100 rugatni i 1 normalno pisane niama veche da minavat,.....pisha tova za da e yasno kakvo stava v cluba taia vecher....prosto mi pisna veche da reagiram choveshki i se nadiavam che i Jessy e sposoben na tova,....yavno toi i 1-2 kato nego sa reshili da spamvat i srinat cluba ta sym dlyzen da vzema niakoi merki ....postingite na Jessy zasega ZICHEZVAT OT TUK.....VSICHKITE....

Redaktiram tova zaradi dylzinata mu i poradi tova che e ostanalata chast ya ima v drug posting...mneniata vi sa dobre doshli...

Uspeh

Редактирано от access на 16.03.02 19:50.



Тема Re: are begai, legai che shte padna ot smiah vecheнови [re: access]  
Авторsuccess (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 07:03



I vzemi prestani ni dokazvash postoianno che si nai-golemia seliandur i typunger v North Amerika. Drugi zhelaeshti za tova syrevnovanie i bez tova niama.

P.S. A sega ni bamni po glavata vsichkite deto sme prez Adelphia.net :-)



Тема Re: are begai, legai che shte padna ot smiah vecheнови [re: success]  
Автор accessМодератор (obektiven)
Публикувано16.03.02 07:13



Blagodaria za tvoeto mnenie.
Vnimavai s tona i ezika zashtoto tova ne ti e selskata krychma i nikoi ne ti e dlyzen da tu tyrpi prostotiite...i obidite...schitai se za predupreden sled tova da ne se okazesh iznenadan?

Uspeh



Тема Ехххххххххххнови [re: access]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано16.03.02 08:01



Леле.....за един въпрос стана дълга и широка......знаеш ли,според мен е глупаво да се споменават факти и имента...никой нищо не се е опитал да направи......а и никога не бих позволила...спора или разговора ми с определен човек,какъвто и да е той,да стане публично удостоение.Не искам да коментирам какво означава това за мен,но не го одобрявам....както и да е ,това си е лично мое мнение.......и въпреки всичко не мога да разбера......какви "мнения"ще бъдат дадени..относно ситуацията.Според мен .......излишно се вдига шум за нищо.Да ти кажа ли честно ,че се проклех ,че ти зададох този въпрос.А той не беше никак лош.....ето за напрочелите след като ще четат.......
"Защо се трият постингите на Джеси.....след като не съдържат нищо нецензурирано"????Това беше.......много ли беше лошо?
А откъде съм разбрала какви са били някой от примерните постинги на въпросният господин......просто не ми е работа да говоря и да проявявам някаква абсолютна детинщина на "клюкарстване".Естественно......след като разбрах грешката си.....следователно те удостоих с Причините драги ми Ацес....и дори можеше да не стане нищо......след като видя ,че съм си изтрила постинга самостоятелно.Това на чист прост Български език би трябвало да означава....."Че след като съм го изтрила значи съм осъзнала грешка ".
Та това е от мен......мисля ,че в този клуб мненията ми се изчерпаха......и все пак Поздравявам всички Българи в Чужбина и по целия свят със светлия Български празник Заговезни.......черпя ви с парчета виртуална халва:о))
Пожелавам ви лек престой и успехи по света.Подкрепяйте се един друг и бъдете винаги приятелски настроени.


P.S......Ако има правописни грешки или съм пропускала запетайки моля да ме извините.....не ми се пишеше много,много и затова не съм обърнмала голямо внимание:о))На правописните грешки.

Sealed with a kiss !


Тема Re: Ехххххххххххнови [re: in*clueless]  
Автор accessМодератор (obektiven)
Публикувано16.03.02 08:19



Chestit praznik i na teb dano imash biala halva pod ryka;))
A vyprosa ti ne beshe losh i zatova ti otgovorih na nego..eh malko dlyzko ama shtoto iskah mnenieto i na vseki v cluba za tia idotshtini s lichnite napadki deto se prichiniavat ot edin chovek samo...(kak se sluchi da e toia deto ti zashtitavash ne znam i ne komentiram;-))

A nali ti kazah nie se razminavame v vremeto s postingite si...dokato az pisheh predi chasove moiat dylgiat posting ti veche si trila tvoiat s vyprosite ...az tova che si trila go vidiah eheeeee kysno i veche ne iskah (i ne beshe redno) da tria zelait tred i zatova go ostavih ;-))) niama nishto sekretno...prosto razminavane...

A inache mislia si lichi che veche sym dosta "priatelski nastroen" kym teb;-)))

Uspeh

P.S. dano pak ne ni se razminat postingite;-))



Тема access, ostavi horata da pishatнови [re: access]  
Авторneamdumi (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 09:55



kakvoto si iskat i ne im se vruzvai na lichnite napadki i gluposti. hubavoto na slovoto e, che razkriva chovekut takuv kakuvto e i s tova, koeto kazva i s tova , koeto premulchava. ostavi na horata sami da preceniat dali niakoi uchastnik kazva neshto stoinostno ili ne. povecheto hora ne vlizat tuk za da se durliat za gluposti, a tezi koito ot vreme na vreme go praviat- sigurno i na tiah im izbivat chiviite.... tui, che ne se gnevi i ne im se vruzvai na glupostite. koeto e viarno, viarno e - na vseki se opitvash da pomognesh, no zashto da se naemash s neblagodarnata rabota da cenzurirash ...?
pozdravi i uspeh i na tebe



Тема Aman ot vasнови [re: access]  
АвторNati (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 16:33



Oh pisna mi ot vashite gluposti s Jessy be ******. Foruma si beshe mnogo dobre predi ti da stanesh moderator i predi Jessy da zapochne da ti pravi nomera. Koi e kazal che nyama da pomagash? Tova si e tvoe reshenie i nikoi ne moje da ti go otneme, no vinagi sum si mislela che ne stavash za moderator. Purvo si nyamash predstava ot PC-ta i vtoro priemash neshtata na lichna osnova, a moderator= bezpristrastie! Toi che pishe gluposti pishe, ama i ti ne padash po-dolu s otgovorite, koeto ne mislya che e v zaduljeniyata na edin moderator. Nauchi se da otgovaryash ostroumno i s dve prikazki a ne da teglish lokumi che ot vashite postingi oturvane nyama. Zabelyazala sum che dosta hora se otdrupnaha i otidoha v Guyvetch-a zaradi vas. AMAN! Muje....zasramete se...liglyovci
Nat
P.S. Izvinyavam se za leko grubia ton ama se nauchete da nosite kritika

Редактирано от access на 16.03.02 20:58.



Тема Re: access, ostavi horata da pishatнови [re: neamdumi]  
АвторPeter (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 16:56



"Няма човек, който да не обича свободата - справедливият обаче иска свободата за всички, а несправедливият я иска само за себе си."

К. Бьорне



Тема Re: Kym uchastnizite v cluba s molba za comment...нови [re: access]  
АвторCимo (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 17:34



Поредната доза огромно загубено време в избиване на огромни комплекси на "обективния" access... вече не прави впечатление на никого. Почва да става жалка картина... всяко чудо било за три дни, ама и луд умора нямал... вярно е. Май наистина на някого е време да си намери работа или нови приятели и да остави малко безсмислените спорове с всички и за всичко.



Тема Access и кирилицатанови [re: access]  
Автор ivz (любопитен)
Публикувано16.03.02 18:44



Слушай, access, не знам откъде пишеш и какъв точно ти е техническият проблем, но понеже твоите постинги като брой са най-много в този форум (моето скромно мнение - с което не се смятай длъжен да се съобразяваш! - е, че ако пишеш по-рядко ще бъде по-добре, иначе се получава малко нали знаеш "На всяко гърне мерудия"), та казвам, след като се налага да те четем толкова често защо не вземеш да си инсталираш кирилица? Тази "кьопавица", която не знам защо толкова много от участниците във форума използват с настървение, е доста трудна за четене и доста често се улавям, че автоматично прескачам по-дългите послания, писани на нея. А понякога има какво да се прочете. Мисля, че като модератор си длъжен да бъдеш изряден във всяко отношение. Това с кирилицата е най-лесното за оправяне. Ако имаш проблем, опиши на какъв компютър и операционна система си, и бъди сигурен, че ще можем (колективно) да ти помогнем.
И още нещо... това автоматично поставяне на "успех" в края на всичките ти постинги често звучи доста неуместно, не мислиш ли?

In a Tokyo bar:
Special cocktails for the ladies with nuts.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.