Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 02.07.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема US---->Canadaнови  
Автор beshko (непознат )
Публикувано24.10.01 23:03



Opitvam se da post-vam za vtori pxt...pxrvia mai ne se poluchi...
Moiat sluchai e slednia:
Az sxm nelegalno v US ( imam SSN i DL s koito si namiram rabota bez problemi).
Vlizal sxm v US s J1 visa koiato izteche bez da uspiah da ja podnovia.
Popxlnih si dokumentite za amnistia , koiato mai se okaza malko falshiva , zashtoto nishto ne sxm chul ot togava.
Kvalifikatziata mi i staja mi mi pozvoliavat da kandidatsvam za emigratiza v Canada.
Niakoi znae li sluchaino dali nelegalnia mi prestoi tuk shte mi poprechi v goliama stepen?
Bihte li mi kazali dali imam nujda ot advokat v moia sluchai?
blagodaria vi predvaritelno



Тема Re: US---->Canadaнови [re: beshko]  
АвторEdna (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 23:11



niama problem che si nelegalno w USA. Popylwaj smelo i prashtaj dokumentite shtom sybirash nuzhnite tochki.

Btw ot koga si w USA? Amnistia ne e imalo ot mnogo otdawna, oswen ako ne si w USA ot 1986... ili maj beshe 1983?



Тема Re: US---->Canadaнови [re: beshko]  
Автор access (непознат)
Публикувано24.10.01 23:15



Ako samo si nelegalen no ne si hvashtan arestuvan syden i t.n. niama da imash problemi da podadesh za Canada.

Po vtoriat ti vypros NE TI TRIABVA advokat....cheti pitai misli i podai sam kato mnogo drugi i ti shte se opravish ne e "tursko pismo"

Uspeh



Тема Re: US---->Canadaнови [re: Edna]  
Автор beshko (непознат )
Публикувано24.10.01 23:19



Amnistia ima tochnoi sega ....Mislia che sroka e prodxljen , pone znam che go prodxljavaha 2 pxti , triabva da si vlizal v US legalno predi 2000 godina i da imash rabotodatel , ako ti triabva poveche info se obadi.



Тема Re: US---->Canadaнови [re: Edna]  
Автор beshko (непознат )
Публикувано24.10.01 23:22



Blagodaria za okurajavashtia otgovor!!!
Vij txrsil sxm info i ne obicham da zadavam mnogo vxprosi , osobenno ako ne sa konkretni a takiva imam mnogo , za tova , molia te ako mojesh izprati mi niakoi link... Az obshto vzeto sxm prochel tova koeto pishe , tribvat mi adres za Application i dr. svxrzani s klearance v US ....
Blagodaria ti predvaritelno!!!



Тема Re: US---->Canadaнови [re: beshko]  
Автор Jessy_Ven ©®™ (P.Eng)
Публикувано24.10.01 23:22



Podavai smelo, kakvo moje da zagubish osven "lousy $500"
Pozdravi

jobs_canada@hotmail.com
1-800-653-3278


Тема Re: US---->Canadaнови [re: beshko]  
Автор access (новак)
Публикувано24.10.01 23:26





tova e idealno izhodno emsto s info i links za VSICHKO koeto ti triabva za nachalo sled tova pitai ako imash konkretni vyprosi

Uspeh



Тема Re: US---->Canadaнови [re: beshko]  
АвторEdna (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 23:34



blagodaria, no znam za 245(i). prosto mi beshe liubopitno zashtot misleh che imash predwid genaral manistia



Тема Re: US---->Canadaнови [re: access]  
Автор beshko (непознат )
Публикувано25.10.01 04:02



Blagodaria za link-a!!!
Informatziata e dosta podrobna , sxjaliavam che sxm si gubil vremeto sxs sites na advokatski kantori , kxdeto ne kazvat nishto konkretno.
Imam edin vxpros kxm teb - ne znam kak se pishe preporxka po tehnia standart.
Po printzip preporxki v US riadko se davat.
Az sxm Software Developer i mi kazaha che edinstvennata preporxka koiato mogat da mi dadat e pri obajdane ot niakxde da potvxrdiat che rabotia tam.
Eventualno shte ubedia shefa si da se podpishe na neshto , no ne znam kakvo da e to?
T.e. znaesh li moga li da nameria niakakvi primerni?



Тема Re: US---->Canadaнови [re: beshko]  
Автор access (новак)
Публикувано25.10.01 04:18



niama nuzda da e s opredelen formalen text, prosto neka prekiat ti shef koito te znae dobre (ako e udobno) ili dori moze niakoi tvoi kolega da napishe na firmena blanka edna straniza mnenie taka i taka znae te ot edi koga si, rabotish edi kakvo si imash takiva i takiva otgovornosti, zadylzenia, dlyznostnata ti harakteristika e takava i takava, dobre si izpylniavash zadylzeniata, firmata e dovolna ot teb , zenen kadyr si i taka.......tova podpisano i go prilagash kym dokumentite si ne e nuzno koi znae kakvi pisma ili neshto super spezialno kato text prosto svobodno mnenie na chovek koito te poznava dobre.

Nai dobre shefa ti no poniakoga posolstvoto e nayasno che e delikatna situazia i choveka moze da ne moze da vzeme predvaritelno takova pismo ta moze da prilozish i job offer, ili contract ako iamsh ili kakto kazah mnenie na po star kolega izobshto neshto koeto da pomogne na posolstvoto da si iziasni tochnite ti zadylzenia /funkzii/otgovornosti v firmata.

Uspeh




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.