Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 25.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема jagodi.  
Авторabsinth (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 05:39



hi na vsichki,
abe vse chuvam za razni hora , deto hodeli da berat jagodi v Anglija ili da varshat druga selskostopanska rabota. njakoi moje li da mi kaje kak se otiva tam , (a moje i v druga zapadnoevropeiska strana) za rabota v selskostopanski brigadi?
10x in advance!



Тема Re: jagodi.нови [re: absinth]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 10:25



Do predi nqkolko godini (mislq 4e nqma promqna) na takiva brigadi mojeha da otidat samo studenti i to jelatelno da ne sa posledna godina!
Za tova lqto si izpusnal sroka, za6toto o6te ot esenta se popylvat dokumenti i ako polu4i6 pokana(odobritelen otgovor) otiva6 v Angliiskoto posolstvo i 4aka6 viza -!! i eto tuk ve4e ako ne si student nqma da ti dadat viza!
I taka mnogo moi priqteli hodiha po za 3 meseca vakanciite i poslednata godina nqkoi ostanaha tam....



Тема Re: jagodi.нови [re: absinth]  
Автор bliasachko (мечтателника)
Публикувано01.02.02 10:47



tochno taka.stava vapros samo i izkluchitelno za studentski brigadi.
dokolkoto znam ne triabva da si parva ili posledna godina sudent i ne triabva da si na poveche ot 25 godini.
na dosta firmi sam sreshtal reklami iz studentski grad i centara.



Тема Re: jagodi.нови [re: absinth]  
Автор beaverbobi (бобър)
Публикувано01.02.02 15:49



Ако си късметлия е страшен купон.



Тема Re: jagodi.нови [re: absinth]  
Авторabsinth (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 18:36



hi,
ami ne e taka. otkade nakade. iskate da mi kajete , che kato sam na 25 veche e vreme da se pensioniram - nishto , che pochti ne sam bachkal. ili pak , che kato ne sam student veche - krai s vazmojnostite mi da posetja Evropa. ne sam izlizal v England dokato bjah student , stoto dokolkoto bjah chuval tezi brigadi pochvaha oste prez juni , a az togava bjah v razgara na sesiiata. imah dobar uspeh , no nikoga ne mi e bilo leko. ot druga strana - groznite zubrachki deto hodeha v England i si iztegljaha izpitite po-rano nikoga ne kazvaha kak stava nomera (ne samo s izpitite , a izobsto s England). taka che , tui deto go dumate ne e redno. ne vjarvam v Angleterre da sa tolkoz sduhani , che da predpochitat kekavi studentki za selski trujenici , otkolkoto balkandjii kato men.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.