Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 28.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ZAKASAL SAM S LUDI JENI POMOSHT  
Авторgoshko (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 08:22



zdraveite na vsichki pichove
znachi imam slednia problem
predi dve godini imah afera s edna poliakinia koiato sega iska da me sadi za bashtinstvo v USA.
i mai az sam bashtata .
da e jiva i zdrava i tia i bebeto ama az kakvo sam vinoven che tia go e ostavila
kajete kak stoiat nshtata s detskite izdrajki i tn i vaobshte kakvo znaete.
az sam s H1B viza a tia bog znae s kava e - beshe J1 predi .
daite niakavi praktichni predlojenia .predpolagam che semeinite im zakoni sa podobni i v kanada
daite niakakav savet che tia obshto vzeto iska pari a na mene ne mi s e davat.
znam che e tapa cialata situacia ama na vseki moje d a se sluchi taka che en osajdaite predvaritelno ,a ako znaete neshto poveche ili imate savet az chakam
blagodaria predvaritelno



Тема Re: ZAKASAL SAM S LUDI JENI POMOSHTнови [re: goshko]  
Авторpesimist (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 17:23



predi da plashtash kakvoto i da e si napravi edin DNA paternity test da si siguren che e tvoe deteto...
i ... NAEMI SI ADVOKAT!!!



Тема Re: ZAKASAL SAM S LUDI JENI POMOSHTнови [re: pesimist]  
Автор evilharkon (непознат)
Публикувано22.02.02 17:30



ebati i shibana situacia deto si popadnal,ne q pojelavam na nikogo.ti siguren li si che deteto e ot teb,da ne te motae neshto tazi madama.ami i tia shte se oharchi za advokati ako pochne delo,tia dava li si smetka.ne se seshtam kakvo da ti otgovoria,no ako izmislia neshto ste ti pisha.draj se mujkata i ne i davai da te manipulira.pravi se COOL.



Тема Re: ZAKASAL SAM S LUDI JENI POMOSHTнови [re: goshko]  
Автор kanadets (новак)
Публикувано22.02.02 17:51



Ako se dokaje, che e tvoe, shte triabva da si plashtash, niama izmakvane. Edinstveniia nachin da se izmaknesh e da napusnesh US i nikoga poveche da ne stapvash tam.



Тема Re: ZAKASAL SAM S LUDI JENI POMOSHTнови [re: kanadets]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 19:21



Удоволствията се плащат, скъпи. Бъди човек. Вместо да си броиш парите, мисли за дедето си. Ако е твое, разбира се.
Хайде, стегни се и със здраве.



Тема Re: ZAKASAL SAM S LUDI JENI POMOSHT-blagodaria zaнови [re: evilharkon]  
Авторgoshko (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 02:25



goliama iznenada -sled 1 godina i polovina malchanie i uverenia che nishto ne iska ot mene i che shte si e sama maika i che az sam nikoi za neia izvednaj az sam zagrijena za badeshteto na nashia sin.
ebati situaciata
na vsichki koito chetat tuka edin savet- nikoga ne s e zanimavaite s poliakini- tova e ebati dolnoto pleme -po sa gadni i ot ruskinite.
a inache blagodaria za saveta - shte s e pravime na cool - am dokoga ne znam .
imash li predstava ako napusna stranata kakva e davnosta z a takiva sluchai...
i moje li d a ima tia niakakvi pretencii ot USA kam mane kogato s am d a kajeme v Balgaria ili yujna afrika ili nova zelandia i tn.
blagodaria za supporta
ako s e otkacha niakoga ot tova polojenie shte cherpia po bira -obeshtavam



Тема dobre de tia ako e v franciaнови [re: goshko]  
Авторgoshko (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 07:01



imam samnenie che tia e rodila v francia
kakvo mislite po toia vapros



Тема Re: ZAKASAL SAM S LUDI JENI POMOSHTнови [re: goshko]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 07:15



Jore,

Slushay sega. Ne se shashkay i ne vyarvay na goli prikazki i zaplahi ot neina strana! Imay vpredvid ,che za da proyavi kakvito i da bilo zakonovi pretencii spryamo tebe v tozi sluchay tya shte tryabva da naeme dobur advokat,koyto zaduljitelno shte i nacepi glavata-ama zdravo! Osven tova nikoi tuka ne garantira nishto ,zashtoto te nyama da znayat ti kak shte reagirash i kolko pari si zalojil na advokata.POmisli dali ima realnata finansova vuzmojnost da zapochne tezi deistviya sreshtu tebe .Osven tova v tozi moment ti ne mojesh da promenish nishto...veche.Izchakay do posleden moment i sled tova reshi kakvo shte pravish...
Pishi i kyde si.Az sum v Chicago i moje da pomogna s neshto
Aide Chao i karay weekenda spokoyno.



Тема Re: za ivanнови [re: lvan]  
Авторgoshko (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 18:07



ebe ivane tia me razbi za 2 dena i dve noshti...
prosledih i e-mailite -predi rajdaneto se e pribrala i imam golemite samnenie che e v polsha ili niakde drugade v evropa .
kakvo mislite ot tam moje li d a napravi neshto...



Тема Re: za ivanнови [re: goshko]  
Автор evilharkon (непознат)
Публикувано23.02.02 18:37



tia ne e li v USA sega,ebati samo kak te tormozi tazi kuchka,ti kolko vreme si bil s nea ami ti zashto i otgovariash na e-maila i,tia drugi koordinati ima li ti.ti siguren li si za deteto,ako imahs samnenia blafirai i se pravi na Cool i i natiakvai che e ot drug i ste i izleze mnogo skapo da si hvashta advokati.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.