Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 20.06.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Liato v Toronto...  
Автор accessМодератор (ентусиаст)
Публикувано28.01.02 22:28



Hey koi kaza che v Canada bilo studeno;-)))
ami tuk si e liato v Toronto horata po kysi gashti shliapat nasam natam;-))) termometyra bie rekordite za poslednite 150 godini s dneshnite 13-14 gradusa;-))
dokato Toronto se poti ot zegi v Vancouver obache gi zasipa 35cm sniag na mesta;-)))
ha idi che razbirai kakvo stava s toia climate;-))

Zima li? Kakva zima?!? ;-)))



Тема Re: Liato v Toronto...нови [re: access]  
АвторlvanFL (Нерегистриран)
Публикувано28.01.02 22:51



predi da tr6gna na rabota beshe toplo v florida posle na rabotata beshe toplo v houston i weekenda beshe stodeno v las vegas sega pak s6m na rabota v houston i pak e toplo. kvo da pravish



Тема Re: Liato v Toronto...нови [re: access]  
Автор markiz ()
Публикувано29.01.02 12:03



Za tezi koito iskat da go vidiat real time :-)
http://www.city.toronto.on.ca/rescu/list.htm



Тема Re: Liato v Toronto...нови [re: access]  
АвторStan (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 20:54



Aide sega zatvori i tazi tema, che i tuka nqma nishto po temata za emigraciq.

Mnogo si gotin! Zabavlqvash me. Nqma da te pritesniqvam poveche, dneska mi beshe day off prosto. Be happy! :))



Тема me samo goi zatvoriнови [re: Stan]  
Автор rain (forest)
Публикувано29.01.02 21:18



mi i gi iztri pedala mu s pedal



Тема Re: MSN chatнови [re: access]  
Автор evilharkon (непознат)
Публикувано29.01.02 21:21



http://communities.msn.com/ImmigrationCanada/chat

tozi chat mnogo go hvalehte ama na mnogo mesta ne raboti,ne si downloadva novia chat softwere i sas staria ne tragva i samo pishe Try again.gadno.
daite d aizmislim niakoie drugo miasto za chat



Тема Re: MSN chatнови [re: evilharkon]  
Автор rain (forest)
Публикувано29.01.02 21:32



acccess ne otgovaria v chata,koi oshte shte doide tam



Тема Re: MSN chatнови [re: evilharkon]  
Автор accessМодератор (ентусиаст)
Публикувано29.01.02 21:47



ne znaia zashto taka....neshto ot BG sigurno ima problem az i sega sym tam i si raboti drugi hora biaha po rano dnes raboti si chata no moze bi ot BG vryzkata neshto ne e dobra

Uspeh



Тема Re: me samo goi zatvoriнови [re: rain]  
Автор accessМодератор (ентусиаст)
Публикувано29.01.02 21:49



viz kakvo vidiah che si se "prochul" v club Bylgari v chuzbina sa vdignali ryze ot teb...mnogo shte sym ti zadylzen da mi spestish nuzdata da se zanimavam s podobni prostashki izkazvania i tuk v toia club.....Please syobraziavai se s drugite za da ne te trie nikoi inache izkazvania kato gornoto (narochno go ostavih da te vidiat vsichki shto za umnik si) shgte bydat triti........dano si me razbral

Uspeh



Тема Re: Liato v Toronto...нови [re: Stan]  
АвторDika (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 22:40



Access затвори темата щото го настъпиха по мазола. Иначе помага, вярно е, ама и обича да си пълни балона с въздух повечко. Не е лошо така да му се напомня от време на време какви са най-често причините за многото свободно време в Америка. И Jessy е същия, ама по-малко приказва поне. На Access защитните фрази познаха да му се повтарят вече, Jessy изостава осезаемо!

И двамата обаче не се научиха да пишат на кирилица и правилно, ама има време. Поне модератора на клуба да беше внимавал повечко в часовете по правопис, ама нали се има за канадец, простено му е!

Радвам се на такива битки за самочувствие и ги чета с удоволствие, продължавайте момчета, давайте цвят на интернета!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.