Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 13.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема viziнови  
Автор zdr33 (непознат )
Публикувано02.03.02 18:29



Ochakvam vizi do edin mesec. Ne rabotia s advokat. Kazaha mi che shte mi gi izpratiat po kurier. Molia znae li niakoi kak tocno stava davaneto na vizite. Ako naisstina e s kurier, koi e toi? Ako ne nameriat nikoi v kyshti , kakvo stava?



Тема Re: viziнови [re: zdr33]  
АвторPeter (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 21:57



Shte ti ia pratiat po poshtata preporachano. Shte otidesh da si ia vzemesh ot nai-blizkia poshtenski klon. Goliama riadkost e da se zagubi, no ako ne doide do 3 meseca idi v poshtata da gi pitash dali niamat neshto za teb.



Тема Re: viziнови [re: Peter]  
Авторzdr33 (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 22:51



Znachi neiama nikakyv kurier, koito ako ne te nameri da vyrne vizite v Bukuresht? Taka li?



Тема Re: viziнови [re: zdr33]  
АвторHappy (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 23:04



ZDR33
Bi li spodelil, ot bukaresht ili ot vienna o4akvash vizite? I moiata sadba s shodna.



Тема Re: viziнови [re: zdr33]  
АвторPeter (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 23:45



Razbora se, che niama kurier. Ti da ne mislish, che niakoi shte ti donese vizata na kraka? Ne me pitai kolko sum treperil dokato doide izvestieto ot poshtata, da ne bi da se izgubiat neshtata niakade.



Тема Re: viziнови [re: Happy]  
Авторzdr33 (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 21:55



Ochakvam vizi ot Bukuresht. Obadih se po telefona i mi kazaha che do mesec i polovina shte mi gi pratiat.



Тема For zdr33нови [re: zdr33]  
Авторchakast (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 22:24



Кога мина медицинските прегледи? На какъв език говори с тях ?
Благодаря Предварително



Тема Re: vizi [re: zdr33]  
Автор accessМодератор (obektiven)
Публикувано04.03.02 22:35



ok sega veche sled kato dade zialata nuzna info (zashto li ne s pyrviat si posting?!?) moze chovek da opita da ti pomogne s syvet
shtom sa ti kazali che visite ti sa gotovi ili koga shte sa gotovi triabva da syglasuvash s posolstvoto i s TNT (nai evtin courier sa) neshtata ...pravi se pylnomoshtno za posolstvoto che im razreshavash da gi dadat na courier i s couriera che gi upylnomoshtavash da idat da ti vzemat visata...struva $20 i za den shte ti donesat visata...
tova go organizirash kogato veche znaesh che visata ti e izdadena (no predi da e pratena s poshtata) s Julia

uspeh




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.