Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:20 17.05.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Za VISA Cardsнови  
АвторLubopitnia (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 21:40



Имам досега TD-Canada trust debit card. Но сега ме канят да си извадя и кредитна карта "VISA", като видяха, че имам редовни постъпления в банковата сметка на всеки две седмици.

Та, бихте ли ми казали, кой тип Visa да си избера, влязох в сайта им - има 9 вида VISA карти:

1. TD Green Visa Card Visa
2. The GM Card
3. TD Emerald Visa Card
4. Harley-Davidson TD Visa Card
5. Wal-Mart TD Visa Card
6. TD U.S. Dollar Advantage Visa Card
7. TD Gold Travel Visa Card
8. TD Gold Elite Visa Card
9. TD Gold Select Visa Card

Кой тип е за препоръчване и кои са критериите при избирането на кредитна карта. Мерси предварително.



Тема Re: Za VISA Cardsнови [re: Lubopitnia]  
Автор accessМодератор (ентусиаст)
Публикувано29.01.02 21:52



ne znaia za TD bank za Royal Bank mozeh po da ti otgovoria no prinzipa e sledniat gledai interest rate kolko ti e gledai i anual fee dali ima ili ne....cheti drebnite bukvichki nai otdolu...syshto zavisi v koi magazin po chesto pazaruvash zashtoto mnogo ot tiah imat razlichni programi za bonus points i t.n.

Uspeh



Тема Re: Za VISA Cardsнови [re: access]  
АвторLubopitnia (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 21:55



В смисъл, да няма annual fee и interest rate да е най-нисък, това ли се има предвид?



Тема Re: Za VISA Cardsнови [re: Lubopitnia]  
Автор koaлчe (мекичко)
Публикувано29.01.02 21:57



без да съм живяла в Щатите, съм чувала, че на голям почит са Gold (Master, Visa). access да каже :)

С уважение:




Тема Re: Za VISA Cardsнови [re: Lubopitnia]  
Автор accessМодератор (ентусиаст)
Публикувано29.01.02 22:01



da tova e idealniat variant i da e za toia magazin koito nai chesto posheshtavash...

Uspeh



Тема Re: Za VISA Cardsнови [re: koaлчe]  
Автор accessМодератор (ентусиаст)
Публикувано29.01.02 22:02



Eh da Gold i Platinium i t.n. no tia shte pochne ot redovna Visa/MC s dobivaneto na dobyr credit shte mine i na gold zivot i zdrave

Uspeh



Тема Re: Za VISA Cards [re: Lubopitnia]  
Автор Плaмeн (мързелив едиот)
Публикувано29.01.02 22:11



i da ne nachisliavat lihva pone 25 dni

Пламен


Тема Re: Za VISA Cardsнови [re: koaлчe]  
АвторlvanFL (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 22:12



na pochit beshe GOLD predi godini..sega i debitna carta s 200 dolara v smetkata da slozhish pak shti dadat karta deto e GOLD PLATINUM ili rozova ako iskash...tezi razdelenia vechje tuk s6vsem ne s5shtestvuvat zashtoto vseki znae che i bezdomnia mozhe da si iskata gold carta. na praktika tuk ne mozhe da napravish hotelska reservazia ili d anaemesh kola bez kreditna karta. kakva tochno e niama znachenie, visa i mastercard se priemat nasiak7de, american express i discover na povecheto mesta s6shto. chesna duma nikoi ne obr6shta vnimanie veche dali kartata ti e gold ili platinum ili kakvato i da e, tova s razlichnite kategorii e otzhiveliza ot predi 10 - 15 godini



Тема Re: Za VISA Cardsнови [re: lvanFL]  
Автор koaлчe (мекичко)
Публикувано29.01.02 22:18



ами тя и информацията ми беше горе долу от толкова време :) за мен - все тая, важното д я имам защото наистина в някои моменти си трябва! веднъж например се връщах от България и Swissair бяха спрели полетите (вж. тема Switzerland) и трябваше да се връщам с Malev. Добре, че имах кеш (наложи се да доплащам за билета), че иначе щях да си остана в София. тук картите не са толкова "a must" както при вас, затова тогава нямах никаква...

С уважение:




Тема Re: Za VISA Cardsнови [re: koaлчe]  
АвторlvanFL (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 22:20



amerikanska rabota...ne mozhe da dishash ( da ne opotrebia druga duma) bez knizhka i screditna carta!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.