Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 01.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Za VISA Cards...mozhe bi izlishna informazijaнови [re: Lubopitnia]  
Автор accessМодератор (ентусиаст)
Публикувано30.01.02 02:58



vyzmozno e da ti izdadat moze da ne e s goliam credit limit da e s 1000 ili 1500 no pak e dobre taka postepenno shte pochnesh da si gradish creddit history koiato tepyrva shte ti triabva za kola, zilishte i t.n. tuk bez credit history si zaguben kakto veche sigurno si razbral.....ta opitai vzemi si normalna credit carta tia debit i t.n. ne ti vyrshat nikakva rabota za credit history i postepenno trupai credit kupuvai s neia plashtai si izzialo vseki mesez i sled polovin ili godina shte ti predlozat i po visok limit i Gold i t.n. step by step shte napravish credit i taka....

Uspeh



Тема Re: Za VISA Cards...mozhe bi izlishna informazijaнови [re: access]  
АвторLubopitnia (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 03:05



Да, благодаря за информацията. Така и ще направя, първо с по-ниско ниво кредитна карта, полека-лека, да не се изхвърлям изведнъж.



Тема Re: Za VISA Cards...mozhe bi izlishna informazijaнови [re: Lubopitnia]  
Авторpesimist (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 03:25



kandidatstvaj za naj-dobrata te shte ti dadat drugata ako ne se klasirash.
osven no fees, po-nisak APR i gratis period mojesh da vidish dali ima i rental car insurance waiver i zastrahovka pri patuvane s common carrier (sashto i na bagaja). Mnogo e cenen rental car insurance waiver-a - mojesh da spestish dosta pari kato patuvash niakade i rent-vash kola...
inache naj-dobrata Visa e Signature, no tia se dava samo sas specialna pokana na hora s pone $250K (amerikanski) godishen dohod i e s neveroiatni privilegii...



Тема Re: Za VISA Cards...mozhe bi izlishna informazijaнови [re: pesimist]  
АвторLubopiten (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 03:37



Tazi Visa- Signature ia gledah v spisaka na TD site, ama ne ia otkrih, naistina sthe e nestho specialno za specialni hora. E osthe ne sam stanal takav, ama vscihko s vremeto si.

A kakvo e tova APR? Gratis period predpolagam che tova e grace period, kakto go ypotrebiavat tyka.

Inache tova e dobra ideia za rental car insuranse waiver, imam namerenie da rent-vam car poniakoga, kakto i za common carrier. Mersi.



Тема Re: Za VISA Cards...mozhe bi izlishna informazijaнови [re: access]  
Авторpesimist (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 03:44



osnovnia problem s debitnite karti e otgovornostta ti za pogreshno charge-vane i sashto otkazvane za plashtane ako ne e izvarshena uslugata etc.
po princip pri kreditnite karti (osobeno pri pokupki po i'net) niamash otgovornost pri otkraden nomer (ili maksimum do $50), dokato pri debitnite si e$$va m$$$$ta...



Тема Re: Za VISA Cards...mozhe bi izlishna informazijaнови [re: Lubopiten]  
Авторpesimist (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 03:53



APR e annual percentage rate, t.e. lihvata.
inache moje sashto da vidish kakvi rewards programi imat kartite (Frequent flier miles za poleti i hoteli, cashback nakraia na godinata etc.)
tova raboti kakto ti obiasni Ivan : Visa i bankata ti pribirat primerno 2% ot targoveca pri vsiaka tvoia pokupka i ako imash dobra kreditna karta okolo 1% ti go vrashtat na tebe pod niakakva forma. Poniakoga moje i da e znachitelno poveche pri participating retailers...



Тема Re: Za VISA Cards...mozhe bi izlishna informazijaнови [re: pesimist]  
АвторLubopitnia (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 04:01



Ясно, мерси. Ще им прегледам всичките benefits.



Тема Re: Za VISA Cards-izlishna informaziaнови [re: Lubopitnia]  
Авторju (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 04:29



Ne se pritesniavai, avtomatite v BG puskat samo BG levove. Kursa sasto ne e losh, savsem malko pod BNB fiksinga za denia. Sasto taka niama nikakvo fee ako polzvash debitna karta. Vsichko tova go znam ot lichen opit ot predi godina i poluvina.



Тема Re: Za VISA Cards-izlishna informaziaнови [re: ju]  
АвторLubopitnia (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 04:46



А значи няма никакво fee от дебитна карта. Това е добре.

Иван ФЛ беше казал, че таксата е от 1 до 5 долара, но щом ти го казваш от личен опит.



Тема Re: Za VISA Cardsнови [re: Lubopitnia]  
АвторJessy (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 05:50



Vzemi si Royal Bank Visa Platinum, zastoto zapochva ot 5000 nagore a i imat otlichen service




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.